خبر

 • تک بورد - تسلا به دلیل نگرانی های لحظه آخری ، راه اندازی کامل خودران را به تعویق می اندازد

  تسلا به دلیل نگرانی های لحظه آخری ، راه اندازی کامل خودران را به تعویق می اندازد
  15 روز و 8 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: آخرین نسخه تسلا از نرم افزار بتای خودران (FSD) 10.2 کاملاً مورد انتظار بوده و توسط مالکان ، سرمایه گذاران و سازمانهای نظارتی مانند هیئت ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) بسیار مورد انتظار بوده و بسیار مورد بررسی قرار گرفته است. در ابتدا برای انتشار 8 اکتبر برای صاحبان واجد شرایط تسلا برنامه ریزی شده بود ، تاخیر در عرضه FSD اوایل شنبه اعلام شد. این توییت ، که توسط ماسک منتشر شد ، انتشا

  هزاران مالک تسلا روز شنبه پس از توییت صبحگاهی از مدیر عامل شرکت ایلان ماسک ناامید شدند. وی به نگرانی های لحظه آخری اشاره کرد که استقرار FSD بتا 10.2 تسلا را حداقل تا یکشنبه یا دوشنبه به تاخیر می اندازد. آخرین نسخه از قابلیت خلبان خودکار در ابتدا قرار بود از 8 اکتبر برای مخاطبان محدود منتشر شود.

  چند نگرانی در آخرین لحظه در مورد این ساخت. احتمالاً یکشنبه یا دوشنبه منتشر می شود. متأسفیم برای تأخیر.

  - ایلان ماسک (elonmusk) 9 اکتبر 2021

  بیش از 1000 مالک تسلا با نمره ایمنی 100 باید برنامه به روز رسانی نرم افزار را دریافت کنند. 100-200 مالک دیگر با نمره ایمنی 99 نیز قرار بود پس از اتمام عرضه به گروه اولیه ، نسخه را دریافت کنند. این تأخیر پس از انتشار نسخه 10.1 بتا رخ می دهد ، که ماسک قبلاً اعلام کرده بود برای هماهنگ شدن با نسخه جدید 10.2 به تأخیر افتاده است.

  مقامات ایمنی NTSB در مورد زمان بندی برنامه ریزی شده FSD مشکوک هستند ' s ، قبلاً اظهار داشت که ماسک و تسلا ابتدا باید نقص های ایمنی مرتبط با فناوری FSD را برطرف کنند. اظهارات NTSB علاوه بر بررسی و تحقیقات انجام شده توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) در پی تصادفات متعدد مربوط به کمک تسلا توسط راننده تسلا.

   https://techbord.com تسلا به دلیل نگرانی های لحظه آخری ، راه اندازی کامل خودران را به تأخیر می اندازد

  FSD در حال توسعه ، آزمایش و اصلاح است چندین سال. صاحبان تسلا که این برنامه را انتخاب کرده اند موافقت کرده اند که عادات رانندگی خود را زیر نظر داشته باشند و همچنین قراردادهای عدم افشای (NDA) صادر شده توسط تسلا را امضا کنند. این NDA ها برای جلوگیری از ارسال ویدیوها و اطلاعاتی که به ایرادات FSD اشاره می کند ، از شرکت کنندگان در برنامه طراحی شده است. با وجود نام ، FSD قصد جایگزینی کامل مسئولیت راننده را ندارد و نباید به عنوان یک تنظیم خلبان خودکار در نظر گرفته شود. در مقالات قبلی به ماسک اشاره شده است که به کاربران یادآوری می کند که FSD جایگزینی برای آگاهی نیست ، از آنها می خواهد که ایمنی مناسبی را رعایت کنند و به آنها می گویند که "... پارانوئید باشید."

  با توجه به احتمال وقوع حوادث نتایج فاجعه آمیزی وجود دارد ، سخت است که ماسک را به دلیل نظارت مستمر بر وضعیت انتشار و لغو مهلت ها به دلایل فنی و ایمنی ، به جای فشار آوردن به عملکرد ناتمام فقط برای برآوردن مهلت های مشتری و سرمایه گذاران ، مقصر دانست.

  اعتبار تصویر: ماشین قرمز توسط ولاد چومپالوف ؛ خلبان خودکار توسط روبرتو نیکسون

خبرهای دیگر از خودرو