خبر

 • تک بورد - بتای کامل خودران تسلا نمایه‌های رانندگی خودکاری را ارائه می‌کند که می‌توانند «ایست‌های چرخشی» را انجام دهند.

  بتای کامل خودران تسلا نمایه‌های رانندگی خودکاری را ارائه می‌کند که می‌توانند «ایست‌های چرخشی» را انجام دهند.


  18 روز قبل

  فناوری کامل خودران (FSD) تسلا در حال حاضر در نسخه بتا است و همچنان به‌روزرسانی‌های منظم ویژگی‌ها را دریافت می‌کند. برخی از آنها شامل تغییرات و بهبودهای جزئی هستند، اما آخرین نسخه نرم افزار حداقل بر روی کاغذ به طور قابل توجهی قابل توجه تر است. این به کاربران امکان می دهد یکی از سه نمایه مختلف رانندگی FSD را انتخاب کنند: Chill، Average و Assertive.

  همانطور که از نام‌ها پیداست، این پروفایل‌ها از پیش پیکربندی شده‌اند تا برای رانندگانی با سطوح مختلف اطمینان به فناوری تسلا مناسب باشند. برای مثال، اگر به قابلیت‌های FSD اعتماد کمی دارید، ممکن است از حالت رانندگی "Chill" استفاده کنید. طبق گفته تسلا، "فاصله دنبال کردن بزرگتر" را مجاز می کند و منجر به انجام "تغییر خطوط سرعت کمتر" توسط وسیله نقلیه شما می شود.

  نمایه Assertive دقیقا برعکس است: کوچکترین دنباله را دارد. فاصله سه حالت، تغییر خطوط سرعت "مکررتر" را انجام می دهد، از خطوط عبوری خارج نمی شود و ممکن است کاری را که تسلا "ایست حرکتی" می نامد انجام دهد. توضیحات حالت مشخص نمی کند که چه موقعیت هایی ممکن است باعث شود. یک وسیله نقلیه مجهز به FSD برای اجرای چنین "توقف".

  باید توجه داشته باشیم که با فرض اینکه تسلا از تعریف پذیرفته شده این اصطلاح استفاده می کند، توقف حرکت بسته به محل زندگی شما ممکن است غیرقانونی باشد. و چه چیزی شما یا وسیله نقلیه شما را وادار به انجام یکی می کند. ما با تسلا تماس خواهیم گرفت تا در مورد استفاده از این اصطلاح توضیح دهد.

  نمایه نهایی ارائه شده در اینجا "متوسط" است که هر دو حالت را با هم ترکیب می کند. این به وسایل نقلیه تسلا یک فاصله پیروی "متوسط" می دهد و در عین حال تغییرات خطوط سرعت فرکانس استاندارد را دارد. اگر وسیله نقلیه ضروری یا مفید بداند، همچنان می‌تواند توقف‌های چرخشی را انجام دهد.

  YouTube DÆrik این سه حالت را برای چرخش انتخاب کرد و هر کدام را در یک مسیر امتحان کرد. می‌توانید ویدیوی بالا را ببینید -- من خودم آن را تماشا کردم، اما صادقانه بگویم، تفاوت زیادی بین پروفایل‌ها مشاهده نکردم. DÆrik و همکارش نیز این را تأیید کردند، اما شایان ذکر است که آنها عمدتاً بدون وقفه در جاده های فرعی رانندگی می کردند. من تعداد کمی از علائم توقف یا موقعیت هایی را دیدم که در آن فاصله کمتر یا بزرگتر قابل توجه است. بنابراین، مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد، و همیشه باید هنگام استفاده از هر نوع کمک راننده احتیاط زیادی به خرج دهید. FSD گنجانده شده است.

  اگر صاحب یک تسلا هستید یا کسی را می شناسید که این کار را انجام می دهد (و همچنین از FSD بتا استفاده می کند)، لطفاً نظرات خود را در مورد عملکرد در نظرات زیر بیان کنید.


  تگ ها:

  بتای , کامل , خودران , تسلا , نمایه‌ , رانندگی , خودکاری , ارائه , می‌کند , می‌توانند , ایست‌ , چرخشی , انجام , دهند.


  v 6
خبرهای دیگر از خودرو