خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک همزمان با نزدیک شدن به اتمام ، تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین از Gigafactory برلین را منتشر می کند

  ایلان ماسک همزمان با نزدیک شدن به اتمام ، تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین از Gigafactory برلین را منتشر می کند
  7 روز و 21 ساعت قبل

  Tesla’s Gigafactory Tesla در طول ساخت خود با برخی از مسائل روبرو شده است ، اما به نظر می رسد پایان کار قابل مشاهده است. مدیر عامل شرکت الون ماسک با انتشار توییتی یک ویدئو بدون سرنشین را نشان داد که ساختمانهای پوشیده از برف ، که مدل Y را برای اروپا تولید می کند ، به پایان کار نزدیک می کند.

  این مکان با مساحت 92 هکتار در براندنبورگ ، حدود 20 مایلی جنوب شرقی برلین واقع شده است ، به قدری بزرگ است که در ویدئو کاملا مسطح به نظر می رسد ، هرچند ماسک اظهار داشت که در واقع تا 5 طبقه طول دارد.

  < p> بارش برف بر روی گیگا برلین pic.twitter.com/eTXMtYp8hG

  - الون ماسک (elonmusk) 4 ژانویه 2021

  به گفته ماسک ، Gigafactory 10 هزار شغل ایجاد می کند و 500000 ماشین در سال تولید می کند. همچنین قرار است بزرگترین کارخانه تولید باتری جهان در این مکان احداث شود.

  همه از کارخانه خوشحال نیستند. همانطور که توسط گاردین گزارش شده است ، گروهی از مردم در حال مبارزه برای جلوگیری از ساخت و ساز هستند ، که قبلاً شاهد قطع 100 هکتار درخت کاج و احتمالاً 86 هکتار دیگر بوده است.

  دادگاه به تسلا دستور داده بود تعلیق کار در مورد ادعاهای اتحادیه حفاظت از طبیعت آلمان (NABU) مبنی بر تخریب زیستگاه مارمولک شنی و مار صاف اروپایی ، هر دو گونه حفاظت شده که در جنگل زندگی می کنند.

  تسلا همچنین دارای مشکل پیش پرداخت فوق العاده 100 میلیون یورویی (122.7 میلیون دلار) به آژانس محیط زیست محلی برای پوشش هزینه های احتمالی بازسازی. با این حال وکلای شرکت برای تمدید مهلت پرداخت هزینه شکایت کرده اند.

  در مجموع ، 360 مورد اعتراض به Gigafactory وارد شده است ، اما مقامات به ماسک گفته اند که می تواند پروژه را ادامه دهد ، البته با مسئولیت خودش. تسلاراتی می نویسد که پرونده های قضایی اخیر منجر به تسریع در روند تأیید این سایت شده است.

  در پاسخ به اعتراضات زیست محیطی ، تسلا قول داده است که سه برابر درختان درختان بکارد و برای محافظت از آنها نرده هایی بکارد. مارمولک ها و مارها.

خبرهای دیگر از خودرو