techbord.com اپل و هیوندای در گفتگوهای اولیه ، می توانند تولید ماشین الکتریکی را در سال 2024 آغاز کنند

چیزی که باید منتظر آن بود: به نظر می رسد اپل قصد دارد یک ماشین الکتریکی را به نوعی به بازار بیاورد. گزارش جدید ادعا می کند که همکاری اپل و هیوندای قریب الوقوع است و شرکت ها قصد دارند تولید یک خودروی الکتریکی مستقل را در ایالات متحده از سال 2024 آغاز کنند.

این خبر به دنبال بیانیه ای در روز جمعه منتشر شد که در آن شرکت خودروسازی کره جنوبی Hyundai Motor تأیید کرد که در حال مذاکره اولیه با اپل در مورد تولید آینده یک ماشین الکتریکی مستقل است. این اخبار سهام هیوندای را به آسمان فرستاد ، حتی اگر بعداً شرکت تصحیح کرد که هیچ تصمیمی - یا معامله ای - اتخاذ نشده است. از یک وسیله نقلیه واقعی تولید شده توسط اپل گرفته تا نرم افزار خودرانگیزی که به تولیدکنندگان قبلی اتومبیل ارائه می شود - تقریباً شبیه به CarPlay اپل. یک تولید کننده اتومبیل موجود به منظور آوردن یک وسیله نقلیه الکتریکی جدید به بازار - خودرویی که با کمک نرم افزار رانندگی خودمختار ساخته شده توسط اپل و با کمک چند مورد خریداری شده است.

آخرین گزارش روز یکشنبه از محل محلی فرود آمد روزنامه Korea IT News (از طریق رویترز) ادعا کرد که یک قرارداد همکاری اپل و هیوندای می تواند تا مارس 2021 امضا شود ، تولید در ایالات متحده از حدود 2024 آغاز می شود.

گزارش اصلی شامل جزئیات بیشتری بود ، ادعا می کرد که شرکت ها قصد دارند ماشین ها را یا در Kia Motors بسازند تسهیلات موجود در گرجستان یا سرمایه گذاری مشترک در یک مرکز جدید. کیا موتورز زیرمجموعه هیوندای است. این گزارش اضافه کرد که هدف این شرکت ها تولید 100000 وسیله نقلیه تا سال 2024 است - با ظرفیت کامل 400،000 دستگاه سالانه - و "نسخه بتا" این ماشین می تواند از اوایل سال آینده وارد شود. با این حال ، مقاله از آن زمان برای حذف این جزئیات دقیق به روزرسانی شده است.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که یک ماشین الکتریکی مستقل از اپل ، به ویژه در پی موفقیت مداوم تسلا ، به واقعیت نزدیک شده است. ما همچنین انتظار داریم که اپل با یک تولید کننده اتومبیل موجود همکاری کند ، اگرچه شریک دقیق آن - همراه با بازه زمانی تولید خودرو - باید مشخص شود.

اپل و هیوندای در گفتگوهای اولیه ، می توانند تولید ماشین الکتریکی را در سال 2024 آغاز کنند
car-tech/اپل-و-هیوندای-در-گفتگوهای-اولیه-می-توانند-تولید-ماشین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.