خبر

 • تک بورد - اپل می خواهد کنترل های آب و هوایی خودرو ، تنظیم صندلی و دسته ابزار را روی iPhone شما قرار دهد

  اپل می خواهد کنترل های آب و هوایی خودرو ، تنظیم صندلی و دسته ابزار را روی iPhone شما قرار دهد
  1 روز و 17 ساعت قبل

  گفته می شود اپل به دنبال توسعه یکپارچه سازی CarPlay خود به طرزی بزرگ است. منابع آگاه به برنامه های این شرکت به بلومبرگ گفتند که اپل در حال توسعه فناوری است که به کاربران اجازه می دهد به طور مستقیم از طریق iPhone به عملکردهای خودرو مانند سیستم کنترل آب و هوا ، موقعیت صندلی و دسته ابزار دسترسی داشته باشند و آنها را کنترل کنند.

  این برنامه داخلی به نام IronHeart شناخته می شود و گفته می شود هنوز در مراحل اولیه توسعه است. علاوه بر این ، برای راه اندازی به عنوان یک محصول مصرفی ، نیاز به همکاری خودروسازان است.

  بلومبرگ خاطرنشان می کند که برخی از کاربران اپل از نیاز به تغییر بین CarPlay و سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو خود برای مدیریت برخی موارد شکایت کرده اند. امکانات. افزودن قابلیت های ذکر شده به CarPlay باعث کاهش این اصطکاک می شود. کنترل ها ، تنظیمات صندلی و دسته های دستگاه در iPhone ">

  بزرگترین مانع در این مرحله ظاهراً با خودروسازان خواهد بود. آیا آنها حاضرند کنترل این ویژگی های کلیدی خودرو را به اپل واگذار کنند؟ اگر چنین است ، به چه قیمتی؟ مطمئناً آنها چنین قدرتی را به صورت رایگان تحویل نمی دهند ، حتی اگر وسایل نقلیه آنها را برای خریداران جذاب تر کند.

  همانطور که بلومبرگ تاکید می کند ، اپل به خودروسازان اجازه داده است تا برنامه های شخص ثالث برای CarPlay از سال 2015 عملکردهای مختلف را کنترل می کند ، اما اکثر آنها در برنامه شرکت نکرده اند.

  برعکس ، باید پرسید که این ویژگی ها واقعاً چقدر مفید خواهند بود. آیا واقعاً به چیز دیگری برای پیگیری تلفن های خود نیاز داریم؟ شما قبلاً در وسیله نقلیه و صندلی راننده هستید و همه این کنترل ها در بازو هستند. چرا زحمت می کشید آنها را روی تلفن بگذارید؟ در هر صورت ، تمرکز رانندگان از تمرکز روی جاده یک چیز دیگر به نظر می رسد.

  اعتبار تصویر روبرتو بالدوین ، ماشین و راننده

خبرهای دیگر از خودرو