خبر

 • تک بورد - اولین SUV برقی هوندا ، Prologue ، در اوایل سال 2024 روانه بازار می شود

  اولین SUV برقی هوندا ، Prologue ، در اوایل سال 2024 روانه بازار می شود
  6 روز و 14 ساعت قبل

  چشم انداز هوندا برای آینده ای کاملاً الکتریکی اکنون با اعلامیه جدید اولین وسیله نقلیه الکتریکی باتری با حجم جدید که قرار است در اوایل سال 2024 وارد بازار شود ، کمی واضح تر است. انرژی آن توسط فناوری باتری Ultium جنرال موتورز تامین می شود ، اما هوندا در حال کار بر روی سیستم عامل خود است که قرار است در نیمه دوم دهه آغاز به کار کند.

  هوندا پرولوگ یک SUV برقی کاملاً جدید است که قرار است در اوایل سال 2024 وارد بازار شود. جزئیات در این ساعت کم است ، اما هوندا گفت با توجه به ویژگی های آن بسیار رقابتی خواهد بود. و عملکردی که مشتریان انتظار داشته اند از این شرکت انتظار داشته باشند.

  متعاقباً Prologue با یک SUV Acura کاملاً الکتریکی در اواخر سال 2024 دنبال خواهد شد. در اواسط سال 2018 اعلام شد.

  اطلاعات بیشتر در مورد هوندا پرولوگ طی ماه های آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد..jpg "alt = " https://techbord.com اولین SUV برقی هوندا ، Prologue ، در اوایل سال 2024 به بازار عرضه می شود ">

  (نمونه اولیه هوندا از سال 2019)

  در ماه آوریل ، هوندا گفت که هدفش این است که وسایل نقلیه الکتریکی باتری برقی و سلول سوختی 40 درصد فروش در آمریکای شمالی را تا سال 2030 تشکیل دهند. تا سال 2035 پیش بینی می شود این رقم قبل از رسیدن به 80 درصد باشد 100 درصد در سال 2040.

  این خودروساز در آن زمان نشان داد که قصد دارد مجموعه ای از مدل های EV را در نیمه دوم دهه به بازار عرضه کند. آنها مبتنی بر یک پلت فرم کاملاً جدید EV به رهبری هوندا به نام e: Architecture خواهند بود و قبل از راه یافتن به بازارهای دیگر ابتدا در آمریکای شمالی معرفی می شوند.

  اعتبار تصویر Smile Fight، Art Konovalov

خبرهای دیگر از خودرو