خبر

 • تک بورد - اولین وانت برقی کانو از نظر عملکرد بسیار مملو است

  اولین وانت برقی کانو از نظر عملکرد بسیار مملو است
  15 روز و 13 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: استارت آپ وسایل نقلیه الکتریکی کانو رسماً از طراحی اولین وانت خود رونمایی کرد. مدل بدون نام ، ظاهراً از روی مینی کامیون ژاپنی سبک داده شده ، کمتر از حد تصور می شود ، Tesla’s Cybertruck ، اما مسلماً به همان اندازه چشم نواز و شاید حتی کاربردی تر باشد.

  ارائه Canoo دارای تعدادی از ویژگی های عملی شامل یک تخت خواب کشویی و یک سیستم تقسیم مدولار ، یک فضای ذخیره سازی بار جلو با میز کار تاشو و خروجی های برق ، میزهای رو به پایین ساخته شده در پانل های جانبی تخت کامیون ، پله های جانبی با محفظه های ذخیره سازی یکپارچه و چراغ ترمز سوم که به عنوان منبع نور بستر باری در شب عمل می کند.

  https://techbord.com اولین وانت الکتریکی کانو از نظر عملکرد بسیار مملو است

  لوازم جانبی اختیاری مانند پوسته کمر و قفسه های سقف قابلیت استفاده از وسایل نقلیه را بیشتر می کند.

  به طور خاص ، وانت با 600 اسب بخار قدرت و 550 پوند فوت گشتاور با موتورهای دوگانه مجهز خواهد شد. برد آن با یک بار شارژ از شمال 200 مایل خواهد بود و ظرفیت حمل و نقل خودرو 1800 پوند است.

  رئیس اجرایی Canoo ، تونی آکیلا گفت که مانند هیچ کامیونی است که تاکنون ندیده اید. این مقام اجرایی اضافه کرد: "این اندازه فورد رنجر است ، می تواند محموله یک وانت تمام اندازه را تحمل کند و شعاع چرخش یک Prius را دارد.">

  پیش خریدهای نسخه تولیدی در سه ماهه دوم سال جاری با اولین تحویل به زودی در سال 2023 باز خواهد شد. هنوز چیزی در مورد قیمت گذاری نشده است.

خبرهای دیگر از خودرو