خبر

 • تک بورد - اولین واحدهای تسلا سایبرتراک در سال 2022 با تأخیر در تولید به بازار عرضه می شوند

  اولین واحدهای تسلا سایبرتراک در سال 2022 با تأخیر در تولید به بازار عرضه می شوند
  12 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Cybertruck در سال 2019 اعلام شد ، زمانی که ایلان ماسک اعلام کرد که تولید آن در سال 2021 آغاز می شود. با این حال ، به نظر می رسد که دیگر اینطور نیست ، زیرا تولید وانت مورد انتظار تسلا تا سال 2022 پیش رفته است.

  از زمانی که تسلا از پیکاپ برقی خود در سال 2019 رونمایی کرد ، خودرو دچار تغییرات طراحی شده است که شامل کاهش اندازه و بهبود سیستم تعلیق می شود. انتظار می رفت تغییرات دیگری در دسامبر 2020 اعلام شود ، اما این اتفاق نیفتاد. تسلا اعلام کرد که مراحل طراحی وانت به پایان رسیده است و اظهار داشت که تولید حجمی در سال 2022 آغاز می شود ، اما انتظار می رفت اولین واحدها تا پایان امسال عرضه شوند.

  با این حال ، در گزارش درآمد خود در سه ماهه دوم سال 2021 در اواخر ژوئیه منتشر شد ، این شرکت نوشت که صنعتی شدن Cybertruck در Tesla's Austin Gigafactory تنها پس از مدل Y آغاز می شود.

  با توجه به تولید مدل Y در آستین \ Gigafactory قرار بود تا پایان سال آغاز شود ، به نظر نمی رسید که تسلا بتواند اولین واحدهای Cybertruck را تا پایان امسال ارسال کند.

  https://techbord.com اولین واحدهای تسلا سایبرتراک در سال 2022 با تأخیر در تولید ارسال می شوند

  در حال حاضر ، این شانس وجود دارد به طور کامل از بین رفت با نگاهی به تنظیم کننده Cybertruck ، می توانید در پاورقی ها بخوانید که "شما می توانید با نزدیک شدن به تولید در سال 2022 پیکربندی خود را تکمیل کنید. " علاوه بر این ، ابتدا قرار بود مدلهای دوگانه و سه موتوره ارسال شوند ، اما به نظر می رسد این امر دیگر صدق نمی کند زیرا یادداشت برای هر سه مدل (تک ، دوگانه و سه موتوره) صدق می کند.

  دیدن تاخیر تسلا در Cybertruck تعجب آور نیست. به هر حال ، کمبود تراشه به شدت بر صنعت خودرو تأثیر گذاشته است ، اگرچه TSMC معتقد است که در ماه های آینده بهبود خواهد یافت. از هنگام نوشتن ، تسلا سایبرتراک بیش از یک میلیون پیش خرید جمع آوری کرده است ، بنابراین انتظار دارید با این تاخیر چند خریدار احتمالی ناراضی را مشاهده کنید.

  اگر به پیش خرید Cybertruck علاقه دارید ، می توانید همچنان این کار را از طریق وب سایت رسمی تسلا با 100 دلار انجام دهید. هنگامی که وسیله نقلیه شما آماده حمل است ، هزینه باقیمانده وانت را پرداخت خواهید کرد.

خبرهای دیگر از خودرو