خبر

 • تک بورد - ازدحام در شهرهای ایالات متحده 50٪ در میان بیماری همه گیر کاهش یافت و تقریبا 1000 دلار در رانندگان صرفه جویی شد

  ازدحام در شهرهای ایالات متحده 50٪ در میان بیماری همه گیر کاهش یافت و تقریبا 1000 دلار در رانندگان صرفه جویی شد
  6 روز و 10 ساعت قبل

  همه گیری جهانی تقریباً همه جنبه های زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده است. یکی از معدود نکاتی که از این وضعیت حاصل می شود این است که رانندگان سال گذشته در شهرهای بزرگ ایالات متحده تقریباً نیمی از زمان معمول را در ترافیک صرف کردند و تقریباً 1000 دلار پس انداز کردند.

  بر اساس گزارش جدید شرکت تحلیلی حمل و نقل INRIX ، سال گذشته ازدحام در شهرهای بزرگ ایالات متحده تقریباً 50٪ کاهش یافته است به دلیل سفارشات در خانه ، جهش بزرگ کار از راه دور و تعطیل موقت مشاغل. ساکنان در کل سال نسبت به سال 2019 حدود 75 ساعت کمتر در ترافیک به سر بردند.

  راننده متوسط ​​آمریکایی در سال 2020 فقط 26 ساعت زمان خود را به دلیل ازدحام در جاده های ایالات متحده از دست داد ، در حالی که 99 ساعت در سال 2019 کمتر است. با کمتر با صرف وقت در وسایل نقلیه ، آنها 980 دلار پس انداز کردند.

  "در دنیای حمل و نقل ، آنها می گفتند که به طور واضح قیمت گذاری یکی از راه های کاهش ازدحام است و دیگری رکود اقتصادی است زیرا ما دیدیم که برخی از زمان های سفر در طول رکود بزرگ کاهش یافت ، "گفت: باب پیشو ، تحلیلگر حمل و نقل در INRIX. "و ظاهراً اکنون می دانیم که همه گیری ها [ازدحام را کاهش می دهد]. "

خبرهای دیگر از خودرو