خبر

 • تک بورد - آماده باشید که به تویوتا پول بدهید تا ماشین شما را با جاکلیدی روشن کند

  آماده باشید که به تویوتا پول بدهید تا ماشین شما را با جاکلیدی روشن کند


  1 ماه قبل

  WTF؟! مالکان برخی از وسایل نقلیه تویوتا از خدمات اشتراک نه چندان جدیدی که سازنده خودرو در اختیار دارد، گیج شده اند. به نظر می‌رسد کسانی که از قابلیت راه‌اندازی از راه دور روی کلیدهای خود لذت می‌برند، ممکن است از سال آینده شروع به پرداخت هزینه آن کنند.

  بسیاری از مالکان متوجه نمی‌شوند که ویژگی استارت از راه دور تویوتا آنها یک سرویس پولی است. این بخشی از پلت فرم خدمات متصل شرکت است که چندین سال است که در حال اجرا است. اما در سال 2018، Remote Connect به عنوان آزمایشی برای خودروهایی با بسته‌های Audio Plus یا Premium Audio ارائه شد. دوره آزمایشی Audio Plus سه سال است، در حالی که Premium 10 سال است.

  بعضی از مالکانی که تویوتای 2018 خود را زود خریداری کرده‌اند، به پایان دوره آزمایشی Remote Connect خود نزدیک می‌شوند و ممکن است حتی آن را ندانند. اشتراک "Remote Connect" 8 دلار در ماه یا 80 دلار در سال برای کسانی که مایل به حفظ این قابلیت هستند هزینه دارد. این شرط تنها به لطف یک پست Reddit در ماه گذشته که به شرایط برخی از مواد بازاریابی تویوتا اشاره می کرد، به طور گسترده شناخته شد. با این حال، به نظر می‌رسد نمایندگی‌ها این واقعیت را که این یک ویژگی پولی است در هنگام نمایش آن برای مشتریان پنهان می‌کنند.

  در حالی که بسته صوتی Premium 10 سال استفاده را ارائه می‌کند، مشخص نیست که وقتی خودرو چه اتفاقی برای سرویس می‌افتد. دست عوض می کند از آنجایی که این ویژگی هنوز برای مالک اصلی در حال آزمایش است و به خریدار منتقل نمی‌شود (حداقل نه روی کاغذ)، ممکن است پس از اتمام اشتراک، فروشنده نگران باشد.

  حتی اگر اشتراک داشته باشد. اشتراک به‌طور خودکار تمدید نمی‌شود، ممکن است فروشنده تماس‌ها و مکاتبه‌هایی را دریافت کند که خواستار تمدید آن هستند - مشکلی که از قبل با ضمانت‌های تمدید شده ذاتی است. علاوه بر این، مالک جدید احتمالاً نمی داند که چرا فوب آنها هنگام شروع به کار از راه دور خودرو متوقف شده است.

  خبر خوب این است که دارندگان وسایل نقلیه قدیمی با Remote Connect اکنون شروع به دریافت خدمات رایگان خواهند کرد.

  "وسایل نقلیه مجهز به Remote Connect که قبل از 18/11/12 ساخته شده‌اند باید دارای اشتراک آزمایشی Remote Connect فعال یا اشتراک پولی برای کلید فوب باشند تا عملکرد راه‌اندازی از راه دور را انجام دهند. "منطق برای اینکه دیگر نیازی به اشتراک فعال Remote Connect برای کلید کلید برای اجرای عملکرد راه‌اندازی از راه دور نباشد، بهبود یافته است."

  تویوتا در مورد خودروهایی که این ویژگی را دارند بسیار مبهم است. یوتیوبر و فروشنده خودرو "ToyotaJeff" تأیید می کند که حداقل روی کمری 2018 و 2019 و Rav 4 2019 (در بالا) کار می کند. برای مدل‌های 2021، نمودار خدمات متصل تویوتا را بررسی کنید. برای مدل‌های قدیمی‌تر، یک راه آسان برای تشخیص مجهز بودن آن وجود دارد.

  اگر تویوتا، جدید یا قدیمی دارید، اما مطمئن نیستید که آیا ویژگی شروع خودکار را دارید (هیچ فوب اختصاصی وجود ندارد. دکمه)، سه بار Lock را فشار دهید و با فشار سوم سه ثانیه نگه دارید. اگر ماشین شما دارای Remote Connect باشد، روشن می شود. فوب برای کار کردن باید در فاصله 20 تا 30 فوتی باشد.

  از طرف دیگر، می‌توانید برنامه تویوتا را از آن فروشگاه App یا Google Play نصب کنید. پس از ورود به سیستم یا ایجاد حساب مالک، می‌توانید با "فعال کردن خدمات از راه دور" به ماشین خود پیوند دهید (اعلام‌ها را دنبال کنید). پس از راه اندازی، می توانید ماشین خود را روشن کنید یا قفل درها را از داخل برنامه باز کنید. همچنین گزینه ای برای جفت شدن با ساعت هوشمند وجود دارد.


  تگ ها:

  آماده , باشید , تویوتا , بدهید , ماشین , جاکلیدی , روشن


  v 9
خبرهای دیگر از خودرو