techbord.com TechSpot نویسندگان را استخدام می کند. به تیم بپیوندید!

TechSpot به دنبال استخدام نویسندگانی است که وقتی صحبت از کامپیوتر و فناوری مصرف می شود ، انگیزه و خود انگیزه دارند. اگر با کاری که ما انجام می دهیم آشنا هستید ، می دانید که ما نیاز به درک عمیق از مسائل فنی و توانایی نوشتن در مورد آنها با دقت و اقتدار داریم.

برای بیش از یک دهه ، TechSpot همچنان در فناوری رایانه رایانه ای قدرتمند و تأثیرگذار باقی مانده است و ما در طول تاریخ عمدتا از داخل صفوف خود استخدام کرده ایم ، با بیش از 9 میلیون خواننده اهل فن که با آخرین تحولات صنعت و صنعت همراه باشید. ما برای چهار موقعیت مجزا فری لنس داریم:

نویسنده مقاله ویژه: این موقعیت باعث می شود شما با تیم تحریریه ما طوفان فکری ، هماهنگی و نوشتن مقالات ، راهنماها یا توضیح دهندگان ویژگی اصلی را کار کنید. از آنجا که ما در زمینه های مختلف فناوری گزارش می دهیم ، می توانیم با علایق و نقاط قوت شما سازگار شویم ، چه بیشتر در زمینه سخت افزار ، نرم افزار ، تلفن همراه ، فرهنگ وب یا بازی باشد. این موقعیت به کار روزانه احتیاج ندارد اما می تواند به مهلت های تعیین شده متعهد شود و از نزدیک با تیم ما همکاری کند تا ایده های مقاله را تصور و اجرا کند. Lifehack / بهره وری / نویسنده مقاله نرم افزار: مشابه مقاله نویس ویژگی ، این یک موقعیت تخصصی تر است که به نکات و ترفندهایی شامل طیف وسیعی از عناوین فنی اختصاص دارد. این موقعیت مستلزم این است که شما فعال باشید تا ایده های اصلی جدیدی را در مورد بهبود بهره وری و استفاده بهتر از نرم افزار ، موبایل و ابزار وب به دست آورید. خبرنگار اخبار روزانه: این موقعیت شما را به فعالیت ، کشف ، نوشتن و ارسال اخبار روزانه ملزم می کند. خلاقیت و مهارت در انتخاب موضوعات جالب و به موقع مهم است. مهارت عالی در نوشتن و تصحیح الزامی است. به شما یک بازه زمانی اختصاص داده می شود و شناسایی داستان ها و گزارش در مورد موضوعات فن آوری به صورت مختصر و در عین حال کنجکاو آزاد خواهید بود. خبرنگار اخبار آخر هفته: شبیه موقعیت نوشتن روزانه ، دوست داریم شما در آخر هفته ها برای کشف و گزارش در مورد داستان های جالب فن آوری وقت اختصاص دهید. با دیدن یک داستان خوب ، قادر به تجزیه و تحلیل موارد مهم و گزارش آن واقعیت ها باشید. مهارت عالی در نوشتن و تصحیح الزامی است.

قبل از اقدام ، باید بدانید:

تجربه مرتبط در روزنامه نگاری فناوری مهم است ، اما الزامی نیست. موقعیت جغرافیایی محدودیتی نیست اما مهارتهای بومی انگلیسی ضروری است. این یک موقعیت از خانه (Batcave ، قلعه تنهایی و غیره) از موقعیت است. غرامت متناسب با طول مقاله ، کیفیت و تجربه است. خواننده منظم TechSpot الزامی نیست اما مطمئناً یک امتیاز مثبت است. مباحثی که ما در TechSpot پوشش می دهیم شامل موارد زیر است: سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر ، فناوری تلفن همراه ، فرهنگ اینترنت و بازی های رایانه ای.

اگر علاقه ای ندارید یا موقعیت هایی متناسب با لایحه شما نیستند ، می توانید با به اشتراک گذاشتن این موضوع با دوستان دارای همان فن آوری و محافل اجتماعی خود که می دانید افرادی مناسب هستند ، به ما کمک کنید.

آماده درخواست هستید؟

در صورت علاقه لطفاً این فرم را پر کنید. ما از نامزدهایی که برای این شغل مناسب هستند پیگیری خواهیم کرد. متشکرم.

TechSpot نویسندگان را استخدام می کند. به تیم بپیوندید!
blog/techspot-نویسندگان-را-استخدام-می-کند-به-تیم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل می گوید آیفون 12 خود را از ضربان سازهای قلب دور نگه دارید
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.