خبر

 • تک بورد - فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند

  فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
  9 روز و 8 ساعت قبل

  TechSpot در تلاش است نویسندگانی را استخدام کند که به طور کلی مشتاق و مشتاق فناوری هستند. اگر شما یک خواننده TechSpot هستید ، می دانید که این امر مستلزم درک عمیق موضوعات فنی و توانایی نوشتن در مورد آنها با دقت و اقتدار است.

  به مدت دو دهه ، TechSpot همچنان در فناوری رایانه رایانه ای قدرتمند و تأثیرگذار باقی مانده است و ما در طول تاریخ عمدتاً از میان صفوف خود استخدام کرده ایم ، با بیش از 9 میلیون خواننده برای همگام سازی آخرین تحولات صنعت.

  ما در حال حاضر برای سه موقعیت زیر فرصتهای آزاد داریم: به مقالات یا مفسران. از آنجا که ما در زمینه های مختلفی در زمینه فناوری گزارش می دهیم ، می توانیم با علایق و نقاط قوت شما سازگار شویم ، چه بیشتر در زمینه سخت افزار ، نرم افزار ، وب یا تلفن همراه باشد. این موقعیت به کار روزانه نیاز ندارد ، اما بتوانید به ضرب الاجل ، وسواس خاصی در مورد جزئیات ، بهینه سازی گردش کار و بهبود بهره وری خود متعهد شوید. گزارشگر اخبار روزانه: این موقعیت مستلزم داشتن فعالیت ، کشف ، نوشتن و ارسال اخبار روزانه است. مهارت عالی در نوشتن و تصحیح الزامی است. به شما یک فاصله زمانی اختصاص داده می شود و در شناسایی داستان ها و گزارش در مورد موضوعات فناوری به صورت مختصر و در عین حال کنجکاو آزاد خواهید بود. خلاقیت و مهارت در انتخاب موضوعات جالب و به موقع مهم است. خبرنگار اخبار آخر هفته: مشابه موقعیت نوشتن روزانه ، ما دوست داریم که شما وقت خود را برای کشف و گزارش جالب ترین داستان های فناوری در آخر هفته اختصاص دهید. با دیدن یک داستان خوب ، قادر به تجزیه و تحلیل موارد مهم و گزارش آن واقعیت ها باشید. مهارت عالی در نوشتن و تصحیح الزامی است.

  قبل از اقدام ، باید بدانید:

  تجربه مرتبط در روزنامه نگاری فناوری مهم است ، اما لازم نیست. موقعیت جغرافیایی محدودیتی نیست اما مهارتهای بومی انگلیسی ضروری است. این موقعیتی است که از خانه (باتکاو ، قلعه تنهایی و غیره) ساخته شده است ... اما سلام ، این کاری است که همه این روزها انجام می دهند. غرامت متناسب با طول مقاله ، کیفیت و تجربه است. اگر خواننده منظم TechSpot هستید ، این مورد را در برنامه خود ذکر کنید. مباحثی که ما در TechSpot پوشش می دهیم شامل موارد زیر است: سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر ، فناوری تلفن همراه ، فرهنگ اینترنت و بازی های رایانه ای.

  اگر موقعیت ها متناسب با صورتحساب شما نیستند ، اما کسی را می شناسید ، می توانید با به اشتراک گذاشتن این اطلاعیه با دوستانتان که دارای فناوری مشابه هستند ، به ما کمک کنید.

  آماده درخواست هستید؟

  اگر علاقه مند هستید لطفاً این فرم را پر کنید. ما از نامزدهایی که برای این شغل مناسب هستند پیگیری خواهیم کرد. متشکرم.

خبرهای دیگر از وبلاگ