خبر

 • تک بورد - فراخوان نویسندگان: TechSpot خبرنگاران و متخصصان چگونگی استخدام را استخدام می کند

  فراخوان نویسندگان: TechSpot خبرنگاران و متخصصان چگونگی استخدام را استخدام می کند
  19 روز و 13 ساعت قبل

  TechSpot در تلاش است نویسندگانی را استخدام کند که به طور کلی مشتاق و مشتاق فناوری هستند. اگر شما یک خواننده TechSpot هستید ، می دانید که این امر مستلزم درک عمیق موضوعات فنی و توانایی نوشتن در مورد آنها با دقت و اقتدار است.

  به مدت دو دهه ، TechSpot همچنان صدای قوی و تأثیرگذاری در فناوری رایانه باقی مانده است و ما در طول تاریخ عمدتا از داخل صفوف خود استخدام کرده ایم ، با بیش از 9 میلیون خواننده برای همگام شدن با آخرین تحولات صنعت.

  ما در حال حاضر برای دو موقعیت زیر فرصتهای آزاد داریم:

  خبرنگار اخبار روزانه: این موقعیت نیاز به شما دارد که روزانه اخبار را فعال ، کشف ، نوشتن و ارسال کنید. مهارت عالی در نوشتن و تصحیح الزامی است. به شما یک فاصله زمانی اختصاص داده می شود و در شناسایی داستان ها و گزارش در مورد موضوعات فناوری به صورت مختصر و در عین حال تحقیق ، آزاد خواهید بود. خلاقیت و مهارت در انتخاب موضوعات جالب و به موقع مهم است. خبرنگار اخبار آخر هفته: شبیه موقعیت نوشتن روزانه ، دوست داریم شما در آخر هفته ها برای کشف و گزارش جالب ترین داستان های فناوری وقت اختصاص دهید. با دیدن یک داستان خوب ، قادر به تجزیه و تحلیل موارد مهم و گزارش آن واقعیت ها باشید. مهارت عالی در نوشتن و تصحیح الزامی است.

  قبل از اقدام ، باید بدانید:

  تجربه مرتبط در روزنامه نگاری فناوری مهم است ، اما لازم نیست. موقعیت جغرافیایی محدودیتی نیست اما مهارتهای بومی انگلیسی ضروری است. این موقعیتی است که از خانه (باتکاو ، قلعه تنهایی و غیره) ساخته شده است ... اما سلام ، این کاری است که همه این روزها انجام می دهند. غرامت متناسب با طول مقاله ، کیفیت و تجربه است. اگر خواننده منظم TechSpot هستید ، این را در برنامه خود ذکر کنید. مباحثی که ما در TechSpot پوشش می دهیم شامل موارد زیر است: سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر ، فناوری تلفن همراه ، فرهنگ اینترنت و بازی در رایانه.

  اگر موقعیت ها متناسب با صورت حساب شما نیستند ، اما ممکن است شخصی را بشناسید ، می توانید با به اشتراک گذاشتن این اطلاعیه با دوستانتان که دارای فناوری مشابه هستند ، به ما کمک کنید.

  آماده درخواست هستید؟

  اگر علاقه مند هستید لطفاً این فرم را پر کنید. ما از نامزدهایی که برای این شغل مناسب هستند پیگیری خواهیم کرد. متشکرم.





خبرهای دیگر از وبلاگ