خبر

 • تک بورد - به تیم بپیوندید! TechSpot نویسندگان اخبار و ویژگی ها را استخدام می کند

  به تیم بپیوندید! TechSpot نویسندگان اخبار و ویژگی ها را استخدام می کند
  15 روز و 14 ساعت قبل

  TechSpot به دنبال استخدام نویسندگانی است که به طور کلی مشتاق و مشتاق فناوری هستند. اگر شما خواننده TechSpot هستید ، می دانید که این نیاز به درک عمیق مسائل فنی و توانایی نوشتن در مورد آنها با دقت و اقتدار دارد.

  به مدت دو دهه ، TechSpot همچنان یک صدای قوی و تأثیرگذار در فناوری رایانه های شخصی باقی مانده است و ما از لحاظ تاریخی عمدتاً از درون صفوف خود استخدام کرده ایم ، با بیش از 9 میلیون خواننده برای پیگیری آخرین تحولات صنعت.

  ما در حال حاضر فرصتهای آزاد برای دو موقعیت زیر داریم:

  نویسنده اخبار روزانه: این موقعیت مستلزم فعال بودن ، کشف ، نوشتن و ارسال پست اخبار به صورت روزانه مهارتهای نوشتاری و تصحیح عالی ضروری است. به شما یک بازه زمانی اختصاص داده می شود و در تشخیص داستانها و گزارش در مورد موضوعات فناوری به صورت مختصر و درعین حال کنجکاو آزاد خواهید بود. خلاقیت و مهارت در انتخاب موضوعات به موقع و جالب مهم است. خبرنگار اخبار آخر هفته: مشابه موقعیت نوشتاری روزانه ، ما دوست داریم شما در تعطیلات آخر هفته زمانی را به کشف و گزارش جالب ترین داستانهای فناوری اختصاص دهید. وقتی یک داستان خوب را می بینید ، بدانید ، قادر به تجزیه و تحلیل موارد مهم و گزارش آن حقایق باشید. مهارتهای نوشتاری و تصحیح عالی ضروری است. نویسنده مقاله ویژه: این موقعیت شما را مجبور می کند تا با تیم تحریریه ما برای طوفان فکری ، هماهنگی و نوشتن مقالات اصلی اصلی ، راهنماها یا توضیح دهندگان همکاری کنید. از آنجایی که ما در زمینه های مختلف فناوری گزارش می دهیم ، می توانیم با علایق و نقاط قوت شما سازگار شویم ، خواه بیشتر در زمینه سخت افزار ، نرم افزار ، تلفن همراه ، فرهنگ وب یا بازی. این موقعیت به کار روزانه نیاز ندارد ، اما می تواند به مهلت ها متعهد باشد و با تیم ما برای ایده پردازی و اجرای ایده های مقاله همکاری نزدیک داشته باشد.

  قبل از درخواست ، باید بدانید:

  تجربه مرتبط در روزنامه نگاری فناوری مهم است ، اما ضروری نیست. موقعیت جغرافیایی یک محدودیت نیست ، اما مهارتهای بومی انگلیسی ضروری است. این یک کار از خانه (Batcave ، قلعه تنهایی و غیره) است ... اما سلام ، این کاری است که همه این روزها انجام می دهند. جبران خسارت متناسب با طول مقاله ، کیفیت و تجربه است. اگر شما خواننده معمولی TechSpot هستید ، این را در برنامه خود ذکر کنید. موضوعاتی که در TechSpot پوشش می دهیم شامل موارد زیر است:

  اگر موقعیت ها با صورت حساب شما مطابقت ندارد ، اما فردی را می شناسید که می تواند ، می توانید با به اشتراک گذاشتن این اطلاعیه با دوستان خود که به همان اندازه به فناوری علاقه دارند ، به ما کمک کنید.

  آماده درخواست هستید؟

  در صورت علاقه لطفا این فرم را پر کنید. ما با نامزدهای مناسب برای این شغل پیگیری می کنیم. متشکرم.

خبرهای دیگر از وبلاگ