خبر

 • تک بورد - از TechSpot پشتیبانی کنید ، با مجوز از GOG.com بازی های رایگان دریافت کنید

  از TechSpot پشتیبانی کنید ، با مجوز از GOG.com بازی های رایگان دریافت کنید
  4 روز و 9 ساعت قبل

  چرا مهم است: GOG.com به عنوان یکی از محبوب ترین ویترین های فروشگاه موجود ، با TechSpot همکاری کرده است تا Superhot و Superhot: Mind Control Delete را به عنوان یک مزیت اضافی برای همه اعضای موجود و جدید TechSpot Elite ارائه دهد. اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید.

  در اوایل سال جاری ، ما اولین TechSpot Elite را معرفی کردیم ، یک برنامه اشتراکی اختیاری است که به شما امکان می دهد تبلیغات TechSpot را حذف کنید و چند مزیت دیگر برای پشتیبانی از کار ما دریافت کنید. در طول سالها بسیاری از خوانندگان چیزی شبیه به آن را خواسته بودند و من خوشحالم که سرانجام آن را راه اندازی کردیم. بیش از دو دهه است که از پشتیبانی شما برخوردار هستیم و می خواهیم ترکیبی منحصر به فرد از تجزیه و تحلیل سخت افزار کامپیوتر ، اخبار فناوری و راهنماهای خرید TechSpot را برای علاقه مندان به شما ارائه دهیم.

  ما راه اندازی کردیم نخبگان با یک قول ساده: تمام مشارکت خوانندگان به سمت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد رفت.

  در چند ماه گذشته شاهد انتشار سری های باورنکردنی مانند آناتومی سخت افزار کامپیوتر ، چندین توضیح دهنده در مورد مواردی مانند ذخیره سازی ، یادگیری ماشین هستیم. ، و Wi-Fi 6. ما به آرامی در حال ساخت کاتالوگ ویژگی های یکپارچهسازی با سیستمعامل در شرکت های فعلی منسوخ شده مانند 3Dfx هستیم. ما همچنان به بررسی عمیق پردازنده و پردازنده گرافیکی ادامه داده ایم ، بسیاری از محصولات هیجان انگیز قرار است خیلی زود وارد آن بخش شوند. معیار بازی ، البته ، همچنان نان و کره ماست. آن ها ، به چند مورد.

  حالا ، ما از خودمان پرسیدیم. چگونه می توانیم اشتراک ها را جذاب تر کنیم؟ بنابراین ما با دوستانمان در GOG.com صحبت کردیم ، و آنها با یک فرصت شگفت آور بازگشتند. علاوه بر مزایای دیگر ، TechSpot Elite اکنون نسخه های رایگان Superhot و Superhot را دریافت می کند: حذف ذهن کنترل ، با مجوز از GOG.com. همه با همان قیمت اشتراک (ماهیانه 2 دلار در صورت پرداخت سالانه).

  ما احترام زیادی برای GOG قائل هستیم و امیدواریم این اولین فرصت مشابهی باشد که می توانیم به مشترکان ارائه دهیم. تقریباً تمام بازی های ارائه شده در GOG.com بدون DRM هستند و برای بازی آفلاین در دسترس هستند. بعلاوه ، آنها معمولاً با کمتر از سایر فروشگاههای دیجیتال عنوان می فروشند.

  https://techbord.com از TechSpot پشتیبانی کنید ، دریافت کنید بازی های رایگان با مجوز از GOG.com

  ما بررسی کردیم و سری Superhot ، فقط یک نمونه را ذکر کنم ، در سیستم عامل های دیگر 100 +٪ گران تر است. اگر برای مدت زمان طولانی کاربر GOG بوده اید ، احتمالاً تعجب آور نخواهد بود.

  در اینجا آنچه شما با اشتراک سالانه TechSpot Elite خود دریافت می کنید:

  سریعتر و تمیزتر طراحی صفحه TechSpot یک تجربه کاملاً بدون تبلیغات ، ضمن پشتیبانی از کار ما نسخه های رایگان Superhot و Superhot: کنترل ذهن حذف ، با مجوز از GOG.com تخفیف 15 درصدی در فروشگاه TechSpot بدون پیکسل پیگیری / اسکریپت ها رأی دادن ویژگی Elite بعدی ما (آنچه را می خواهید به ما اطلاع دهید)

  واضح است که در این اوضاع آشفته ، اولویت ها باید در مورد محل استفاده از پول شما باشد. حمایت از اهداف انسان دوستانه امروز بیش از هر زمان دیگری حیاتی است. اما اگر کار خود را انجام داده اید و همچنان می خواهید از TechSpot و کارهایی که انجام می دهیم حمایت کنید ، مطمئناً از آن قدردانی خواهیم کرد.

  تبلیغات همچنان نحوه تجارت ما است ، اما مشارکت خوانندگان به ما کمک می کند فضای کافی برای تأمین بودجه و کار روی ویژگیهای منحصر به فرد بیشتری برای لذت بردن از شما. اگر احساس می کنید که در سال گذشته ، به دنبال اخبار روز فن آوری ، با تصمیم گیری در مورد خرید ، یادگیری مطالب جدید یا به راحتی بازگرداندن خاطرات خوب تکنولوژی از سالهای گذشته ، تغییری ایجاد کرده ایم ، مشترک شدن را در نظر بگیرید.

  سرانجام ، در صورت از دست دادن آن ، هفته گذشته بررسی خود را درباره Superhot: Mind Control Delete منتشر کردیم. دقیقاً مانند نسخه اصلی ، این یک تیرانداز ساده و در عین حال سرگرم کننده است که قطعاً باید آن را بررسی کنید.

خبرهای دیگر از وبلاگ