خبر

 • تک بورد - بهترین کولرهای CPU 2021

  بهترین کولرهای CPU 2021
  29 روز و 9 ساعت قبل

  چگونه باید CPU خود را خنک نگه دارید؟ بازار دو جایگزین اصلی ارائه می دهد: کولرهای هوایی با استفاده از هیت سینک و کولرهای مایع همه کاره با پمپ و رادیاتور. حرارت دادن به رادیاتورها بیشتر از مخازن گرمکن است ، زیرا حجم بیشتری از آب در جریان است ، اما هنگامی که داغ می شوند سرد شدن نیز سخت تر می شود. برای کار سریع یا جلسات بازی با وقفه های طولانی در بین ، کولرهای آبی بهتر است ، اما برای بارهای طولانی مدت

  به طور کلی ، هرچه CPU شما قوی تر باشد ، به سردتر بزرگتر و بهتر نیاز خواهید داشت. بسته به میزان کارآیی ، تعداد هسته ها و فرکانس های پردازنده شما ، این امر در معماری ها متفاوت خواهد بود. اگر رایانه رومیزی شما به انرژی زیادی احتیاج دارد و با آن سفر می کنید ، به احتمال زیاد با یک رادیاتور که از طریق 8 یا 12 پیچ به قاب شما متصل شده است نسبت به یک تکه فلز بزرگ که از مادربرد شما آویزان است ، احساس امنیت بیشتری خواهید کرد. .

  یکی دیگر از دلایلی که می توان از خنک کننده آب استفاده کرد ، این است که یک قاب باریک دارید که فضا برای کولر بزرگتر هوا یا حتی یک فن در نزدیکی CPU ندارد. از طرف دیگر ، تعویض پمپ بسیار سخت تر از فن است اگر خراب شود ، و در موارد نادر ، احتمال نشتی در داخل یک دستگاه الکترونیکی می تواند ترسناک باشد. صرف نظر از نوع کولر مورد نیاز ، این راهنما گزینه های بسیار زیادی را در هر اندازه و قیمت ارائه می دهد.

  .bestofgamingcpu {display: none؛} .specialnotemon {background: #05408f26؛ padding: 15px! مهم؛ حاشیه: 0 10 پیکسل 15 پیکسل 0؛ }

  https://techbord.com بهترین کولرهای CPU 2021

  بهترین کولرهای هوایی

  Noctua NH-D15

  قیمت: 99 دلار بهترین کولر کم سر و صدا

  آرام باشید! CPU Cooler Dark Rock Pro 4

  قیمت: 69 دلار بهترین کولر کم مشخصات

  Scythe Big Shuriken 3

  قیمت: 44 دلار بهترین کولر مایع همه کاره

  Corsair Hydro Series H115i RGB Pro XT

  قیمت: 124 دلار بهترین کولر همه کاره جمع و جور

  کولر مستر MasterLiquid ML120L V2 RGB

  قیمت: 70 دلار کولرهای بودجه

  کولرهای ارزان قیمت بهتر از موجودی

  سوکت TR4 < h4> Threadripper Cooling

  بهترین کولرهای هوا

  Noctua NH-D15

  https://techbord.com بهترین کولرهای CPU 2021 در تعداد قیمت: 99 دلار در آمازون تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 91 نظرات کاربران: 9.6 تاریخچه قیمت

  Noctua در بین سازندگان خنک کننده CPU شهرت فوق العاده ای دارد و دلیل خوبی نیز دارد. با دریافت توصیه مکرر از TechSpot برای سالیان متمادی ، برای یافتن کولر هوایی که عملکرد خوبی در Noctua NH-D15 داشته باشد در حداکثر دور دور 1500 ،

  با حدود 100 دلار ، NH- D15 از 6 لوله حرارتی مسی ، دو فن 140 میلی متری و طراحی برج تقسیم استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هوای کمتری در طول راه از بین می رود ، به خصوص اگر در نهایت برای پاک کردن RAM ، فن خارجی را بردارید. همچنین می توانید کولر را تنها با یک عدد فن 10 دلار کمتر خریداری کنید. 6 سال ضمانت سازنده.

  هر چند برخی نکات وجود دارد: این یک واحد عظیم و سنگین است. با اندازه 160 میلی متر در 150 میلی متر در 135 میلی متر و وزن تقریباً 3 پوند ، هنگام جابجایی رایانه با این داخل باید مراقب باشید. اگر نگران این موضوع هستید ، باید 110 دلار NH-U12A شرکت را بررسی کنید ، که از دو فن 120 میلی متری و طراحی تک برج جمع و جور استفاده می کند ، اما با 7 لوله حرارتی و حداکثر RPM 2000 جبران می کند.

  از نظر تاریخی ، بحث برانگیزترین (و تعیین کننده ترین) جنبه خنک کننده های Noctua طرح رنگ آنها بوده است. هرچند این روزها می توانید Chromax NH-D15 را دریافت کنید. نسخه سیاه با 10 دلار بیشتر-یا با همان قیمت با یک فن کمتر.

  جایگزین های مقرون به صرفه

  اگر شما با اورکلاک شدید روبرو نیستید ، می توانید با Scythe Fuma 60 $ 60 پول خوبی پس انداز کنید. در همان دور RPM عملکرد مشابهی با NH-D15 دارد ، اما فن های 120 میلی متری آن فقط می توانند به 1200 دور در دقیقه برسند. این دستگاه همچنین جمع و جورتر است و دارای RAM بهتر با 2 فن نسبت به NH-D15 با یک فن به لطف شکل آن است. کولر دارای 2 سال ضمانت محدودتر است ، اما حتی اگر پس از چند سال به تعویض فن بپردازید ، گرانتر از خرید کولر Noctua نخواهد بود.

  اگر شما هیچ کدام از پردازنده های اصلی تشنه قدرتمند نیستند ، همچنین می توانید از کولر جمع و جورتر و سبک تری استفاده کنید. در این حالت شما چندین گزینه خوب دارید ، از جمله Be Quiet! Pure Rock 2 Black (45 دلار) ، Arctic \ 's Freezer 34 eSports Duo (45 دلار) و Noctua \' s NH-U12S Redux (50 دلار).

  کولرهای ارزان قیمت خیلی بهتر از سهام از طرف دیگر ، خنک کننده های سهام اینتل و Wraith Stealth AMD جایگزین کسانی می شوند که می خواهند از CPU خود بیشترین بهره را ببرند.

  اگر شما بعد از اورکلاک شدید ، اما هنوز هم می خواهید آنچه که خنک کننده CPU موجودی شما با کمترین هزینه ممکن ارائه می دهد را بهبود بخشید ، در اینجا سه ​​انتخاب اثبات شده وجود دارد:

  V5 وترو 5 لوله حرارتی و یک فن 120 میلی متری ARGB را تنها با 30 دلار ارائه می دهد. رودخانه Aresgame's River 5 ویژگی های مشابهی دارد و اغلب 20 دلار به فروش می رسد. DeepCool Gammaxx 400 که معمولاً حدود 25 دلار فروخته می شود ، 4 لوله حرارتی مسی و فن 120 میلی متری با LED آبی "سنتی" ارائه می دهد.

خبرهای دیگر از بهترین