خبر

 • تک بورد - بهترین موارد رایانه قدیمی مدرسه: آزمایش شده ، واقعی و آزمایش شده

  بهترین موارد رایانه قدیمی مدرسه: آزمایش شده ، واقعی و آزمایش شده
  10 روز و 17 ساعت قبل

  اگر کاربر قدرتمندی هستید که به دنبال ساخت رایانه جدید هستید ، ممکن است از انتخاب موارد فعلی موجود در بازار ناراضی باشید. منظورم این است که موارد فوق العاده ای وجود دارد که ما توصیه می کنیم ، اما به نظر می رسد که در مورد درایوهای دیسک نوری ، درگاه SATA مبادله داغ ، یا کشویی برای دستگاه های USB کمبود قاب های خوب با درایوهای خارجی وجود دارد. شاید شما نمی خواهید به همان اندازه که مادربرد خود را تعویض

  همچنین به نظر می رسد که هر مورد با کیفیت مناسب دارای یک صفحه جانبی از شیشه مقاوم است ، این بدان معناست که هیچ دریچه جانبی برای درایوهای M.2 شما برای دریافت جریان مستقیم هوا و یا حتی یک خطر فیزیکی در صورت وجود ندارد. اغلب رایانه شخصی خود را با خود حمل کنید حتی یافتن قاب با بیش از دو خلیج 3.5 "داخلی با قیمت مناسب بسیار دشوارتر از آن است که به نظر می رسد. راه اندازی RAID هرگز مقرون به صرفه به نظر نمی رسید.

  همانطور که نشان دادیم ، می توانید کیس قدیمی کامپیوتر با افزودن قفس های درایو ، کنترل کننده های فن و موارد دیگر ، اما این روش ها برای همه مناسب نیست. شاید پرونده شما بیش از چند سال قدمت داشته باشد و فاقد ویژگی هایی باشد که امروزه اساسی تلقی می شود یا خوب نیست گزینه هایی برای بهبود جریان هوا. شاید از نظر فیزیکی اجزایی را که شما می خواهید اضافه کنید مناسب نباشد یا می خواهید به یک مورد کوچکتر تغییر دهید. و شاید شما ترجیح می دهید سیستم قدیمی خود را عملکردی نگه دارید تا از مورد مجدد استفاده نکنید داخلی جدید.

  کیس کامپیوترهای قدیمی مدرسه مرده نیستند: صرف نظر از بودجه یا اندازه دلخواه شما ، همچنان می توانید یک کیس جدید با یک درایو خارجی ، بدون شیشه مقاوم و همه موارد تهیه کنید. درایوهای درایو مورد نیاز شما. در اینجا برخی از بهترین نمونه ها وجود دارد که نشان دهنده بودجه و اندازه های مختلف است.

  بهترین برای بازی

  Phanteks Enthoo Pro

  قیمت: 118 دلار بهترین بودجه

  تمرکز طراحی فراکتال G

  قیمت: 52 دلار بهترین برج کامل

  Rosewill Thor V2

  قیمت: 136 دلار بهترین صدای کم

  طراحی فراکتال R5

  قیمت: 109 دلار بهترین عامل کوچک

  طراحی فرکتال هسته 500

  قیمت: 61 دلار و بیشتر ... < h4> اشاره های محترم

  بهترین برای بازی

  Phanteks Enthoo Pro

  https://techbord.com بهترین موارد رایانه شخصی قدیمی مدرسه: امتحان شده ، درست و آزمایش شده به تعداد: $ 118 در آمازون تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 90 نظرات کاربران: 9.6 تاریخچه قیمت

  که در سال 2014 منتشر شد ، Phanteks Enthoo Pro بهترین "استاندارد " رایانه قدیمی است مورد در بازار به نظر می رسد دارای 4 محفظه 5.25 اینچی خارجی است ، اما درپوش بالایی در واقع کانکتورهای جلویی قاب (شامل دو USB 3.0 و دو USB 2.0) و دکمه تنظیم مجدد را پنهان می کند ، به طوری که گرد و غبار را جمع آوری یا فشار نمی دهند. به طور تصادفی.

  Enthoo Pro دارای یک پایه SSD در پشت مادربرد است و 2 قفسه جداشدنی برای 3 درایو SATA در جلو وجود دارد. این درایوها توسط فن جلو 200 میلی متری خنک نگه داشته می شوند. می توانید جایگزین کنید آن فن با دو فن 140 یا 120 میلی متری. اگر نگران هستید که قفس ها هوای خنک را از کارت گرافیک شما خارج کنند ، زیرا در این مورد هیچ دریچه جانبی وجود ندارد ، می توانید یک فن 120 میلی متری در طرف مقابل هر قفس نصب کنید.

  در عقب ، یک فن 140 میلی متری اطمینان حاصل می کند که بیشتر هوا بدون رسیدن به ناحیه پردازنده از قاب خارج نمی شود. مورد از کولرهای مایع تا 420 میلی متر پشتیبانی می کند ، بنابراین اگر شما یک خنک کننده مایع CPU داشته باشید ، ممکن است بخواهید فن عقب را بردارید ، زیرا برای هوا با آن رقابت می کند. قسمت پایینی از یک فن 140 میلی متری یا دو فن 120 میلی متری پشتیبانی می کند ، اما قفسه های روکش و روکش PSU می تواند آنها را بی اثر کند. پانل های جلو و بالا ، و دو در پایین: یکی که به راحتی از جلو قابل جدا شدن است و دیگری برای PSU که از پشت قابل جدا شدن است.

  Enthoo Pro دارای چندین سوراخ مسیریابی کابل لاستیکی است ، و یک هاب کانکتور فن 6 کاناله برای کمک به مدیریت کابل ، اما کنترل کننده فن طبیعی ندارد. به لطف محفظه های بیرونی کیس ، می توانید یک کنترل کننده پس از فروش نیز اضافه کنید.

  این کیس برای ساختمان های سطح بالا نیز مناسب است: از مادربردهایی با 8 اسلات توسعه ، خنک کننده CPU تا ارتفاع 193 میلی متر پشتیبانی می کند ، و کارت های گرافیک تا 347 میلی متر طول حتی با نصب هر دو قفس درایو.

  هزینه Phanteks Enthoo Pro 110 دلار برای نسخه های بدون پنجره و اکریلیک و 120 دلار برای نسخه شیشه ای (با فن 140 میلی متری در جلو به جای 200 میلی متر) نسخه بدون پنجره بدون پوشش PSU ارائه می شود.

  بازگشت به بالا ▵

  بهترین بودجه

  تمرکز طراحی فراکتال G

  https://techbord.com بهترین موارد PC قدیمی مدرسه: امتحان شده ، درست و تست شده در اعداد قیمت: 52 دلار در آمازون تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 82 نظرات کاربران: 9.2 سابقه قیمت

  اگر می خواهید سیستم بودجه ای را تنظیم کنید و به درایوهای زیادی احتیاج ندارید ، Focus G یا Focus G Mini Fractal Design به همان اندازه ارزان قیمت هستند که توصیه می کنیم 50 دلار خریداری کنید. این دو تقریباً یکسان هستند ، تنها تفاوت عملکردی آنها این است که Focus G چند اینچ بلندتر است و علاوه بر mATX از مادربردهای کامل ATX پشتیبانی می کند.

  هر دو مورد Focus G دارای 2 محفظه درایو خارجی با هواکش هستند. روکش ، یک پایه SSD و یک قفس برای 2 درایو SATA. آنها همچنین تا 6 فن پشتیبانی می کنند: 120 میلی متر در عقب و پایین و دو عدد 140 یا 120 میلی متر در جلو و بالا. هرچند صفحه بالایی فقط از رادیاتورهای 240 میلی متری پشتیبانی می کند.

  چیزی که Focus G را منحصر به فرد می کند این است که قاب در 5 رنگ آبی ، قرمز ، خاکستری ، سفید و مشکی موجود است. پنجره بزرگ اکریلیک جانبی و LED سفید روی هر دو طرفدار نیز به این سری کمک می کند تا مدرنتر از اکثر موارد قدیمی مدرسه باشد.

  در سال 2017 منتشر شد و با وجود قیمت ، دو مدل Focus G بیشترین مدل را ارائه می دهند ویژگی هایی که شما از یک کیس مدرن انتظار دارید: مکانیزم های نصب بدون ابزار برای باز کردن کیس و نصب درایوها ، سوراخ هایی برای مسیریابی کابل ، یک منبع تغذیه پایین ، یک سوراخ بزرگ در سینی مادربرد برای جایگزینی کولر پردازنده با یک صفحه پشتی ، و حتی روکشهای قابل استفاده مجدد برای شکافهای توسعه.

  این کیس ها دارای دو فن 120 میلی متری در جلو هستند ، به طوری که بیشتر هوا پرونده را از طریق پنل جلویی فیلتر شده وارد می کند. دو دریچه بالا دارای فیلترهای جداگانه است که در صورت نصب فن های خروجی در آنجا باید آنها را بردارید.

  دریچه های پایینی نیز دارای فیلتر هستند ، اما این فقط یک تکه سوراخ شده از فلز نازک کاغذ است که باعث مسدود شدن آنها می شود. بیشتر هوای کمی که می تواند بین پاهای کوتاه قاب قرار گیرد. بدون قاب پلاستیکی ، فیلتر به سرعت خم می شود و حتی بیشتر بی فایده می شود. در این مورد ، توصیه می کنیم PSU را با پنکه رو به بالا نصب کنید تا هوای فیلتر شده از داخل کیس خارج شود. مزاحمت دیگر در مورد این موارد این است که ورودی/خروجی جلویی آنها دارای یک USB 3.0 و یک USB 2.0 است که هر کدام با کابل متفاوتی به کانکتور مادربرد متصل می شوند که می تواند دو مورد از آنها را پشتیبانی کند.

  در صورت نیاز به پشتیبانی درایوهای SATA بیشتری از جعبه خارج می شوند ، ممکن است بخواهید نسخه Versa H22 Thermaltake (50 دلار) را بررسی کنید ، اما اگر می توانید چندین درایو تهیه کنید ، احتمالاً می توانید یک مورد بهتر را نیز خریداری کنید. Three Aunded Two's and Corsair \ 's Carbide 200R گاهی اوقات با کمی پول بیشتر در دسترس هستند و دارای دریچه های جانبی نیز هستند.

  بازگشت به بالا ▵

  بهترین برج کامل

  Rosewill Thor V2

  https://techbord. com بهترین موارد رایانه قدیمی مدرسه: امتحان شده ، درست و آزمایش شده در تعداد قیمت: 136 دلار در Amazon TechSpot Metascore: 78 نظرات کاربران: 9.0 سابقه قیمت

  Rosewill Thor V2 بهترین کیف قدیمی مدرسه است: با 10 کاور اسلات توسعه ، می تواند حتی در شدیدترین مادربردهای مصرف کننده نیز مناسب باشد. دارای 6 دهانه خارجی 5.25 "است که یکی از آنها به راحتی قابل تبدیل به 3.5 " است. اگر می خواهید بتوانید چندین کپی از یک CD را همزمان تهیه کنید یا از کل آرایه های RAID پشتیبان بگیرید ، این مورد برای شما صادق است.

  Thor V2 دارای 4 فن است: یک عدد 140 میلی متر در عقب ، و سه 230 میلی متر در جلو ، در طرف و در بالا. هر چه داخل آن بگذارید ، کیف آن را خنک نگه می دارد. همچنین می توانید پنکه بالایی را با حداکثر دو عدد فن 140 میلی متری و فن جانبی را تا حداکثر چهار فن (!) 120 میلی متری جایگزین کنید.

  پنل بالایی دارای باله های اژدها مانند است که می توانید با کشویی آنها را ببندید. وقتی از رایانه برای جلوگیری از تجمع گرد و غبار استفاده نمی شود. پنکه جانبی دارای فیلتر نیست ، اما Demcifilter یک فیلتر مغناطیسی ساخته شده مخصوص آن را با 23 دلار می فروشد و شما همچنین می توانید از فن به عنوان اگزوز استفاده کنید. تهویه پایین ، جایی که می توانید یک فن تا 140 میلی متر نصب کنید ، دارای یک فیلتر است ، و PSU و پنل جلویی نیز دارای آن هستند.

  ورودی/خروجی جلویی کیس شامل دو کانکتور USB 3.0 و دو کانکتور USB 2.0 ، کنترل کننده فن دو کاناله تا حداکثر 6 فن و حتی یک درگاه eSATA برای درایوهای خارجی قدیمی است.

  به عنوان مورد تجدید نظر شده در سال 2011 ، می تواند شما را بیشتر از پیچ گوشتی استفاده کند تا موارد جدیدتر. به طور رسمی از رادیاتور داخل کیس پشتیبانی نمی کند ، اما با پشتیبانی از کولر 180 میلیمتری و 4 سوراخ لوله ، گزینه های خنک کننده CPU کافی دارد. به طور رسمی ، این کارت فقط از کارت های گرافیک به طول 330 میلی متر پشتیبانی می کند ، اما حتی اگر کارت طولانی تری پیدا کنید ، ممکن است مناسب باشد. این مورد "فقط " 6 محفظه درایو SATA دارد ، اما با سهولت تبدیل 5.25 "محفظه به قفس درایو ، این نیز یک عیب واقعی نیست.

  140 دلار (سیاه یا سفید) ) ، این مورد در لیگ خودش است. با قیمت 200 دلار ، Thermaltake's Core V71 دارای قابلیت های خنک کننده قابل مقایسه و پشتیبانی از رادیاتور رسمی است ، اما این مدرسه قدیمی قدیمی با شیشه مقاوم و تنها 2 محفظه خارجی نیست. همین را می توان در مورد Fractal's 210 $ Define 7 XL و $ 270 Be Quiet! Dark Base Pro 900 نیز گفت. Phanteks 250 $ Enthoo Primo دارای پنج خلیج 5.25 اینچی است ، اما احتمالاً مانند Thor خنک نمی شود جعبه.

  بازگشت به بالا ▵

  بهترین صدای کم

  طراحی فراکتال R5

   https://techbord.com بهترین موارد رایانه قدیمی مدرسه: امتحان شده ، درست و تست شده در اعداد قیمت: 109 دلار در آمازون تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 91 نظرات کاربران: 9.6 تاریخچه قیمت

  به عنوان مورد "خاموش " ، Fractal Design Define R5 از فوم مرطوب کننده و پانل جلو با تهویه جانبی جهت کاهش صدای نویز ناشی از آن و هدایت آن به سمت عقب کیس. حتی دارای روکش در دریچه جانبی و پنل بالای آن است که در صورت نصب فن در آنجا باید آنها را بردارید. Define R5 که در سال 2014 عرضه شد ، آخرین سری پرچمدار فراکتال است که دریچه جانبی را ارائه می دهد و یکی از آخرین سریهایی است که دو محفظه درایو 5.25 اینچی خارجی ارائه می دهد.

  R5 همراه با درب قابل نصب در دو طرف پنل جلویی ، و پنجره های 5.25 اینچی ، یک کنترلر 3 سرعته تا حداکثر 3 فن و یک فیلتر قابل جابجایی را مخفی می کند. حداکثر دو فن 140 میلی متری می توانید در پشت آن فیلتر قرار دهید (یکی در جعبه وجود دارد) ، بنابراین می توانید در هنگام بازی در را باز نگه دارید تا جریان هوا در داخل سیستم بهبود یابد. I/O جلویی ، شامل دو USB 3.0 و دو USB 2.0 ، در بالای صفحه قرار دارد و نیازی به باز کردن درب برای دسترسی نیست.

  این کیف دارای 2 پایه SSD در پشت مادربرد است ، و 2 قفسه جدا شونده برای درایوهای SATA: یکی برای 3 و دیگری برای 5 عدد. اگر قفس 5 درایو را بردارید ، قادر خواهید بود کارت های گرافیک را حتی بیشتر از 310 میلی متر نصب کنید. اگر هر دو قفس را بردارید ، می توانید دو فن 140 یا 120 میلی متری را در قسمت پایین بدنه به جای فقط یک عدد نصب کنید. هر دو طرفدار و PSU فیلتر بزرگی دارند که خوشبختانه از جلو قابل جدا شدن است.

  با تنها 7 جلد برای شکاف های توسعه ، مورد ممکن است برای برخی از مادربردهای گران قیمت مناسب نباشد ، اما برای خنک کننده پردازنده های رومیزی پر مصرف بسیار مناسب است: علاوه بر فن عقب 140 میلی متری ، از خنک کننده های CPU تا ارتفاع 180 میلی متر و رادیاتورهای 420 میلی متری در بالا پشتیبانی می کند (شما \ برای نصب کولر سه فن باید قفس درایو 5.25 را بردارید.

  علاوه بر این ، می توانید فن خروجی 140 یا 120 میلی متری را در دریچه جانبی نصب کنید تا از هوای گرم از گرافیک جلوگیری شود. دسترسی کارت به خنک کننده CPU متاسفانه ، آن دریچه فیلتر ندارد ، بنابراین اگر می خواهید یک فن ورودی در آنجا نصب کنید ، احتمالاً باید آن را خریداری کنید.

  با قیمت 110 دلار ، قیمت برای چنین موردی عادلانه به نظر می رسد. اگر به پوشش اسلات 8 نیاز دارید ، می توانید P101 Antec را برای همان مورد دریافت کنید قیمت ، اما فقط یک خلیج 5.25 اینچی و گزینه خنک کننده کمتر دارد. اگر می خواهید مقداری پول ذخیره کنید ، با 80 دلار می توانید Be Quiet را بگیرید! Pure Base 600 ، فقط انتظار ویژگیهای مشابه و عملکرد خنک کننده را نداشته باشید.

  بازگشت به بالا ▵

  بهترین عامل کوچک

  طراحی فراکتال Core 500

  https://techbord.com بهترین رایانه قدیمی مدرسه موارد: مورد آزمایش ، درست و آزمایش تعداد: 61 دلار در آمازون سابقه قیمت TechSpot Metascore: 89 نظرات کاربران: 9.0 قیمت تاریخ

  حتی با یک مورد Mini-ITX ، مجبور نیستید از یک محوطه خارجی 5.25 "بزرگ اندازه کامل صرف نظر کنید. در واقع ، Fractal \ 's Core 500 همچنین از 3 هارد دیسک ، 3 SSD ، رادیاتور تا 280 میلی متر پشتیبانی می کند-اگرچه شما باید بین رادیاتور دو فن و درایو 5.25 اینچی طولانی یکی را انتخاب کنید-خنک کننده CPU تا ارتفاع 170 میلی متر ، کارت های گرافیک تا 310 میلی متر طول و منبع تغذیه ATX در اندازه کامل.

  همه اینها چگونه ممکن است؟ با استفاده هوشمندانه از فضا: به جای هدر دادن فضا در یک مسیر جریان هوا در نزدیکی کارت گرافیک ، کارت به صورت عمودی در کنار دریچه جانبی فیلتر شده نصب شده است ، با فن های آن هوا را مستقیماً از بیرون کیس بیرون می کشند.در طرف دیگر کیس ، PSU هوا را از طریق فیلتر زیرین بیرون می کشد و از دریچه طرف دیگر خارج می کند.

  به طور پیش فرض ، بقیه سیستم از طریق فیلتر بالای فیلتر هوای خنک دریافت می کند (اساساً دو دریچه کوچکتر در کناره های پنل جلویی سرب به هیچ جا) ، با فن 140 میلی متری خسته کننده و هوای گرم در عقب اگر خنک کننده CPU از بالا به پایین و درایو M.2 دارید ، ممکن است بخواهید از این فن به عنوان ورودی بالا استفاده کنید. اگر از رادیاتور خروجی استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید از فن به عنوان ورودی استفاده کنید. در این مورد ، واقعاً خوب است که پنل جلویی فقط دارای دو کانکتور USB - هر دو 3.0 با یک کابل واحد باشد. همچنین ، از آنجا که فقط 2 اسلات توسعه مادربرد وجود دارد ، از کارت های گرافیک سه شکاف پشتیبانی نمی کند.

  Fractal Design Core 500 در سال 2015 با برچسب قیمت 60 دلار منتشر شد ، که همچنان باقی می ماند این روز. به عنوان جایگزین ، Cooler Master \ 's Elite 130 تقریباً یکسان است و در نگاه اول شبیه به نظر می رسد ، اما از فضای خود به نحو احسن استفاده نمی کند (فقط می تواند از خنک کننده های CPU تا ارتفاع 65 میلی متر و رادیاتور 120 میلی متری استفاده کند) ، یک طراحی کمتر سازگار (مخصوصاً در مورد 5.25 "خلیج مورد استفاده) ، و کار خوبی در هدایت سر و صدا از گوش شما انجام نمی دهد.

  بازگشت به بالا ▵

  یادآورهای محترم

  موارد زیر نیز برای پول شما بسیار مناسب است و شامل برخی از ویژگی های قدیمی مدرسه است ، اما برای این مقاله به اندازه کافی قدیمی نیست ...

  Cooler Master Masterbox NR400 (63 دلار) Antec DP502 Flux (73 دلار) Cooler Master HAF XB Evo (106 دلار) Cougar Panzer Max-G (149 دلار) Thermaltake Core X71 (166 دلار)

  اعتبار سرسخت: jtrias21

خبرهای دیگر از بهترین