techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020

با تغییر سریع کار در خانه و انفجار جریان ، نیاز به روتر با کیفیت هرگز بیشتر نبوده است. در دنیای متصل امروز ، تقریباً همه خانواده ها مملو از تلفن ، رایانه ، تلویزیون های هوشمند و بسیاری از دستگاه های دیگر هستند که همه برای پهنای باند می جنگند.

ممکن است ISP شما سعی کند روتر خود را به شما بفروشد ، اما این تقریباً تضمین گران بودن و عملکرد کم آن است. اگر یک روتر می خواهید که توان ، دامنه و ویژگی های بهتری ارائه دهد ، برترین گزینه های ما را بررسی کنید.

https: / /techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020

بهترین روتر Wi-Fi برای بیشتر D-Link DIR-882 AC2600 قیمت: 122 دلار بهترین سیستم شبکه Wi-Fi شبکه Netgear Orbi RBK50 $: 269 دلار بهترین قیمت برای علاقه مندان Asus RT-AX3000 (RT-AX58U) قیمت: 174 دلار بهترین روتر مخصوص بازی Asus RT-AX88U قیمت: 298 دلار بهترین روتر بودجه Netgear R6700 Nighthawk AC1750 قیمت: 86 دلار بهترین روتر Wi-Fi برای بیشتر خانواده ها

D-Link DIR-882 AC2600 https://techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020 به تعداد قیمت: 122 دلار در آمازون \ تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 85 نظرات کاربران: 8.2 \ تاریخچه قیمت < p> D-Link DIR-882 قبلاً در آزمایش های ما بسیار خوب عمل کرده است ، حتی با سیستم های جدید Wi-Fi 6 رو در رو هم کار می کند. ما در گذشته Asus RT-AC68U را توصیه می کردیم ، اما اکنون به رده سرعت بعدی می رویم. 68U یک دستگاه کلاس AC1900 است در حالی که DIR-882 یک دستگاه کلاس AC2600 است. البته ، این سرعتها به خوبی به تنظیمات واقعی منتقل نمی شوند ، اما DIR-882 نسبتاً سریعتر خواهد بود. با اهمیت یافتن کار از خانه و همچنین افزایش استفاده از رسانه های جریانی ، یک سیگنال Wi-Fi سریعتر مطمئناً یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

در آزمایشات خود ، در نزدیکی به سرعت انتقال فایل بالای 600 مگابیت بر ثانیه دست یافتیم محدوده و 200-300 مگابیت بر ثانیه با یک یا دو اتاق فاصله دارد. این باید برای یک کاربر متوسط ​​خانگی بسیار باشد. انتظار شخصی سازی دیوانه یا پارامترهای پیشرفته شبکه را نداشته باشید ، اما DIR-882 باید در اکثر موارد سناریو کار را انجام دهد.

ما سیستم Wi-Fi 6 را توصیه نمی کنیم این دسته هنوز از آنجا که هنوز هم نسبتاً گران هستند و مشتریان زیادی از فناوری جدید پشتیبانی نمی کنند (برای Wi-Fi 6 در توصیه های علاقه مندان ما به زیر نگاه کنید).

با قیمت 120-130 دلار ، D-Link همانند انتخاب سال گذشته در محدوده قیمت مناسب است. چه کسی باید این روتر را خریداری کند؟ شخصی با فضای زندگی کوچک و متوسط ​​با 5-10 مشتری. شخصی که ارزانترین دستگاه موجود را نمی خواهد ، اما نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای ویژگی های فانتزی که در نهایت استفاده نمی کنند ، ندارد. اگر شما هستید ، این روتر جدید شما است.

بازگشت به بالا ▵

بهترین سیستم Wi-Fi مش

Netgear Orbi RBK50 به تعداد تعداد: 269 دلار در آمازون \ تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 84 نظرات کاربران: 8.8 \ تاریخچه قیمت

Netgear Orbi بهترین عملکرد در زمینه مش Wi-Fi ما در سال گذشته بود ، با دریافت بهترین توصیه ها در میان چندین سیستم رقیب دیگر. سیستم های Wi-Fi مش به یک بخش محبوب تبدیل شده اند. آنها برای خانه های متوسط ​​تا بزرگ طراحی شده اند که در آن یک روتر به گوشه و کنار نمی رسد. سیستم های مش گران تر از روترهای استاندارد هستند ، اما مزایای زیادی از جمله دامنه گسترده و اتصال یکپارچه ، فرآیند نصب آسان و رابط مدیریت پیشرفته را فراهم می کنند.

شبکه مش به درستی اجرا شده جهش های بهتری خواهد داشت نسبت به روتر سنتی با تقویت کننده دامنه ارزان. در حالی که تقویت کننده های دامنه به نظر می رسد شما در اطراف خانه خود سیگنال خوبی دارید ، اما تقریباً همیشه سرعت وحشتناک و قابلیت اطمینان ضعیفی دارند. امروزه سیستم های مش از الگوریتم های پیشرفته مسیریابی برای حفظ سرعت بالا حتی در دامنه استفاده می کنند. آنها معمولاً از کانالهای اختصاصی برای بازپرداخت داخلی استفاده می کنند ، در حالیکه توسعه دهنده های اصلی اتصال اصلی شما را قطع می کنند.

تقریباً همه ارائه دهندگان شبکه خانگی اصلی در این بازار ورود دارند ، اما برخی از آنها بهتر از Netgear هستند کیت Orbi با قیمت رقابتی 290 دلار است. توجه داشته باشید اما این فقط یک سیستم Wi-Fi 5 است. روترهای Wi-Fi 6 اکنون به طور گسترده در دسترس هستند و ما آنها را در اینجا آزمایش کرده ایم. دستگاه های Wi-Fi 6 مطمئناً سریعتر هستند ، اما برای چند سال آینده ، اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان تفاوت فعالیت روزانه را مشاهده نمی کنند.

\

We \ \' هنوز هم Netgear Orbi RBK50 را به دلیل عملکرد قوی و قیمت عالی ، برای اکثر مردم توصیه می کنید. ما همچنین سوئیچ چهار پورت داخلی را دوست داریم زیرا بسیاری از سیستم های مش دیگر فقط دارای دو پورت اترنت هستند و در برخی موارد کمتر از آن است.

اما ، اگر کسی هستید که همیشه جدیدترین و بزرگترین ، توصیه های ما از Wi-Fi 6 mesh شامل Arris SURFboard mAX Pro و Netgear\'s RBK852 خود سیستم است. Arris بهترین انتخاب ما از لیست امسال بود. گران است و واحدها کمی حجیم هستند ، اما سریعترین سیستمی است که ما تاکنون آزمایش کرده ایم.

بازگشت به بالا ▵

بهترین برای علاقه مندان / طرفداران

Asus RT -AX3000 (RT-AX58U) https://techbord.com بهترین وای فای روترهای 2020 به تعداد قیمت: 174 دلار در آمازون \" تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 89 نظرات کاربران: 8.8 \ تاریخچه قیمت

Asus RT-AX3000 سریعترین Wi-Fi sp را بدست آورد ما هرگز اندازه گیری نکرده ایم. تقریباً با سرعت 950 مگابیت در ثانیه ، این سرعت بی سیم کامل گیگابیتی است. این دقیقاً در کنار روتر در یک محیط غیرواقعی اندازه گیری شد ، اما هنوز هم چشمگیر است. این نتیجه و همچنین قیمت نسبتاً پایین دستگاه به همین دلیل است که ما آن را به عنوان گزینه برتر خود برای علاقه مندان توصیه می کنیم. به طور کلی ، روتر مستقل از سیستم مش سریع تر خواهد بود ، زیرا سربار کمتری برای مقابله با آن وجود دارد. به همین دلیل است که ما معمولاً سیستم های مشبک را برای فضاهای کوچکتر توصیه نمی کنیم.

در این راستا ، یکی دیگر از ویژگی های RT-AX3000 که دوست داریم پشتیبانی از "" AiMesh "است (می تواند ایجاد کند یک شبکه مش با دستگاه های سازگار). در هنگام راه اندازی این فناوری برخی از مشکلات استفاده وجود داشت ، اما این راه طولانی را طی کرده است. اگر اکنون یکی از این دستگاه ها را خریداری کرده اید و متوجه شده اید که از پوشش کافی برخوردار نیستید ، می توانید شبکه خود را با سایر روترهای AiMesh به صورت یکپارچه گسترش دهید. این یک راه حل بسیار بهتر از خرید آن توسعه دهنده های ارزان قیمت است زیرا شما مجبور نیستید با سردرگمی "MyNetwork 2.4 \" ، "MyNetwork 5.0 \" ، MyNetwork 2.4 Extended "و \" MyNetwork 5.0 کنار بیایید. Extended ". سیستم شما را با یک شبکه واحد روبرو می کند که به شما امکان می دهد بدون نیاز به اتصال مجدد دوباره حرکت کنید.

با هزینه ای در حدود 175 دلار ، می توانید دو مورد از اینها را انتخاب کرده و یک قاتل Wi-Fi 6 را کنار هم قرار دهید. سیستم مش با همان قیمت سیستم های رقیب. همچنین ارزان تر از برخی از سیستم های شاخص $ 600-700.

هنگام آزمایش Asus RT-AX3000 ، ما از سادگی مراحل نصب خوشتان آمد. در حالی که هنوز ویژگی های پیشرفته و سفارشی سازی را ارائه می دهید. با این حال ، اگر می خواهید کنترل بیشتری بر شبکه خود داشته باشید ، احتمالاً می خواهید از دستگاههای مصرف کننده فراتر بروید. UniFi 6 Lite Ubiquiti در حال حاضر با قیمت 99 دلار برای پیش خرید در دسترس است. آن را آزمایش نکرده ایم ، محصولات آنها استاندارد طلایی برای شبکه های خانگی دفتر کوچک و پیشرفته بوده است.

بازگشت به بالا ▵

var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ بهترین روتر مخصوص بازی

Asus RT-AX88U https://techbord.com بهترین ها روترهای Wi-Fi 2020 به تعداد تعداد: 298 دلار در آمازون \" تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 91 نظرات کاربران: 8.8 \" تاریخچه قیمت

این روتر کاملاً بیش از حد مجاز است ، اما در صورت نیاز سرعت فوق العاده سریع ، Asus RT-AX88U ناامید کننده نیست. این یکی از اولین روترهای Wi-Fi 6 (802.11ax) است که به بازار عرضه می شود ، اما همه چیز به عقب سازگار است ، به این معنی که AX88U هنوز عملکرد باورنکردنی 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز به دستگاه های موجود ارائه می دهد.

روترهای بازی یک دسته از روی حیله و تزویر هستند و آنها بهترین راه حل برای همه نیستند. بازی های مدرن تقریباً همیشه به جای پهنای باند به تأخیر بستگی دارند. سرعت ذکر شده در مواد بازاریابی غالباً اغراق آمیز است و شما هرگز به چیزی نزدیک به آن دست نخواهید یافت. با وجود همه گزینه های دیگر مانند شبکه مش و آداپتورهای Powerline ، اگر هنوز فکر می کنید به روتر مخصوص بازی احتیاج دارید ، RT-AX88U یک انتخاب عالی است.

روتر دارای ویژگی های مفیدی است که عملکرد را بهبود می بخشد و استفاده از سیستم آسان تر است. به عنوان مثال ، OFDMA بهره وری طیفی و ظرفیت شبکه را افزایش می دهد. AX88U از حداکثر 1024-QAM پشتیبانی می کند که به آن امکان می دهد چهار برابر سیستم های قدیمی 256-QAM در هر انتقال داده ارسال کند. همچنین از 4x4 MU-MIMO پشتیبانی می کند تا به بسیاری از مشتریان امکان اتصال هم زمان را بدهد و هشت پورت LAN را بسته بندی کند.

هنگامی که روترها سریع شروع به دریافت می کنند ، اتصال اترنت تک گیگابایتی ممکن است به یک گلوگاه تبدیل شود. RT-AX88U این مسئله را با تجمیع پیوند حل می کند. با فرض اینکه هر آنچه از طرف دیگر به آن متصل می شوید به اندازه کافی سریع باشد ، تجمیع به شما امکان می دهد سرعت چندین پورت اترنت را در یک اتصال واحد ترکیب کنید. اگر می خواهید مساحت زیادی را پوشش دهید ، RT-AX88U از Asus \ \'AiMesh پشتیبانی می کند ، بنابراین شما می توانید گره های ماهواره ای را برای افزایش پوشش اضافه کنید.

بازگشت به بالا ▵

بهترین روتر بودجه

Netgear R6700 Nighthawk AC1750 https://techbord.com بهترین Wi -Fi Routers 2020 به تعداد قیمت: 86 دلار در آمازون \" تاریخچه قیمت TechSpot Metascore: 88 نظرات کاربران: 8.6 \" تاریخچه قیمت

اگر شما چیزی را می خواهید که مقرون به صرفه باشد و کار را به راحتی انجام دهد ، ما Netgear\'s R6700 را توصیه می کنیم. این یک روتر AC1750 است که بدون هیچ زحمتی است. فاقد بسیاری از ویژگی های پیشرفته روترهای دیگر است ، اما برای اکثر کاربران خوب است. با بیش از 60،000 بررسی در آمازون ، این یکی از بهترین روترهای فروش در بازار است. اگر یک سیستم اساسی برای یکی از اقوام یا دوستانی که از نظر فن آوری کمتری در حال راه اندازی هستند نیز هستید ، این نیز راهی است که باید طی کنید.

R6700 حدود 80 دلار برای شما بازپرداخت می کند که بسیار خوب است. گزینه های ارزانتری وجود دارد ، اما بعضی از آنها ممکن است سردرد بیشتری نسبت به صرفه جویی شما داشته باشند ، بنابراین ما به دلیل فقدان ویژگی های امنیتی ، به روزرسانی یا عملکرد کمتر توصیه نمی کنیم بسیار کمتر از R6700 بروید. در عوض Netgear R6700 شرط مطمئنی را در حوزه روترهای بی سیم ارزان قیمت ارائه می دهد.

به خاطر داشته باشید که ممکن است در آخر آرزو کنید کاش 30-40 دلار یا بیشتر برای یک چیز کمی بهتر خرج می کردید. Wi-Fi یکی از مواردی است که وقتی خوب کار نمی کنید متوجه آن می شوید ، اما وقتی کار نمی کند واقعاً متوجه آن می شوید. اگر فقط به دنبال پوشش یک منطقه کوچک هستید و اطمینان دارید که فقط به یک سیستم اساسی احتیاج دارید ، این کار بسیار خوب انجام می شود.

بازگشت به بالا ▵

.subDriveRevBot {margin: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-repeat: بدون تکرار ؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید وعده ما: تمام مشارکت خوانندگان در جهت تأمین بودجه محتوای بیشتر خواهد بود ، این بدان معناست: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تحلیل بیشتر

بهترین روترهای Wi-Fi 2020
best-of/بهترین-روترهای-wi-fi.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.