techbord.com بهترین بازی های رایانه های شخصی (شما باید بازی کنید)

نام آوران محترم

آیا تا به حال زمان بهتری برای گیمر شدن بوده است؟ PS5 و جدیدترین Xbox در گوشه گوشه قرار دارند و بسیاری از کنسول ها با عناوین جدید و گرافیکی کنسول ها را به رایانه شخصی وارد می کنند. ما همچنین GPU های RTX Ampere انویدیا و سری Radeon آینده AMD را در اختیار داریم که باید این بازی ها را به حداکثر برساند.

در حالی که منتظر مواردی از قبیل Cyberpunk 2077 و Assassin \ \'Creed Valhalla برای رسیدن ، در اینجا مواردی است که ما بهترین بازی های رایانه های شخصی را که می توانید هم اکنون بازی کنید در نظر می گیریم. از کلاسیک های قدیمی گرفته تا نسخه های کاملاً جدید ، مواردی برای همه وجود دارد.

#content p.grey {font-size: 0.8em؛ } #content p.grey a {box-shadow: inset 0 -2px 0 # 5e9cea؛ padding-bottom: 4px؛ } بیشترین سرگرمی شما در Apocalypse Wasteland 3 برای فیلمبرداری گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر: RPG مشابه: Divinity: Original Sin 2، Wasteland 2، The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos ، سری XCOM ، Baldur \ \'Gate Graphics: بسیار زیبا برای ژانر گیم پلی بازی: مبارزه با جوخه مبتنی بر نوبت ، اکتشاف ، Co-op

در حالی که آخرین زمان واقعی ایزومتریک InXile ملاقات می کند RPG مبتنی بر نوبت به طور مستقیم از نسخه قبلی خود پیروی می کند ، بازی Wasteland 2 برای لذت بردن از Wasteland 3. لازمه استفاده از 3 نیست. اما اگر شما از طرفداران بازی های قبلی یا RPG های مبتنی بر تیم مشابه با مبارزات نوبتی مانند Divinity هستید: گناه اصلی ، تقریباً مطمئناً عاشق این ماجراجویی پس از آخرالزمانی هستید ، که یکی از جالب ترین بازی های سال های گذشته است.

تمام کالاهای اصلی RPG در اینجا هستند: n ، تراز کردن ، تخصص ها ، امتیازات و غیره. متعادل سازی خدمه شش نفره شما با ترکیبی از متخصصان سلاح و ویژگی های خاص هنگامی که آنها - و گاهاً وسیله نقلیه شما - با هم همکاری می کنند تا انبوهی از دشمنان را از بین ببرند ، پاداش آور است.

یکی از عناصر واقعاً به Wasteland 3 کمک می کند برجسته این است که چگونه اقدامات شما پیامدهای واقعی و معناداری دارد ، و این معضل را برای شما ایجاد می کند که آیا کار "درست" را انجام دهید یا به دنبال پاداش های بالقوه جالب باشید. همچنین حالت تعاونی وجود دارد ، بنابراین می توانید بازی را با یک دوست کامل کنید.

مانند همه بازی های این نوع ، اگر طرفدار ژانر باشید ، به شما کمک می کند و برخی مهارتها بسیار مفیدتر از مهارتهای دیگر هستند. مدت زمان طولانی بارگیری یک درد است ، و کمی حشره دار است ، که شرم آور است. هرچند امیدوارم که مورد دوم به موقع مورد توجه قرار گیرد.

مبارزات به سبک XCOM عالی است ، شخصیت هایی مانند ریگان پرستنده ریگان به یاد ماندنی هستند و طرح جذاب است. شما 80 تا 100 ساعت آن را بدون اینکه خسته شوید سپری خواهید کرد ، و دیدن RPG که گربه کلاه پوش کابوی می تواند در تیم شما باشد شاداب است - در این صورت همچنین می توانید با یک ربات رابطه برقرار کنید " مورد شماست. این یکی از بازی هایی است که حتی وقتی بازی نمی کنید به آن فکر خواهید کرد. مورد علاقه امسال.

خرید آن از: Steam، Microsoft Store

Rip and Tear (and sweat) Doom Eternal برای تصویر گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر: Shooter مشابه: Doom 2016، Titanfall 2، Wolfenstein The New Order / The New Colossus، Bulletstorm Graphics: عالی به نظر می رسد و حتی در رایانه های سطح پایین نیز سریع اجرا می شود گیم پلی: FPS ، عناصر سبک RPG ، پاره کردن و پاره شدن

اگر یک کلمه برای توصیف Doom Eternal وجود داشته باشد ، شدت آن زیاد است. یا استرس زا ، اما به روشی خوب. شاید خسته کننده کلمه بهتری باشد. خوب ، چند کلمه به هر حال ، تعجب نخواهید کرد که اگر بعد از 30 دقیقه روی نردبان بیش از آنچه در این بازی انجام می دهید عرق می کنید.

برخلاف برخی دیگر از بازی های اول شخص ، Doom Eternal در طول خود به غلظت 100 درصدی نیاز دارد نبردهای پرتحرک. شما نه تنها به طور مداوم در حال حرکت هستید تا جلوی له شدن ، چسباندن ، انفجار و غیره را بگیرید ، بلکه باید گزینه های زیادی را نیز در نظر بگیرید: کدام سلاح را بر روی کدام دیو استفاده کنید؟ آیا Blood Punch شما در اینجا خوب کار می کند؟ آیا باید از بمب یخ یا نارنجک فرک استفاده کنم؟ آیا برای جبران سلامتی ، استفاده از اره برقی برای مهمات بیشتر یا آتش زدن دشمنان برای زره ​​اضافی به سراغ Glory Kill می روم؟ همه در حالی که دعا می کنید یک غارتگر ظاهر نمی شود.

در این بازی چیزهای زیادی غیر از تیراندازی به هیولاها وجود دارد. در حال به روزرسانی ، اصلاح و تسلط بر اسلحه های خود ، بهبود کت و شلوار خود ، کاوش در قلعه رستاخیز ، جستجوی رونز و حل معماهای اساسی برای نام بردن فقط چند مورد هستید.

پس از پایان کار در مبارزات اصلی ، تعداد زیادی فعالیت برای ادامه بازی شما وجود دارد ، از اتمام Slayer Gates و چالش های هفتگی تا بهبود امتیازات سطح خود - بدون ذکر چندین حالت عالی چند نفره. و کسانی که همه کارها را انجام داده اند به زودی از اولین گسترش گسترده لذت خواهند برد: خدایان باستان ، قسمت اول ، که حتی به بازی پایه نیز احتیاج ندارد.

برخی ممکن است Doom Eternal را کمی طاقت فرسا بدانند ، به خصوص اگر آنها انتظار همان تجربه قبلی خود را داشته باشند. با بسیاری از اتفاقات و بسیاری از چیزهای قابل تأمل ، چند بازیکن شکایت کرده اند که کمی مغز شده و کمی پاره شده است. اما یک تیرانداز سریع که شما را به فکر وا می دارد مشکلی ندارد و Doom Eternal مطمئناً این کار را انجام می دهد.

خرید آن را از: Steam ، Humble Store

The Legend շարունակում Apex Legends کلیک کنید بر روی تصویر برای ویدیوی گیم پلی سبک \ ژانر: Battle Royale مشابه: Fortnite، Valorant، PUBG، Overwatch، Titanfall 2 چند نفره گرافیک: قابل بحث در مورد زیباترین بازی BR موجود در آن گیم پلی: FPS ، تیم چند نفره مبتنی بر

در ژانر شلوغ و فزاینده ای که توسط Fortnite اداره می شود ، بسیاری از دیدن توسعه دهنده Titanfall Respawn که با Apex Legends وارد عرصه نبرد رویال می شوند متعجب شدند. در حالی که این بازی دارای یک سبک هنری کارتونی شبیه به غول بازی های اپیک است ، اما پس زمینه ها ، شخصیت ها و توانایی های منحصر به فرد شخصیت های قهرمان آن ، بازی را به Overwatch نزدیکتر می کند.

مانند بسیاری از بازی های BR ، Apex Legends نیز رایگان و بسیاری از کالاهای اصلی آشنا را شامل می شود ، از جمله یک منطقه بازی کوچک ، از آسمان به جزیره می افتد و غارت می شود. سیستمی که در آن حداکثر 20 تیم از تیم های سه نفره برای آخرین گروه ایستاده اند ، بسیار محبوب هستند ، بیش از 25 میلیون بازیکن در هفته اول در این بازی ثبت نام کردند.

یکی از عناصری که Apex Legends را از مجموعه سیستم های غیر کلامی آن جدا می کند. بسیاری از مردم به دلیل مسمومیت اغلب در این عناوین ، به خصوص عناوین رایگان ، از هر نوع بازی آنلاین خودداری می کنند ، اما Apex Legends با دستورات زمینه ای پینگ ، این مسئله را حل می کند. به جای استفاده از هدست و زیر سensال بردن فضیلت مادرتان توسط نوجوانان ، شما فقط به چیزی اشاره می کنید ، مثلاً حریف یا غنیمت را کلیک می کنید ، و شخصیت شما آن را به هم تیمی ها نشان می دهد.

هرکسی که Titanfall را بازی کند - Apex Legends در همان جهان قرار دارد - به شما خواهد گفت که جنگ در این بازی ها یکی از بهترین جنبه های آنهاست. Respawn به لطف انبوه اسلحه ها و پیوست های عالی ارائه شده که در هنگام کشف بازی های مورد علاقه خود سرگرم کننده هستند ، با بخش Apex Legends در بخش اسلحه بسیار عالی عمل می کند. همانند عناوین مشابه ، محتوای پس از انتشار مانند شخصیت ها و اسلحه های جدید از طریق Seasons می رسد - ما در حال حاضر در شماره 6 هستیم. همچنین رویدادهایی که لوازم آرایشی ، حالت های بازی و موارد محدود را ارائه می دهند.

Apex Legends یک نقطه شروع عالی برای کسانی است که همیشه می خواستند عنوان Battle Royale را بازی کنند اما با تحمل ترول های اینترنتی از کار انداخته شدند. و در دنیای پر از نبرد رویال ، هنوز هم یکی از بهترین ها در سراسر جهان است.

رایگان بازی: TechSpot Downloads

برومک را پایین بیاورید ، یک بار چرخش کنید Gears Tactics کلیک کنید در تصویر برای ویدیوی گیم پلی سبک \ ژانر: تاکتیک های مبتنی بر چرخش مشابه: سری XCOM ، Warhammer 40،000: Mechanicus ، Battletech Graphics: زرق و برق دار ، گزینه های زیادی ، برش ها عالی به نظر می رسد مبارزات مبتنی بر ، از پایین به پایین و خطی ناراحتی های عضلانی ، برش های موتور غیر واقعی و دشمنان آشنا همه در اینجا هستند ، اما این هیچ تیراندازی شخص سوم و مبتنی بر پوشش نیست.

Gears Tactics با دادن هر کدام از بازی های مشابه XCOM کمی متفاوت است سرباز سه نقطه عملیاتی است که می تواند برای حرکت ، تیراندازی و اقدامات خاص مانند توانایی ساعت مچی استفاده شود. اما بازیکنان می توانند با اجرای دشمنان ضعیف شده ، AP اضافی به دست آورند و برخی مهارت ها حتی بیشتر می شوند - زمان زیادی صرف می شود تا بفهمید چگونه می توانید نوبت خود را گسترش دهید ، و بهینه ترین روش های کشتن ملخ ها را کار می کنید.

تاکتیک ها پنج کلاس مختلف از سربازان را ارائه می دهد ، هر کدام دارای درختان مهارت و سلاح های مختلف هستند ، به شما امکان می دهد یک دسته را بسازید که از یکدیگر تعریف کنند و برای نوع خاصی از ماموریت مناسب باشد. خطر در مقابل پاداش رفتن به دنبال جعبه های غارت ، و همچنین سفارشی سازی سلاح ها و زره پوش ها - چه از نظر زیبایی و چه از نظر مود ، لذت بخش است. بعلاوه ، برخی از نبردهای رئیس بسیار عالی است.

این مبارزات کاملاً خطی است و برخی از انواع مأموریت ها ، غنیمت ها و نقشه ها تا پایان شروع به آشنایی بیش از حد می کنند و باعث می شود اواخر اوضاع کمی تند و زننده باشد بازی به طور کلی ، این یک نگاه درخشان در مورد ژانر آشنایی است.

خرید آن از: Steam ، فروشگاه مایکروسافت ،

اگر به کینگ می آیید ، بهتر است Valorant را از دست ندهید با کلیک بر روی تصویر برای ویدیوی گیم پلی \ ژانر: تیرانداز تاکتیکی F2P مشابه: CS: GO ، Overwatch گرافیک: کارتونی ، TF2 مانند ، به خوبی در رایانه های سطح پایین اجرا می شود گیم پلی: FPS ، 5 ​​در مقابل 5 ، تیم محور ، رقابتی

ضد حمله: Global Offensive در بخش بهتر یک دهه صحنه FPS رقابتی را حاکم کرده است ، اما اقدامات اولیه Riot در ژانر این امکان را دارد که پادشاه را از سلطنت برکنار کند.

Riot به واسطه یک روح ابدی که League of Legends است ، تجربه زیادی در دنیای بازی های چند نفره رقابتی دارد و این اقدام تیمی را به صورت رایگان به یک دیدگاه جدید می رساند. علاوه بر تأثیر اصلی CS: GO ، زیبایی های رنگارنگ Overwatch و بازیگران شخصیت ها (عوامل) را ترکیب می کند ، هرکدام با توانایی های امضای خاص خود ، نتیجه نهایی و کارهای عقب مانده. همچنین یک سیستم پینگ مشابه Apex Legends وجود دارد ، به این معنی که اگر نمی خواهید از هدست استفاده کنید یا تایپ کنید.

Valorant 5v5 بازی در 25 دور است ، با حمله مهاجمین برای بمب گذاری (سنبله) و مدافعان برای خنثی کردن آن. همچنین خواهید فهمید که برخلاف بازی های مشابه ، همه توانایی های شخصیت در تایمرهای خنک کننده بی نهایت نیستند. دو مورد از این موارد باید در هر دور خریداری شوند و تعداد محدودی استفاده دارند. همچنین موارد نهایی وجود دارد که می تواند چندین بار برای شارژ مجدد با استفاده از کشته شدن ، مرگ و میر یا اقدامات مختلف انجام شود.

همانند همه بازی های رقابتی ، سایر بازیکنان می توانند بدترین قسمت Valorant باشند ، و باز کردن قفل همه چیز خسته کننده است اگر مایل نیستید مقداری پول خرج کنید. Valorant با ترکیبی از بازی استراتژیک ، عمق تاکتیکی و کار تیمی ، CS: GO برای کسانی است که هرگز نمی توانند وارد CS: GO شوند. به محض فرو بردن دندان های اعتیاد آور در شما ، دیگر جایی برای شما رها نمی شود.

خرید آن از: TechSpot Downloads

یکی از بهترین دلایل داشتن PS4 ، اکنون در PC Horizon Zero Dawn برای فیلمبرداری گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر:: Action RPG مشابه: Tomb Raider ، The Witcher 3: Wild Hunt ، Red Dead Redemption 2 ، Assassin\'s Creed: Origins / Graphics Odyssey: اگر فکر می کردید در کنسول ها خوب به نظر می رسد ... گیم پلی: شخص ثالث ، برخی از مخفی کاری ها ، RPG-lite

اشتباه نکنید ، Horizon Zero Dawn هنگام ورود به کامپیوتر یک لرزش مطلق درگاه بود. خرابی ها ، اشکالات و مشکلات فنی برای آنچه یکی از بهترین دلایل خرید PS4 بوده و هنوز هم شرم آور است. اکنون ، با گذشت بیش از یک ماه از ورود آن به سیستم عامل ما ، وصله ها و به روزرسانی ها بیشتر مشکلات را برطرف کرده و آن را به بازی شایسته ما نزدیک کرده اند - توجه کنید که بررسیهای Steam اخیراً از "مخلوط \" به "بسیار" منتقل شده است مثبت است. \ \'

Horizon بازیکنان را در چکمه های قهرمان آلیوی قرار می دهد ، زیرا او در یک جهان باز زیبا و پس از آخرالزمانی عبور می کند. البته ستاره نمایش موجودات مکانیکی مانند دایناسور (عمدتا) هستند که زمین را آباد می کنند. با بهره گیری از نقاط ضعف آنها ، طیف گسترده ای از سلاح های ارائه شده را از بین ببرید یا برخی از ماشین آلات را رام کنید.

رایانه شخصی خانه مناسبی برای Horizon است. این یک بازی است که از نظر ظاهری سالخورده PS4 Pro بسیار عالی به نظر می رسد ، بنابراین هنگام استفاده از کارت گرافیک بی نظیر بسیار ساده است. آرایه معمول گزینه های سفارشی سازی مانند FOV همراه با نرخ فریم قفل نشده و پشتیبانی از مانیتورهای ultrawide ارائه می شود.

بازی های چریکی از زمان راه اندازی بازی های زیادی برای رفع مشکل بازی انجام داده است ، اما هنوز هم چند مشکل وجود دارد . برخی از شباهت های بین ماموریت ها می تواند احساس تندخویی در آنها ایجاد کند و اینکه به نظر می رسد گزینه های گفت وگو هیچ تاثیری ندارد ، اما کمی عجیب است. در نهایت ، مبارزات ، عناصر RPG ، جهان و ظاهر زیبا Horizon Zero Dawn آن را کاملاً ضروری می کند ، حتی اگر PS4 اصلی را بازی کرده باشید.

خرید آن از: Steam، Epic Games Store

بهترین بازی Rockstar تا به امروز؟ Red Dead Redemption 2 برای دیدن ویدیوی گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر: اکشن ماجراجویی مشابه: GTA V ، The Witcher 3 ، Assassin\'s Creed: Origins / Odyssey ، Mad Max Graphics : به سادگی خیره کننده ، و حتی بهتر با حالت های بازی گیم پلی: Open world ، Third / first-person، Cowboys

این واقعیت که ما هرگز شاهد انتشار رسمی Red Dead Redemption برای رایانه نبودیم ، همیشه یک نکته دردناک بود ، خصوصاً با سایر بازی های Rockstar بسیار محبوب در سیستم عامل. اما RDR2 بیش از یک سال پس از انتشار از کنسول به رایانه منتقل شد - و این ارزش انتظار را داشت.

Red Dead Redemption 2 ردپای GTA V را دنبال می کند ، که درآمد بیشتری نسبت به یک درآمد کوچک دارد. تولید ناخالص داخلی کشور جهان باز بسیار عجیبی با جزئیاتی وجود دارد که تقریباً غیرطبیعی است ، یک مبارزات اصلی طولانی ، و یک مقدار گیج کننده از جستجوی جانبی ، فعالیت ها و بازی های کوچک.

RDR2 کنسول دیگری است - اولین عنوانی که در PS4 Pro / Xbox One X زرق و برق دار به نظر می رسد اما در کامپیوتر کاملاً درخشان است. اگر بخواهید جزئیات و وضوح تصویر را در حین برخورد با سرعت 60+ فریم در ثانیه افزایش دهید ، یک دکل گندم کمک می کند ، هرچند تعداد کمی از بازی ها نسخه سخت افزاری کاملاً مشابه این مورد را تضمین می کنند. شما به اندازه بازی در یک داستان باورنکردنی احساسی به اندازه تماشای مناظر اطراف به پیاده روی می پردازید. زمان پرش به Red Dead Online است. از چندین حالت ضربات پنالتی PvP ، تا پیوستن به پستی ، مسابقه اسب سواری ، کافی است تا شما را برای مدت طولانی در اینجا نگه دارد. ممکن است به سطح تایتانیک GTA Online نرسیده باشد ، اما RDR2 در حال رشد است.

بله ، یک کامپیوتر قدرتمند به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را از بازی ببرید و همچنان ممکن است با مشکلات عملکرد و ثبات روبرو شوید. این عنوان همچنین عنوانی است که وقت زیادی از شما می طلبد ، اما چنین فداکاری ارزش آن را دارد که بهترین عنوان Rockstar را تا به امروز بازی کنید.

خرید آن از: Steam، Epic فروشگاه بازی

هنوز هم فوق العاده محبوب است و از هر زمان دیگری بهتر است GTA V برای تصویر گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر: اکشن جهان باز مشابه: Watch Dogs 1/2 ، Red Dead Redemption 2، GTA: Vice City، GTA: San Andreas، GTA IV، Saints Row Graphics: Mods آنها را تقریباً به زندگی وفادار می کند گیم پلی: شخص سوم شخص ، شخص اول ، راننده ، تیرانداز ، چند نفره اختیاری

نشستن تنها پشت Minecraft بعنوان دومین بازی پرفروش تاریخ ، Grand Theft Auto V است. گرچه مبارزات تک نفره آن عالی است ، این حالت ها ، ارتقا graph گرافیکی و بیش از همه عنصر چند نفره است که شماره بازیکنان را حفظ کرده است پنج سال پس از راه اندازی رایانه شخصی ، بسیار بالا است.

GTA Online همچنان محتوای جدید ، پاداش ، تخفیف و غیره را دریافت می کند ، که همین امر باعث می شود بازیکنان زیادی در آن جا بمانند. و گرچه ممکن است فکر کنید همه در جهان اکنون یک نسخه از آن را در اختیار دارند ، این بازی در هنگام فروش منظم بخار با تخفیف همچنان فروشنده بالایی است.

GTA V تنها بازی ای است که در این نسخه ظاهر شده است لیست سالانه از زمان شروع این ویژگی تقریباً بیش از سه سال پیش ، و در حالی که رقابت جدیدی با عنوان Rockstar دیگر وجود دارد ، اما هیچ نشانه ای از کاهش سرعت وجود ندارد. GTA VI همیشه وجود دارد ، اما حداقل برای چند سال دیگر انتظار نداشته باشید.

خرید آن را از: Steam ، فروشگاه Epic Games

پرواز بر فراز خانه واقعی خود Microsoft Flight Simulator روی تصویر کلیک کنید برای ویدیوی گیم پلی \ ژانر: شبیه ساز مشابه: بازی های قبلی MSFS ، X-Plane 11 Graphics: سخت ترین بازی موجود ، اما ارزشش را دارد گیم پلی: پرواز ، کاوشگر زمین

اگر بازی ای وجود داشته باشد که بتوان آن را به عنوان یک معجزه فنی توصیف کرد ، این Microsoft Flight Simulator است - این سیم کارت با دسترسی به داده های عکس ماهواره ای Bing Maps به ارزش 2.5 پتابایت و انتقال آن از طریق Azure مایکروسافت ، کل زمین را بازسازی می کند. فناوری یادگیری ماشینی مبتنی بر ابر.

توانایی پرواز به نمایندگی مجازی دقیق از هرجای کره زمین و با شرایط آب و هوایی در دنیای واقعی ، بسیار جالب است. نژاد پرستانه ، و چیزی که کسانی که بازی های MSFS دهه 1980 را به یاد می آورند فقط در آن زمان می توانستند در مورد آن تصور کنند.

اگرچه می توان آن را با شبیه سازی کامل بازی کرد ، تقریباً همه جنبه های پرواز با یک هواپیمای واقعی را تکرار می کند ، افراد تازه وارد می توانند خودکار شوند اکثر فرآیندها اما حتی پس از آن نیز در پارک قدم زدن نیست. خوشبختانه ، یک مدرسه پرواز گسترده برای یادگیری طناب ها وجود دارد. علاوه بر آرامش و حس ماجراجویی که فقط با پرواز در اطراف و کاوش همراه است ، مقایسه مهارت های پرواز شما با دیگران نیز چالش هایی دارد. آیا می توانید بهتر از هر کس در دنیا هواپیما بنشینید؟ احتمالاً نه.

از نظر منفی ، MSFS مانند یک سیستم Crysis مدرن است که به تقاضای سیستم می رسد ، زمان بارگیری می تواند دردناک باشد و اگر کلاهک داده داشته باشید ، خداوند به شما کمک می کند. بعلاوه ، برخی افراد فراموش می کنند که این شبیه ساز است. شما در اینجا GTA V بازی نمی کنید.

Flight Simulator 2020 واقعا خاص است ، یک تجربه منحصر به فرد است که فک شما را روی زمین می گذارد - به خصوص اگر اخیراً آنقدر خوش شانس بودید که یک RTX 3080 را بگیرید.

خرید آن از: Steam، Microsoft Store

var googletag = googletag || {} ؛ googletag.cmd = googletag.cmd || [] googletag.cmd.push (تابع () {googletag.pubads (). نمایش (\ \'/ 8095840 / .2_A.35940.4_techbord.com_tier1 \\' ، [300 ، 250] ، \ \'div-pg-ad-1569574001-2 \ \')؛})؛ برداشتن آن هنوز آسان تر از DOTA 2 League of Legends است. برای فیلمبرداری گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر: عرصه نبرد آنلاین چند نفره (MOBA) مشابه: Dota 2 ، Heroes of the Storm ، گیم پلی Smite Graphics: World of Warcraft-esque: چند نفره ، 5 در مقابل 5 جنگ تیمی ، رقابتی

با توجه به Newzoo ، بیش از ده سال پس از انتشار آن و League of Legends همچنان محبوب ترین بازی اصلی کامپیوتر از نظر بازیکنان ماهانه منحصر به فرد است. چرا؟ زیرا با وجود جامعه ای با شهرت مشکوک ، LoL همچنان یک بازی فوق العاده دشوار است که پس از ورود به بازی ، متوقف شود.

مانند DOTA 2 Valve ، LoL نیز رایگان است و ساعتهای زیادی به طول می انجامد برای تسلط بر مکانیک گیم پلی آن ، درک استراتژی فردی و تیمی و مهارت در استفاده از چند قهرمان 130+ پیشنهاد شده. هرچند که وارد این بازی شوید ، این می تواند یک بازی اعتیاد آور و راضی کننده باشد ، و بازی بدون مشکل حتی در سیب زمینی ترین رایانه های شخصی نیز اجرا خواهد شد.

در رایج ترین حالت نقشه / حالت بازی Summoner \ \'Rift ، دو تیم پنج نفره برای از بین بردن تیم مقابل "Nexus \" ، ساختاری که در قلب پایگاه محافظت شده توسط ساختارهای دفاعی قرار دارد ، با یکدیگر رقابت می کنند. هر مسابقه LoL گسسته است و از 30 تا 60 دقیقه طول می کشد. همه قهرمانان شروع به ضعف می کنند و با جمع آوری موارد و تجربه در طول بازی قدرت خود را افزایش می دهند.

شباهت ناخواسته LoL با DOTA 2 جامعه سمی مشهور آن است. داشتن دوستان برای نشان دادن طناب ها هنگام شروع یک مزیت بزرگ است و انتظار دارید که برخی از حقایق تکان دهنده در مورد نزدیکان نزدیک خود را بشنوید. اما دلیلی وجود دارد که چرا مدتهاست بسیار محبوب بوده و هست.

رایگان بازی: TechSpot بارگیری

350 میلیون بازیکن و شمارش Fortnite Battle Royale برای فیلمبرداری گیم پلی روی تصویر کلیک کنید \ ژانر: Battle royale مشابه: PUBG ، Apex Legends ، DayZ Battle Royale ، Z1 Battle Royale گرافیک: کارتونی گیم پلی: تیرانداز ، بقا

چند بازی را می توان فرهنگی دانست پدیده ، اما Fortnite یکی از آنهاست. این بازی چهارمین بازی پربیننده در Twitch است که فقط در هفته گذشته تقریباً 18 میلیون ساعت تماشاگر داشته است.

با بیش از 350 میلیون بازیکن ، Fortnite میلیاردها دلار درآمد کسب کرده است. چه چیزی باعث شده است به این خوبی باشد؟ کمک عظیم اعتیاد آور ، سرگرم کننده آخر انسان - ویژگی ای که اغلب آن را به دردسر می اندازد. Fortnite از PUBG رقیب رنگارنگ تر و دارای سرعت بالاتری است ، نقشه کوچکتر است ، بهینه سازی بهتری دارد ، تهیه سلاح راحت تر است و همه چیز خیلی راحت تر است. همچنین سیستم ساخت Fortnite وجود دارد ، که به بازیکنان امکان می دهد اشیا into را به منابع تقسیم کرده و سازه هایی مانند دیوار ، تله و پله ایجاد کنند.

حتی با وجود تعداد زیاد رقبای نبرد رویال و در نبردهای حقوقی علیه اپل و گوگل ، Fortnite همچنان پدیده ای جهانی است و احتمالاً برای سالهای آینده در قله باقی خواهد ماند. بازی های برجسته ای مانند World of Warcraft ، Counter-Strike و League of Legends نشان داده اند که حفظ یک fanbase اختصاصی برای مدت زمان طولانی امکان پذیر است و با به روزرسانی های مداوم و فصل های جدید ، هیچ نشانه ای از کند شدن وجود ندارد.

رایگان برای بازی: TechSpot Downloads

Fall Guys: Ultimate Knockout Crusader Kings 3 Iron Harvest از لیست حذف شد (عالی است ، اما مجبور شد برای دیگران جا باز کند) Forza Horizon 4 Sekiro: Shadows Die Twice Control Gears 5 Metro Exodus Assassin \ \'s Creed Odyssey A Plague Tale: Innocence (فقط برای مرجع) عناوینی که ما دوست داشتیم سال گذشته Shadow of the Tomb Raider Divinity: Original Sin 2 Monster Hunter: World PUBG Warhammer: Vermintide 2 Overwatch Thronebreaker: The Witcher Tales .subDriveRevBot {حاشیه: 30px 0 25px؛ شعاع مرز: 3px؛ ارتفاع خط: 1.5؛ اندازه قلم: 0.9em؛ رنگ: #fff؛ background-color: # 1d4d84؛ مکان نما: اشاره گر؛ background-تکرار: بدون تکرار؛ اندازه پس زمینه: حاوی background-position: right؛ } .subDriveRevBot: شناور {background-color: # 245996؛ انتقال: 0.4 ثانیه خطی ؛ } .subDriveRevBot a {color: #fff؛ نمایش: بلوک؛ عرض: 100٪ قد: 100٪ } .subDriveRevBot a: hover {color: #fff؛ } .subDriveRevBot .titlerr {پس زمینه: rgba (30 ، 41 ، 51 ، 0.63)؛ بالشتک: 10px 20px 7px؛ رنگ: #fff؛ نوع قلم: مورب؛ فاصله نامه: -0.1px؛ نمایش: بلوک؛ شعاع مرز: 3px؛ اندازه قلم: 0.9em؛ } .subDriveRevBot .remark {font-weight: 500؛ رنگ: # f29f26؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .remarknew {font-weight: 500؛ رنگ: #ea؛ font-family: Roboto؛ } .subDriveRevBot .bulll {margin-bottom: 5px! important؛ padding: 15px 5px} اگر از مطالب ما لذت می برید ، لطفاً مشترک شوید ... تجربه TechSpot بدون آگهی در حالی که از کار ما پشتیبانی می کنید جدید دریافت یک نسخه رایگان از Superhot: کنترل ذهن حذف ، با اخذ مجوز از GOG قول ما: همه مشارکت خوانندگان به سمت شما خواهد بود بودجه محتوای بیشتر به این معنی است: ویژگی های فنی بیشتر ، معیارها و تجزیه و تحلیل بیشتر

بهترین بازی های رایانه های شخصی (شما باید بازی کنید)
best-of/بهترین-بازی-های-رایانه-های-شخصی-شما-باید-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.