خبر

 • تک بورد - طبق گزارشات ، پادکست های YouTube قطعه بعدی امپراتوری رسانه YouTube خواهد بود

  طبق گزارشات ، پادکست های YouTube قطعه بعدی امپراتوری رسانه YouTube خواهد بود
  1 روز و 4 ساعت قبل

  YouTube قبلاً تلویزیون ، فیلم ، موسیقی و بازی را پوشش می دهد ، بنابراین مطمئنا پادکست های بعدی هستند.
  چه کسی برای "پادکست های YouTube" آماده است؟

  بلومبرگ گزارش می دهد که یوتیوب برای "نظارت بر تجربه پادکست خود" یک مدیر اجرایی را استخدام می کند ، که در حال حاضر واقعاً وجود ندارد. YouTube یک مکان محبوب برای میزبانی پادکست است ، اما این سایت هیچ ویژگی خاصی برای پادکست ارائه نمی دهد.

  YouTube محبوب ترین سایت ویدیویی روی زمین است و اگر شما یک شرکت انتفاعی وسواس دارید با رشد ، در واقع کمی مشکل است که همه قبلاً از YouTube استفاده می کنند. تلاش بی پایان برای درآمد بیشتر و دقایق بیشتر تماشا باعث شده است که YouTube به مناطق دیگری غیر از ویدیوی معمولی YouTube گسترش یابد.

  ما YouTube Red را مشاهده کردیم که-علاوه بر قابلیت پخش بدون آگهی باقی مانده با قیمت 9.99 دلار - در ابتدا سعی شد Netflix را با محتوای برتر و اصلی از خالقان ستاره YouTube خریداری کند. فیلم های YouTube به کاربران امکان خرید و اجاره فیلم های هالیوودی را می دهد. YouTube Gaming کلون Twitch یوتیوب است که به مردم اجازه می دهد جلسات بازی های زنده را تماشا کنند. یوتیوب شورت یک کلون از سرویس ویدیویی اندازه TikTok است. YouTube TV مخصوص دستگاه های برش سیم است و تجربه گران قیمت و همراه تلویزیون کابلی را تکرار می کند-اما از طریق اینترنت. YouTube Music یک سرویس پخش موسیقی با پشتیبانی تبلیغاتی یا پولی ، درست مانند Spotify ، و فضای ذخیره سازی موسیقی ابری ، درست مانند Google Music ، که جایگزین آن شده است ، ارائه می دهد. تنها کاری که YouTube می تواند برای افزایش مخاطبان خود انجام دهد این است که YouTube معمولی را در اختیار افراد بیشتری قرار دهد ، و برای این کار ، ما YouTube Kids برای کودکان کوچک و YouTube Go داریم ، یک نسخه با پهنای باند کمتر برای کشورهای در حال توسعه. ببینید ، امپراتوری YouTube است. کشش بزرگ داستان پادکست های YouTube بسیار شبیه به بازی YouTube Gaming است: "YouTube در حال حاضر مکانی محبوب برای این نوع محتوا است ، بنابراین اجازه دهید یک رابط سفارشی در اطراف آن ایجاد کنیم!"

  برای بازی ، این تغییر شامل چند ویژگی سفارشی مانند پخش با تاخیر کمتر ، چت زنده بهتر ، کمک های پرداختی "فوق چت" و یک پورتال و برنامه بازی (که اکنون مرده است) است. ویژگی های پخش کننده پادکست معمولی که در YouTube یافت نمی شود ، صفحه اصلی پادکست ، دکمه های پرش 15-30 ثانیه ، رابط غیر ویدئویی برای پادکست های فقط صوتی و نوعی سیستم پخش است.

  تبلیغات

  مطمئناً YouTube رقابت بزرگی برای تعقیب دارد Spotify سرمایه گذاری زیادی در پادکست ها دارد ، با خرید شرکت های متعدد و توافق نامه های پخش انحصاری مانند یک قرارداد 100 میلیون دلاری Joe Rogan Experience. اپل با یک ویژگی اشتراک پادکست جدید دوباره وارد بازار شده است و محتوای اصلی مانند مشکل پادکست جان استوارت را راه اندازی می کند. آمازون همچنین یک محصول پادکست را در سال 2020 راه اندازی کرد.

  چهارمین بار جذاب است؟

  پادکست های YouTube چهارمین برنامه پادکست گوگل خواهد بود. ابتدا ، Google Listen وجود داشت ، یک برنامه پادکست که از سرویس RSS Google Reader پشتیبانی می کرد. سپس پادکست های Google Play Music در داخل Google Music وجود داشت ، و امروز پادکست های Google وجود دارد.

  هنگامی که Google Play Music به نفع YouTube Music تعطیل شد ، یک محصول پادکست ، پادکست های Google Play Music را کشت. به YouTube پخش موسیقی را در اختیار گرفت و موسیقی را از Google Play بارگذاری کرد ، اما هرگز ویژگی پادکست را تکرار نکرد. تنها محصول پادکست فعلی Google ، Google Podcasts ، از بخش جستجوی Google است. بودن در جستجوی Google بدین معناست که پادکست های Google خانه ای محکم در امپراتوری گوگل ندارد و برای مدت طولانی ، این سرویس فقط به عنوان یک نتیجه جاسازی شده در صفحه نتایج جستجوی Google یا از دستیار Google در دسترس بود ، دو مورد در بخش جستجو نیز مالک است امروزه یک وب سایت و یک برنامه مستقل وجود دارد ، اما به نظر نمی رسد که این سرویس بسیار محبوب یا قابل کشف باشد.

  به نظر می رسد که YouTube پادکست هایی بسیار واضح تر از جستجوی Google است ، به ویژه اینکه افراد قبلاً به آنجا رفته اند برای پادکست ها گوگل احتمالاً برای مدتی به استراتژی "دو مورد همه چیز" باز می گردد ، اما در درازمدت ، پادکست های Google احتمالاً باید در مورد رزرو یک زمین خوب در قبرستان Google فکر کنند.

خبرهای دیگر از پاد پادکست