خبر

 • تک بورد - TSMC تراشه های 3 نانومتری را با پایان کار با اپل به عنوان شریک تولید می کند

  TSMC تراشه های 3 نانومتری را با پایان کار با اپل به عنوان شریک تولید می کند
  چند ثانیه قبل

  چرا مهم است: طبق گزارشات ، اپل شریک TSMC در زمینه تولید ریسک خواهد بود ، دقیقاً همان چیزی که به نظر می رسد. TSMC معتقد است که اجرای موفقیت آمیز خواهد بود و همه چیز باید کارساز باشد ، اما این خطر وجود دارد که چیزی نیاز به اصلاح داشته باشد. این یک قمار است که به نظر می رسد اپل مایل به گرفتن آن است ، زیرا اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، آنها خیلی زودتر از رقابت به تراشه های 3 نانومتری دسترسی خواهند

  شرکت تولید نیمه هادی تایوان (TSMC) گزارش شده است که با تولید ویفرهای 3 نانومتری پیش می رود.

  طبق Digitimes (پرداخت شده از طریق PC Gamer) ، TSMC ویفرهای تولید خطر 3 نانومتری را تولید می کند. در سال 2021. شرکت در طول سمپوزیوم فناوری جهانی خود در تابستان گذشته ، شرکت اظهار داشت که انتظار می رود گره Nn 3nm خود در سال جاری پیش از تولید حجم ، در نیمه دوم سال 2022 ، وارد تولید ریسک شود.

  https://techbord.com TSMC تا پایان سال تراشه های 3 نانومتری با اپل به عنوان شریک تولید خواهد کرد

  در مقایسه با N5 گره 3nm N3 TSMC عملکرد را تا 15 درصد در همان سطح قدرت افزایش می دهد و یا با همان سرعت ترانزیستور مصرف برق را تا 30 درصد کاهش می دهد.

  TSMC انتظار می رود بتواند تولید کند. 30000 ویفر 3 نانومتری در هر ماه تا پایان سال 2021 ، رقمی که باید تا سال 2423 تا 2023 به 105000 عدد برسد. در مقایسه ، TSMC هر ماه حدود 140،000 ویفر 7 نانومتری ایجاد می کند.

  تصاویر با حسن نیت ارائه می دهد عکس ماکرو ، عکاسی ساندری

خبرهای دیگر از اپل