خبر

 • تک بورد - MacBook Pro جدید دارای طراحی لبه تخت الهام گرفته از آیفون ، حذف Touch Bar و موارد دیگر است

  MacBook Pro جدید دارای طراحی لبه تخت الهام گرفته از آیفون ، حذف Touch Bar و موارد دیگر است
  29 روز و 1 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: تحلیلگر محترم اپل ، مینگ چی کو در یادداشت اخیر خود به سرمایه گذاران گفت که او معتقد است اپل در حال توسعه دو مدل جدید MacBook Pro است که تغییرات قابل توجهی در طراحی بسته بندی می کنند. بیشتر مواردی که گفته می شود در این کارها وجود دارد احتمالاً مورد توجه منافقان پاکستانی قرار خواهد گرفت که با تغییرات ایجاد شده در سالهای اخیر اختلاف نظر داشته اند.

  مک بوک پرو جدید با نمایشگرهای 14 اینچ و 16 اینچی ارائه می شود ، کوو یادداشت می کند و از طراحی لبه ای تخت مانند آنچه در آیفون 12 و آیپدهای اخیر دیده ایم ، استفاده خواهد کرد. با مهربانی ، اپل همچنین قصد دارد نوار لمسی OLED را خاموش کند و در عوض با استفاده از کلیدهای عملکرد فیزیکی باز خواهد گشت.

  https://techbord.com MacBook Pro جدید دارای طراحی لبه تخت با الهام از iPhone ، از بین بردن Touch Bar و موارد دیگر

  Kuo همچنین معتقد است که اتصال برق MagSafe متصل به مغناطیس به سیستم های جدید باز می گردد. علاوه بر این ، گفته می شود که اپل پورت های بیشتری به سیستم های خود اضافه می کند و از این طریق نیاز به استفاده از دانگل را برای کمبود درگاه در مدل های فعلی کاهش می دهد.

  جای تعجب نیست که هر دو مدل از سیلیکون سفارشی اپل بر اساس فناوری Arm استفاده می کنند . کو گفت ، هیچ یک از آنها گزینه ارسال پردازنده های Intel را نخواهند داشت.

  MacBook Pro های جدید 14 و 16 اینچی اپل انتظار می رود که در سه ماهه سوم عرضه شوند. با توجه به تغییر گسترده و تقاضای جایگزین ، کو گفت که کل محموله های مک بوک می تواند تا 30 درصد در سال جاری رشد کند و به حدود 20 میلیون واحد برسد.

  اعتبار تصویر: Krisda ، Jack Skeens

خبرهای دیگر از اپل