techbord.com Mac ها قبل از 2018 به دلیل نداشتن تراشه T2 ، نتفلیکس را با کیفیت 4K بازی نمی کنند

تکرار مهم بعدی macOS (Big Sur) 4K HDR را برای Netflix به همراه دارد. متأسفانه ، این فقط در Mac های تولید شده در سال 2018 یا بالاتر کار خواهد کرد. این ویژگی را محدود به MacBook Airs یا Pro 2018 ، MacBook Mac 2018 ، Mac Pro 2019 و iMacs و iMac Pro 2020 می کند.

به نظر می رسد این مشکل از تراشه امنیتی اپل نشات گرفته است. طبق صفحات پشتیبانی Netflix ، فقط مکینتاشهایی با T2 SoC معرفی شده در سال 2018 سیگنالهای 4K HDR را پردازش می کنند ، اگرچه دلیل آن را نمی گفت. مدلهای قدیمی با تراشه T1 یا اصلاً فاقد تراشه قادر به پخش Netflix با کیفیت 4K نخواهند بود.

احتمالاً به این دلیل است که تراشه T2 پیشرفته تر است و عملکردهای بسیار بیشتری از عملکرد T1 را بر عهده دارد. T1 عمدتا وظیفه پردازش و رمزگذاری اثرانگشت را برای TouchID بر عهده داشت. همچنین درخواست دسترسی به مواردی مانند میکروفن و دوربین را مدیریت کرد.

نتفلیکس را با کیفیت 4K بازی نمی کنند در مقابل ، T2 SoC کلیدهای رمزگذاری شده را کنترل می کند ، سیستم توابع ، از جمله دوربین و کنترل صدا ، رمزگذاری درایو ، "پردازش تصویر پیشرفته " برای رمزگذاری HEVC برای Facetime و شاید گویاتر از همه. در واقع ، در صفحه محصول فعلی iMac آمده است:

"تراشه T2 همچنین امکاناتی قدرتمند مانند دوربین 1080p FaceTime HD ، تشخیص چهره ، افزایش پاسخ باس بلندگو و " Hey Siri "را فراهم می کند - و رمزگذاری فیلم HEVC را دو برابر سریعتر از نسل قبلی می کند. "[تأکید من]

اگر Netflix از رمزگذار HEV استفاده کند ، ممکن است دلیل نیاز به سیستم های مبتنی بر T2 را توضیح دهد ، اما این فقط حدس و گمان.

همچنین کاربران باید حق بیمه Premium داشته باشند که 16 دلار در هر ماه هزینه دارد. انتخاب مرورگر نیز یک گزینه نیست. Netflix می گوید جریان های 4K آن فقط از طریق Safari اجرا می شود.

اعتبار تصویر: sitthiphong

Mac ها قبل از 2018 به دلیل نداشتن تراشه T2 ، نتفلیکس را با کیفیت 4K بازی نمی کنند
apple/mac-ها-قبل-از-2018-به-دلیل-نداشتن-تراشه-t2-نتفلیکس-را-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بهترین روترهای Wi-Fi 2020
techbord.com چگونه منوی زمینه Windows 10 را سفارشی کنیم
techbord.com Ryzen 7 5800U AMD در Geekbench نشان داده می شود ، در مقابل تلفن همراه Zen 2 امیدوار کننده به نظر می رسد
techbord.com پوشه
techbord.com زیراکس PARC فیس بوک ، توییتر و اسنپ را به نقض چندین حق ثبت اختراع خود متهم می کند
techbord.com در اینجا کشورهایی با بیشترین و کم هزینه ترین اینترنت وجود دارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.