خبر

 • تک بورد - Kuo: آیفون 12 فروش خوبی دارد ، طراحی مجدد Mac و Apple Watch انتظار می رود در سال 2021 انجام شود

  Kuo: آیفون 12 فروش خوبی دارد ، طراحی مجدد Mac و Apple Watch انتظار می رود در سال 2021 انجام شود
  17 روز و 11 ساعت قبل

  گفته می شود که مک های جدید آیفون 12 ، آیپد ایر ، ساعت های سری 6 ، دیده بان SE و M1 اپل فروش خوبی دارند ، اگرچه برای آیفون 12 مینی و لوازم جانبی مانند AirPods و AirPods Pro کمی آهسته تر از حد انتظار است. سال آینده ، این شرکت می تواند برای MacBook Pro ، iMac و Apple Watch تازه سازی طراحی کند.

  آیفون 12 اپل ماه گذشته به دلیل داشتن قابلیت اتصال 5G ، سیلیکون سریعتر ، محافظت از صفحه نمایش Ceramic Shield و طراحی جدید صنعتی ، ماه گذشته با بررسی های معمولاً مطلوب راه اندازی شد که باعث می شود احتمال خارج شدن از آنها برای شما کمی کمتر باشد دست در مقایسه با مدلهای قبلی. با این حال ، برخی از مردم احساس نمی کنند که آنها به روزرسانی های جالبی انجام می دهند ، و هیچ چیز از فناوری شارژ بی سیم MagSafe که با بسیاری از هشدارها همراه است ، چیزی نمی گویند.

  در آخرین گزارش خود ، مینگ چی کو ، تحلیلگر می گوید اپل تقاضای قویتر از انتظار را برای مدل های 12 آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر می بیند که کمتر از حد انتظار تقاضا برای آیفون 12 و آیفون 12 مینی است.

  Kuo انتظار دارد که آیفون 13 در چهار اندازه مشابه باشد ، اما همچنین توجه داشته باشید که دوربین های فوق العاده گسترده در مدل های Pro با تمرکز خودکار به f / 1.8 ، 6P (لنز شش عنصری) ارتقا می یابند ، که یک پیشرفت قابل توجه نسبت به f است /2.4 ، 5P (لنز پنج عنصری) تیراندازهای فوق العاده عریض با تمرکز ثابت روی مدل های فعلی.

  https: / /techbord.com Kuo: آیفون 12 فروش خوبی دارد ، طراحی مجدد مکینتاش و اپل واچ در سال 2021 پیش بینی شده است

  iPad Air جدید نیز تقاضای زیادی دارد و اپل قصد دارد این حرکت را حفظ کند. در حالی که مدل های Pro جدید مجهز به نمایشگرهای مینی LED و اتصال 5G را آماده می کند. پیش بینی می شود این برنامه ها در نیمه اول سال 2021 شروع شود و به دنبال آن به روزرسانی های آیپد معمولی و آیپد مینی بپردازید.

  Kuo همچنین خاطر نشان می کند استقبال از اولین مکینتاش سیلیکون اپل با مثبت است شرکتی که آنها را به همان سرعتی که در کارخانه ها ساخته می شود ، می فروشد. اما مهمتر از همه ، این شرکت به طور بالقوه میلیاردها دلار از صرفه جویی در M1 SoC صرفه جویی می کند. پیش بینی می شود که یک MacBook Pro 16 و 16 iMac جدید که مجدداً طراحی شده است در سال 2021 راه اندازی شود ، که ممکن است شامل هر دو نسخه Intel و Apple Silicon باشد - و چه کسی می داند ، ممکن است یک لپ تاپ قابل تغییر و قابل تغییر برای لپ تاپ پرچمدار اپل باشد .

  اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE تاکنون فروش خوبی داشته اند ، اما کو می گوید AirPods با کاهش پیش بینی شده بین 5 تا 10 درصد نسبت به سال گذشته ، شاهد کاهش محموله هایی از حد انتظار است. سال نیمه اول سال 2021 است.

  این به نشانه هایی مربوط می شود که نشان می دهد پرتاب AirPods 3 ممکن است از اوایل سال 2021 به نیمه دوم سال آینده به تأخیر افتاده باشد. این ممکن است در مورد اپل سری 7 نیز صادق باشد ، که انتظار می رود شکل جدیدی داشته باشد و "عملکردهای اضافی مدیریت سلامت" داشته باشد.

خبرهای دیگر از اپل