خبر

 • تک بورد - Jony Ive طراح iPhone و iPad برای همکاری با فراری

  Jony Ive طراح iPhone و iPad برای همکاری با فراری
  27 روز و 10 ساعت قبل

  سازنده خودروهای لوکس ایتالیایی اعلام کرد که جونی آیو ، مدیر طراحی سابق اپل که طراحی بسیاری از محصولات پرچمدار از جمله iPhone و iPad را بر عهده داشت ، استعدادهای خود را به فراری می برد.

  Ive و طراح صنعتی مارک نیوسون ، شرکت طراحی خود را با نام LoveFrom در سال 2019 ایجاد کردند. فراری به همراه شرکت مادر Exor ، همکاری چند ساله خود را با این شرکت اعلام کردند.

  برای Exor ، که در تیم های فوتبال یوونتوس و استلانتیس - که محل چندین مارک خودرو از جمله کرایسلر و جیپ است - شرکت می کند - LoveFrom در "طیف وسیعی از پروژه های خلاق " در "تجارت لوکس" شرکت خواهد کرد. "در مورد قرارداد آنها با فراری ، جزئیات این اتحادیه فاش نشد ، اما این دو با اولین خودروی برقی سازنده ابرخودروها که قرار است در سال 2025 عرضه شود ، مشارکت خواهند داشت.

  "اولین بیان این همکاری جدید عملکرد و برتری افسانه ای فراری را با تجربه و خلاقیت بی نظیر LoveForm که محصولات فوق العاده در حال تغییر جهان را تعریف کرده است ، گرد هم خواهد آورد. " فراری

  آیو همچنین به شورای شرکای Exor ملحق می شود تا "ایده ها را به اشتراک بگذارد و به کشف ایده های احتمالی بپردازد "شرکت مادر فراری از چند سال پیش از آغاز کار LoveFrom تا کنون با" مدیر ارشد طراحی سابق اپل "و Newson در مورد" فرصت هایی برای ترکیب خلاقیت مشهور جهان با ما "صحبت کرده است.

  https://techbord.com طراح iPhone و iPad Jony Ive برای همکاری با فراری

  "به عنوان صاحبان و مجموعه داران فراری ، نمی توانیم بیشتر از همکاری با این شرکت خارق العاده و به ویژه با تیم طراحی که توسط فلاویو مانزونی به رهبری متخصص طراحی شده است ، هیجان زده شویم ، " آیو و نیوسون در بیانیه مشترکی گفتند. "ما برخی از فرصتهای منحصر به فرد هیجان انگیز را با هم می بینیم که معتقدیم کار مهم و ارزشمندی را به همراه خواهد داشت. "

  این فرصتها بدون شک یک چشم انداز هیجان انگیز و پربار برای شرکت طراحی Ive خواهد بود. در سال 2021 ، Exor درآمد بیش از 136 میلیارد دلار در صنایع مختلف ثبت کرد. LoveFrom قبل از اعلام این خبر با فراری از نظر نسبتاً پایینی برخوردار بود - تنها همکاری دیگر آن با Airbnb بود. این شرکت چهار طراح سابق را که با آیو در اپل کار می کردند استخدام کرد ، بنابراین قطعاً استعداد آن کم نیست.

  این یک کودتای بزرگ برای Exor است زیرا ظهور وسایل نقلیه برقی به دلیل پایه محکمی که در سالهای اخیر ایجاد کرده است. در حال حاضر بسیاری از تولیدکنندگان خودروهای برقی ارائه می دهند و فراری با خدمات Ive و Newson به طور قابل توجهی شروع به کار خواهد کرد. او برخی از رایج ترین لوازم الکترونیکی مصرفی جهان از جمله iPhone ، iPad ، iMac و MacBook را طراحی کرد. و نقش آیو را در صنعت فناوری های پوشیدنی فراموش نکنید - او پشت توسعه اپل واچ بود که با نیوزون همکاری کرد ، که خود او نیز بیهوده نیست. او روی طیف وسیعی از محصولات ، از جمله کفش های کتانی نایک و سالن های درجه یک برای هواپیمای Qantas کار کرده است.

خبرهای دیگر از اپل