خبر

 • تک بورد - iPhone 13 در حال حاضر از

  iPhone 13 در حال حاضر از "باز کردن با Apple Watch" پشتیبانی نمی کند ، راه حلی در راه است
  29 روز و 15 ساعت قبل

  راه اندازی دستگاه های جدید تقریبا همیشه با مشکلات زیادی همراه است که آزمایش آنها را آشکار نکرد. آیفون 13 از زمان عرضه چند مشکل داشته است ، آخرین مورد این است که با قفل iOS 15 با ویژگی Apple Watch کار نمی کند. اپل از این اشکال مطلع است و در به روزرسانی آینده iOS آن را برطرف می کند.

  هفته گذشته ، دارندگان iPhone 13 جدید در Reddit گزارش دادند که با کارکردن Unlock با Apple Watch مشکل دارند. اپل آزمایش بتا آن را بر روی آیفون های قدیمی تر در ماه فوریه آغاز کرد و در اواخر آوریل منتشر کرد. این به کاربران اجازه می دهد با استفاده از ماسک صورت قفل تلفن خود را باز کنند ، به شرط اینکه از Apple Watch استفاده کنند. کاربرانی که سعی می کنند از Unlock با Apple Watch استفاده کنند یا راه اندازی کنند ، پیامی دریافت می کنند که می گوید "نمی توان با Apple Watch ارتباط برقرار کرد. " دیگران در Apple Watch subreddit گفتند که در تلفن های قدیمی خود مشکلی با آن ندارند ، بنابراین به نظر نمی رسد مشکلی در بروزرسانی اخیر با استفاده از این ویژگی وجود دارد.

  https://techbord.com iPhone 13 در حال حاضر پشتیبانی \ 'بازکردن با Apple Watch ، \' راه حلی در راه است

  اپل این مشکل را در صفحات پشتیبانی خود تایید کرده و گفته است که در بروزرسانی نرم افزاری آینده این مشکل برطرف می شود. با این حال ، زمان دقیقی برای زمان آماده شدن وصله وجود نداشت. در عین حال ، اپل پیشنهاد می کند با رفتن به تنظیمات-> Face ID & Passcode ، Unlock با Apple Watch را خاموش کنید.

  اشکال Unlock with Apple Watch فقط یک مشکل دیگر است که در iPhone 13 و iOS ظاهر شده است. 15 پرتاب روز دوشنبه ، iFixit گزارش داد که تعمیرات صفحه شخص ثالث ممکن است عملکرد Face ID آیفون 13 را غیرفعال کند. علاوه بر این ، محققان سه بهره برداری صفر روزه در iOS 15 را چند روز پیش فاش کردند که ادعا می کنند اپل آنها را نادیده گرفته است.

خبرهای دیگر از اپل