techbord.com iPhone 12 Ceramic Shield همانند آیفون های سال گذشته مستعد خراشیدن است

برداشت ویرایشگر: Zack از Jerry Rig همه چیز نظریه پردازی می کند که بیشتر مقاومت در برابر افت صفحه نمایش به دلیل بهبود طراحی شاسی است که شیشه جلو را در برابر ضربه محافظت می کند و من موافقم. در واقع ، اگر به دقت نگاه کنید ، شیشه تقریباً با لبه خارجی قاب گوشی کاملاً مساوی است و مانند آنچه در سایر گوشی ها می بینید بلند نمی شود.

آیفون 12 و آیفون 12 پرو جدید اپل هفته گذشته در چندین بازار عرضه شد. همانطور که معمول است با انتشار عمده تلفن ، این گوشی ها در روزهای بعدی مورد انواع مجازات های بیرحمانه و غیرمعمول قرار گرفته اند تا به خریداران بالقوه حس بهتری نسبت به دوام کلی خود بدهند.

امروز تفاوتی ندارد به عنوان آیفون 12 پرو مهمترین جذابیت در آخرین تست دوام از Zack با Jerry Rig Everything است. با غوطه ور شدن در قسمت تست خراش فیلم ، می بینیم که خراش های سرامیکی آیفون 12 پرو با سطح شش Mohs با شیارهای عمیق تر در سطح هفت انتخاب می شوند.

نتایج آزمون خراش صفحه نمایش آنچه را دیدیم منعکس می کند سال گذشته با آیفون 11 Pro Max کاملا تعجب آور نیست. اپل خاطرنشان می کند که پوشش جلوی جدید سرامیک سپر آن با کریستال های نانو سرامیک تزریق می شود تا مقاومت را بهبود بخشد و عملکرد افت را تا 4 برابر افزایش دهد اما به صراحت در مورد بهبود مقاومت در برابر خراش اشاره ای نمی کند.

اعتبار مستند: هادریان

iPhone 12 Ceramic Shield همانند آیفون های سال گذشته مستعد خراشیدن است
apple/iphone-12-ceramic-shield-همانند-آیفون-های-سال-گذشته-مستعد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.