خبر

 • تک بورد - iPhone 12 Ceramic Shield همانند آیفون های سال گذشته مستعد خراشیدن است

  iPhone 12 Ceramic Shield همانند آیفون های سال گذشته مستعد خراشیدن است
  29 روز و 9 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Zack از Jerry Rig همه چیز نظریه پردازی می کند که بیشتر مقاومت در برابر افت صفحه نمایش به دلیل بهبود طراحی شاسی است که شیشه جلو را در برابر ضربه محافظت می کند و من موافقم. در واقع ، اگر به دقت نگاه کنید ، شیشه تقریباً با لبه خارجی قاب گوشی کاملاً مساوی است و مانند آنچه در سایر گوشی ها می بینید بلند نمی شود.

  آیفون 12 و آیفون 12 پرو جدید اپل هفته گذشته در چندین بازار عرضه شد. همانطور که معمول است با انتشار عمده تلفن ، این گوشی ها در روزهای بعدی مورد انواع مجازات های بیرحمانه و غیرمعمول قرار گرفته اند تا به خریداران بالقوه حس بهتری نسبت به دوام کلی خود بدهند.

  امروز تفاوتی ندارد به عنوان آیفون 12 پرو مهمترین جذابیت در آخرین تست دوام از Zack با Jerry Rig Everything است. با غوطه ور شدن در قسمت تست خراش فیلم ، می بینیم که خراش های سرامیکی آیفون 12 پرو با سطح شش Mohs با شیارهای عمیق تر در سطح هفت انتخاب می شوند.

  نتایج آزمون خراش صفحه نمایش آنچه را دیدیم منعکس می کند سال گذشته با آیفون 11 Pro Max کاملا تعجب آور نیست. اپل خاطرنشان می کند که پوشش جلوی جدید سرامیک سپر آن با کریستال های نانو سرامیک تزریق می شود تا مقاومت را بهبود بخشد و عملکرد افت را تا 4 برابر افزایش دهد اما به صراحت در مورد بهبود مقاومت در برابر خراش اشاره ای نمی کند.

  اعتبار مستند: هادریان

خبرهای دیگر از اپل