خبر

 • تک بورد - iPad Pro آینده می تواند با شیشه ، بی سیم و شارژ MagSafe بیشتری وارد بازار شود

  iPad Pro آینده می تواند با شیشه ، بی سیم و شارژ MagSafe بیشتری وارد بازار شود
  12 روز قبل

  iPad و تبلت ها به طور کلی از سال گذشته شاهد تجدید حیات بوده اند زیرا دستگاه های عملی بسیاری از افراد برای کار و تحصیل در خانه هستند. این رشد تا سه ماهه اول سال 2021 ادامه داشته است. اپل فروش آیپد نسبت به سال گذشته تقریبا 80 درصد جهش داشته است. اکنون این شرکت به دنبال روش هایی برای مدرن کردن ظاهر مدل های خاص و همسویی طراحی و ویژگی های آن با جدیدترین آیفون ها است.

  اپل در اوایل سال جاری با iPad Pro جدیدی که مجهز به نمایشگر Mini LED است و از همان تراشه M1 که در قلب Mac های جدید قرار دارد ، سر و صدای زیادی ایجاد کرد. آخرین تازه سازی iPad Air نیز به طرز چشمگیری شبیه به iPad Pro است و دارای بسیاری از ویژگی هایی است که مورد دوم را به یک مدل "Pro" تبدیل کرده است.

  بر اساس گزارش بلومبرگ ، غول کوپرتینو به دنبال تفاوت iPad Pro با طراحی برتر است که از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی می کند. برای این منظور ، شرکت به جای محفظه آلومینیومی که در تمام تبلت ها استفاده می کند ، به یک شیشه شیشه ای روی خواهد آورد. این همچنین طراحی و ویژگی های کلی آیفون را که از زمان آیفون X و آیفون 8 در سال 2017 دارای شیشه پشتی و شارژ بی سیم است ، هماهنگ می کند.

خبرهای دیگر از اپل