خبر

 • تک بورد - iOS 14.5 beta به کاربران امکان می دهد برنامه موسیقی پیش فرض خود را روی گزینه شخص ثالثی که انتخاب می کنند تنظیم کنند

  iOS 14.5 beta به کاربران امکان می دهد برنامه موسیقی پیش فرض خود را روی گزینه شخص ثالثی که انتخاب می کنند تنظیم کنند
  6 روز و 8 ساعت قبل

  اگر از اینكه همیشه به سیری می گویید آهنگ هایی را در برنامه موسیقی دلخواه شما پخش كند خسته شده اید ، iOS 14.5 در شرف تغییر است. سیستم عامل موبایل آینده اپل به کاربران امکان می دهد پخش کننده مورد نظر خود را به عنوان پیش فرض تنظیم کنند و نیازی به مشخص کردن برنامه ای برای استفاده ندارند. در حالی که در حال حاضر فقط به صورت بتا عمومی در دسترس است ، نسخه پایداری باید در اواخر این ماه وارد بازار شود.

  هفته گذشته اپل نسخه بتا عمومی را برای iOS 14.5 ارائه داد. یکی از اولین ویژگی های جدیدی که ما متوجه آن شدیم ، توانایی باز کردن قفل آیفون در هنگام ماسک پوشیدن بود - تا زمانی که از Apple Watch استفاده کرده اید - یک مورد بسیار خوشامدگویی در طول این مأموریت های ادامه دار ماسک.

  این هفته مورد دیگری ویژگی استقبال شده در نسخه بتا iOS 14.5 ظاهر شد. سرانجام اپل به کاربران اجازه می دهد تا برنامه موسیقی پیش فرض را تغییر دهند. در حال حاضر ، اگر از سیری بخواهید آهنگی را پخش کند ، سعی می کند آن را در برنامه موسیقی بومی Apple پیدا کند. مطمئناً ، اگر از موسیقی استفاده نکنید ، فقط پیامی برمی گردد که می تواند آهنگ را پیدا نکند. MacRumors خاطرنشان می کند که سیری با iOS 14.5 از کاربران می پرسد هنگام دریافت درخواست آهنگ برای اولین بار از چه سرویسی استفاده می کنند. پاسخ کاربران به عنوان پخش کننده پیش فرض موسیقی برای درخواستهای بعدی موسیقی سیری تبدیل خواهد شد.

  https://techbord.com iOS 14.5 beta به کاربران امکان می دهد برنامه موسیقی پیش فرض خود را برای هر گزینه شخص ثالثی که انتخاب می کنند تنظیم کنند اعتبار صفحه: matejamm1

  اولین نشانه اپل در مورد اینکه خواست خود را در مورد مجبور کردن کاربران برای استفاده از آن کاهش می دهد. برنامه های اختصاصی با iOS 13 ارائه شده اند. این نسخه ویژگی اضافه شده به سیری را می دهد تا برنامه های غیر بومی مانند Spotify را باز کند. اکنون کاربران می توانند بگویند ، "Hey Siri. Mozart را با Spotify بازی کنید" و این کار را انجام می دهد. به زودی مشخص شدن اینکه از کدام برنامه می خواهید استفاده کنید ، با تنظیم پیش فرض جدید ، غیرضروری است. به خاطر داشته باشید که این فقط در نسخه بتا است و ممکن است که اپل در لحظه آخر اگر احساس کرد که آماده نیست ممکن است آن را بیرون بکشد.

  اپل اخیراً محدودیت های خود را در مناطق دیگر کاهش داده است ، خوب. اندکی پس از انتشار در سپتامبر گذشته ، iOS 14 توانایی تغییر پیش فرض ایمیل و برنامه های مرورگر را ارائه داد. تا آن زمان ، با ضربه زدن روی پیوند در یک پیام متنی ، آن را به طور خودکار در Safari باز کرد و با ضربه زدن روی آدرس ایمیل ، برنامه Mail's Apple برای نوشتن باز شد. کوپرتینو همچنین در حال آماده شدن است تا به کاربران آیفون اجازه دهد با وجود چندین گلایه از تبلیغ کنندگان و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، از جمع آوری داده ها انصراف دهند.

  اگرچه قطره قطره ای به گوش می رسد ، اما به نظر می رسد که اپل کمی به سمت باز کردن باغ محصور شده است تا کنترل بیشتری به کاربران بدهد. مشخص است که چقدر قصد دارد آن دروازه ها را باز کند.

  اعتبار تصویر: Kaspars Grinvalds

خبرهای دیگر از اپل