techbord.com iOS 14.5 قبل از ارسال به سرورهای

TL؛ DR: همانطور که قبلاً می دانیم ، اپل در iOS 14 با ویژگی جدیدی که نیاز به اجازه درخواست از برنامه ها قبل از جمع آوری داده ها از کاربران دارد ، از امنیت در حال ارتقا هستند. آزمایش کنندگان با استفاده از iOS 14.5 beta اقدام امنیتی دیگری را کشف کرده اند که اپل هرگز به آن اشاره نکرده است. به نظر می رسد هنگام دسترسی به ویژگی "مرور ایمن" Google ، Safari از سرورهای Apple به عنوان پروکسی استفاده خواهد کر

اگر از مرورگر وب Safari به اندازه کافی استفاده کرده اید ، احتمالاً حداقل یک بار با "اخطار وب سایت جعلی " آن روبرو شده اید. این یک اقدام امنیتی است که برای جلوگیری از لغزش تصادفی کاربران در وب سایت های فیشینگ استفاده می شود. این توسط مرورگر ایمن Google تأمین می شود که برای همین منظور در Chrome و Firefox نیز استفاده می شود.

https: / /techbord.com iOS 14.5 قبل از ارسال به سرورهای ترافیک Safari را از طریق پروکسی های اپل هدایت می کند

مکانیک ها نسبتاً ساده هستند. گوگل یک API دارد که اپل و سایرین از آن برای راه اندازی ترافیک از طریق پایگاه داده ای از وب سایت هایی که به نظر گوگل مشکوک است ، استفاده می کنند. در صورت برخورد ، هشدار ایجاد می شود. هنگام استفاده از این API ، URL ها با استفاده از پیشوند هش 32 بیتی کاملاً رمزگذاری می شوند ، بنابراین سرورهای Google نمی توانند سایت های کاربران را مشاهده کنند. با این حال ، سرورها می توانند آدرس IP یا سایر اطلاعات خود را ضایع کنند.

این مقاله در جزئیات نحوه کارکرد مرور ایمن کمی گیج کننده است ، اما در نسخه جدید بتا iOS ، Safari در واقع سرویس را از طریق اپل پروکسی می کند سرورها برای محدود کردن خطر نشت اطلاعات. https://t.co/TlDZNMO8do

- othermaciej (othermaciej) 11 فوریه 2021

برای جلوگیری از این ، Safari قبل از دسترسی به پایگاه داده مرور ایمن. رئیس WebKit اپل این اقدام را از طریق توییتر تأیید کرد و گفت که این "محدود کردن خطر نشت اطلاعات" است.

این ویژگی یکی از چندین موردی است که ما از زمان عرضه iOS14 اپل توسط اپل مشاهده کرده ایم. 5 بتا برای عموم. این قابلیت به شما امکان می دهد تا هنگام استفاده از ماسک ، قفل آیفون خود را باز کنید ، به شرطی که اپل واچ جفت شده ای از آخرین نسخه watchOS استفاده کنید. همچنین به کاربران اجازه داده می شود به جای استفاده از Apple Music ، برنامه موسیقی مورد علاقه خود را به صورت پیش فرض تنظیم کنند.

اعتبار تصویر: Wachiwit

iOS 14.5 قبل از ارسال به سرورهای "مرور ایمن" Google ، ترافیک Safari را از طریق پروکسی های اپل هدایت می کند
apple/ios-14-5-قبل-از-ارسال-به-سرورهای-مرور-ایمن-google-ترافیک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
techbord.com RedMagic 6 نوبیا دو رکورد گوشی هوشمند را می شکند: یک صفحه 165 هرتز و 18 گیگابایت RAM
techbord.com اواخر امسال Google به یک چرخه انتشار سریعتر برای Chrome در حال حرکت است
techbord.com Razer از عینک های هوشمند Anzu خود با بلندگوهای یکپارچه رونمایی کرد
techbord.com شایعه شده است که RTX 3080 Ti ، RTX 3070 Ti دارای محدود کننده استخراج Ethereum است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.