خبر

 • تک بورد - iOS 14.2 با تصاویر پس زمینه جدید ، شکلک و رفع اشکال برای چندین موضوع شناخته شده در اینجا است

  iOS 14.2 با تصاویر پس زمینه جدید ، شکلک و رفع اشکال برای چندین موضوع شناخته شده در اینجا است
  چند ثانیه قبل

  جدیدترین به روزرسانی iOS امروز با رفع چندین مورد برای آزار دهنده های جزئی در iOS 14 ، iPadOS 14 ، همچنین tvOS 14 و watchOS 7 کاهش یافته است. این یک نسخه نسبتاً مهم است که شامل برخی از ویژگی های جدید مانند شارژ باتری بهینه برای AirPods نیز می شود. ، اینترکام و کنترل های AirPlay بهبود یافته است.

  هنگامی که اپل iOS 14 را به دنیا رها کرد ، بسیاری از ویژگی های جدید و ابزارک های صفحه اصلی تقریباً آن را به بهترین نسخه iOS در مدتی تبدیل کردند. اما این شرکت بدون اینکه وقت کافی برای توسعه دهندگان بگذارد تا برنامه های خود را بگذارند ، آن را آزاد کرد و کاربران با یک سری مشکلات مواجه شدند ، از تخلیه باتری غیرطبیعی تا تأخیر رابط کاربر ، لکنت صفحه کلید ، خرابی و مشکلات اتصال بی سیم.

  < p> این شرکت امروز iOS 14.2 ، iPadOS 14.2 ، watchOS 7.1 و tvOS 14.2 را برای عموم به بازار عرضه کرده است که حاوی رفع اشکالاتی است که کاربران طی دو ماه گذشته تجربه کرده اند ، مانند صفحه سیاه در برنامه های خاص یا غیر شارژ بی سیم کار می کند.

  برنامه ها ممکن است در بارانداز صفحه اصلی از کار بیفتند منظره یاب دوربین ممکن است هنگام راه اندازی سیاه به نظر برسد صفحه کلید در صفحه قفل هنگام تلاش برای وارد کردن رمز عبور ممکن است لمس کند ، یادآوری ها می توانند به عنوان عکس های گذشته پیش فرض باشند ویجت ممکن است محتوا را نمایش ندهد ویجت هوا می تواند دمای بالای سانتیگراد را هنگامی که روی فارنهایت تنظیم می شود ، نمایش دهد ساعت توصیف نمودار ساعت بارش بعدی در آب و هوا می تواند به طور نادرست زمان توقف بارش را نشان دهد یادداشت های صوتی ضبط شده توسط تماس های دریافتی قطع می شود هنگام پخش ویدیوی Netflix صفحه سیاه می شود ، در صورت درخواست از طریق برنامه Siri اپل واچ ممکن است در هنگام باز شدن مسیرهای Workout GPS به طور غیرمنتظره ای بسته شود و یا اینکه داده های سلامت از همگام سازی بین Apple Watch و آیفون برای برخی از کاربران به صحیح با عنوان "در حال پخش نیست" در داشبورد CarPlay برچسب گذاری شده است می توان از شارژ بی سیم جلوگیری کرد در هنگام بازیابی آیفون از پشتیبان گیری از iCloud یا انتقال داده ها به آیفون جدید با استفاده از آیفون مهاجرت ، اعلان ها غیرفعال می شوند

  علاوه بر اشکال رفع ، اپل هشت تصویر زمینه جدید ، 100 شکلک جدید اضافه کرده و برخی از نمادهای سیستم را بهبود بخشیده است. برای افرادی که به طور منظم از Shazam استفاده می کنند ، اکنون یک میانبر در مرکز کنترل برای دسترسی سریع تر وجود دارد. همچنین هنگامی که میزان صدای پخش شده از طریق هدفون بسیار زیاد باشد ، اعلانی دریافت خواهید کرد و اپل کنترل های AirPlay 2 را دوباره طراحی کرده است.

  ویژگی دیگری که با انتشار iOS 14.2 به دست می آید ، Intercom است ، که به شما امکان می دهد با استفاده از iPhone / iPad و HomePod پیام های خود را برای خانواده خود پخش کنید. اگر به طور تصادفی صاحب یک Apple TV 4K هستید ، اکنون می توانید از HomePod (یا در حالت ایده آل دو مورد از آنها) برای صدای فراگیر استفاده کنید. این درست در شرایطی اتفاق می افتد که اپل امروز جمعه آماده پذیرش پیش خرید HomePod mini است.

  https://techbord .com iOS 14.2 با تصاویر زمینه ، شکلک های ایموجی جدید و رفع اشکال های مختلف شناخته شده در اینجا است.

  برای کسانی که از AirPods استفاده می کنید ، اکنون می توانید شارژ باتری بهینه را فعال کنید تا طول عمر آنها بیشتر شود. این همان کاری است که با iPhone انجام می شود ، به این معنی که وقتی AirPods خود را شب شارژ می کنید ، با سرعت کامل شارژ نمی شود و سعی می کند روند کار را به گونه ای تنظیم کند که درست قبل از بیدار شدن به شارژ 100 درصدی برسد iOS 14.2 همچنین دارای یک ویژگی دسترسی است که از حسگر LiDAR استفاده می کند که در iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max تعبیه شده است. اکنون می توانید با استفاده از ذره بین افراد نزدیک را شناسایی کرده و به شما بگویید که آنها از شما فاصله دارند. این مورد برای iPadOS 14.2 نیز معتبر است ، اگر از iPad Pro 12.9 اینچی (نسل چهارم) یا iPad Pro 11 اینچی (نسل 2) استفاده می کنید.

  در مورد watchOS 7.1 ، tvOS 14.2 ، آنها بیشتر بر روی رفع اشکال متمرکز شده اند. شایان ذکر است اشکالی که باعث شده برخی از افراد نتوانند از Apple Watch خود برای باز کردن قفل Mac خود استفاده کنند برطرف شد.

  اعتبار تصویر: AhmedAdel

خبرهای دیگر از اپل