techbord.com iOS 14 به تولیدکنندگان برنامه امکان تولید کدهای اشتراک رایگان یا تخفیفی را می دهد

در iOS 14 ، توسعه دهندگان برنامه ها می توانند اشتراک اشتراکی با تخفیف یا رایگان را به سرویس های خود بدهند. در حال حاضر آنها فقط در سطح جهانی می توانند این کار را انجام دهند. با به روزرسانی ، آنها می توانند کدهای جداگانه دریافت کنند تا به هر کسی که می خواهند بدهند.

روز چهارشنبه ، اپل اعلام کرد که با شروع با iOS 14 و iPadOS 14 یا بالاتر ، ویژگی جدید به توسعه دهندگان امکان می دهد اشتراک رایگان یا تخفیف دهند. این پیشنهادها به صورت کد "یکبار مصرف" است که می تواند به صورت فیزیکی یا الکترونیکی به مشتریان ارائه دهد.

امکان ارائه اشتراک های دارای تخفیف در سیستم عامل های تلفن همراه اپل چیز جدیدی نیست. در حال حاضر ، سازندگان برنامه می توانند تخفیف هایی را ارائه دهند ، اما این یک پیشنهاد کلی است. با تکرار بعدی اپل در iOS و iPadOS ، توسعه دهندگان می توانند کدها را به صورت جداگانه برای "به دست آوردن ، حفظ یا بازپس گیری مشترکان " دریافت کنند. "

" [ویژگی جدید دسترسی توسعه دهندگان به] منحصر به فرد ، کدهای حروف عددی که قیمت های رایگان یا تخفیفی را برای اشتراک های قابل تمدید خودکار فراهم می کنند ، "اپل به توسعه دهندگان توضیح داد. "کدهای یکبار مصرف خود را بصورت دیجیتالی یا آفلاین در رویدادهای فیزیکی ، در کنار محصولات و موارد دیگر ارائه دهید. "

 https://techbord.com iOS 14 به تولیدکنندگان برنامه امکان تولید کدهای اشتراکی رایگان یا تخفیفی را می دهد

این ویژگی باید به سازندگان برنامه هایی که دارای اشتراک هستند ، کنترل بیشتری نسبت به اینکه چه کسی در قیمت گذاری معاملات انجام می دهد بیشتر باشد ارائه تخفیف به همه. آنها می توانند آنها را از طریق ایمیل یا سایر روش های دیجیتالی توزیع كنند ، آنها را به صورت شخصی تحویل دهند یا حتی آنها را در بسته بندی محصولات قرار دهند.

کدها را می توان به یکی از سه روش بازخرید کرد. کاربران می توانند کد را در صفحه بازخرید کد موجود در App Store وارد کنند. همچنین یک درگاه وب برای وارد کردن کدها ایجاد خواهد شد. آخرین گزینه این است که آنها را مستقیماً در برنامه بازخرید کنید ، اما توسعه دهنده باید API presentCodeRedemptionSheet را برای کار اجرا کند. این اضافه شده نسبتا جدید است. اپل اخیراً مرکز تبلیغات منفی بوده است. کوپرتینو در بین مسائل متعدد ضد انحصارى و اختلافات بسیار علنی و تلخ با Epic Games به کمی روابط عمومی مثبت نیاز دارد. اگرچه این ژانر آتش سوزی های بسیاری از شرکت را خاموش نخواهد کرد ، اما این حداقل چیزی است که توسعه دهندگان می توانند برای رشد تجارت خود مفید باشند.

iOS 14 به تولیدکنندگان برنامه امکان تولید کدهای اشتراک رایگان یا تخفیفی را می دهد
apple/ios-14-به-تولیدکنندگان-برنامه-امکان-تولید-کدهای-اشتراک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.