خبر

 • تک بورد - iMac های بعدی اپل ممکن است سرانجام گزینه های نمایش بزرگتری پیدا کنند

  iMac های بعدی اپل ممکن است سرانجام گزینه های نمایش بزرگتری پیدا کنند
  8 روز و 9 ساعت قبل

  رو به جلو: هر iMac جدید همچنین قرار است با سیلیکون سفارشی در زیر کاپوت حمل شود. اپل تابستان گذشته مقدمات انتقال خود را از پردازنده های اینتل فراهم کرد و به موقع برای تعطیلات ، اولین Mac ها را با سخت افزار جدید حمل و نقل کرد. اپل در آن زمان گفت که انتقال کامل آن حدود دو سال طول خواهد کشید.

  iMac اپل با انتخاب نمایشگر 21.5 اینچی یا 27 اینچی روانه بازار می شود. طبق یک خبرچین معتبر ، این اواخر امسال با ورود مدل های تازه شده تغییر خواهد کرد.

  در یک توییت خصوصی که توسط MacRumors مشاهده و ترجمه شده است ، گزارش شده است که leaker l0vetodream گفته است ، "صفحه iMac واقعاً بزرگ ، بزرگتر از بزرگترین. "

  گزارش بلومبرگ از اوایل سال جاری ادعا کرد که دو iMac جدید در دست ساخت هستند و از پشت تخت و حاشیه های باریک تری برخوردار هستند. همچنین ظاهراً iMac های جدید طراحی شده چانه قابل توجهی را از بین می برد و ظاهری شبیه به Pro Display XDR پیدا می کند.

  https://techbord.com iMacs بعدی اپل ممکن است سرانجام گزینه های بزرگتری برای نمایش داشته باشد

  صفحه نمایش گران قیمت اپل ، برای آنچه ارزش دارد ، یک IPS LCD مورب 32 اینچی را بسته بندی می کند .

  در صورت صحت ، این یک تغییر معنی دار برای خط تولید خواهد بود. در حالی که iMac طی سالها به طور دوره ای با ویژگی های جدید به روز می شود ، از سال 2012 طراحی و شکل ظاهری آن تغییری نکرده است.

  رویداد مهم بعدی اپل کنفرانس سالانه جهانی توسعه دهندگان است. گردهمایی فقط بصورت آنلاین در 7 ژوئن آغاز و تا یازدهم برگزار می شود.

  تصاویر با احترام از CucuMberStudio ، Hadrian

خبرهای دیگر از اپل