خبر

 • تک بورد - iFixit نشان می دهد که می توانید بدون شکستن یک سوراخ حلقه کلید در AirTag سوراخ کنید

  iFixit نشان می دهد که می توانید بدون شکستن یک سوراخ حلقه کلید در AirTag سوراخ کنید
  12 روز و 8 ساعت قبل

  ردیاب های AirTag که مدتهاست شایعه شده است ، سرانجام اخیراً وارد بازار شده و به کاربران آیفون ، آیپد و مک کمک می کند تا هر چیزی را که از امنیت برخوردار هستند ردیابی کنند. اما یک مشکل جزئی وجود دارد: دستگاه های کاشی مانند فاقد سوراخ یا حلقه حلقه کلید برای اتصال آنها به اشیا هستند و خریداران را مجبور به خرید لوازم جانبی می کنند. مگر اینکه ، یک سوراخ بزنید.

  AirTags 29 دلار برای یک یا 99 دلار برای چهار است. اگر می خواهید آنها را به چیزی مانند حلقه کلید متصل کنید ، باید لوازم جانبی خریداری کنید. هولدر بلکین با بند با قیمت 12.95 دلار وجود دارد ، یا اگر پول برای شما معنایی ندارد ، برچسب مسافرتی Apple AirTag Hermes 699 دلار معامله می کند - واقعاً.

  راه حل ارزان تر ، اگر نه ساده تر ، ممکن است برای خودت سوراخ اضافه کن iFixit یکی از قطره های معروف خود را روی AirTag انجام داد و دریافت که یک باتری قابل جدا شدن از نوع سکه ای 3 ولتی CR2032 بیشتر فضای داخلی را اشغال می کند. با مقایسه دستگاه اپل با Tile Mate و Samsung Galaxy SmartTag که همه آنها فقط با استفاده از قدرت انگشت باز می شوند ، حذف باتری AirTag سخت ترین بود.

   https://techbord.com iFixit نشان می دهد که می توانید بدون شکستن یک AirTag یک سوراخ حلقه کلید را سوراخ کنید

  یک قسمت جالب از این تیم ، تیم بود اثبات وجود سوراخ در AirTag بدون شکستن عملکردهای ردیابی آن. آنها از یک مته 1/16 اینچی استفاده کرده و از پوشش پلاستیکی خارجی استفاده کرده و مراقب بودند از اجزای داخلی جلوگیری کنند.

  اگر تصمیم دارید برخی از کارهای DIY را در AirTag خود انجام دهید ، مطمئن شوید که ابتدا باطری کنید - و توجه داشته باشید که این روند به طور طبیعی ضمانت نامه را باطل می کند. انتظار دارید که قابلیت های IP67 نیز به خطر بیفتد. شاید خرید لوازم جانبی گزینه بهتری باشد.

خبرهای دیگر از اپل