خبر

 • تک بورد - Apple Watch آینده می تواند میزان گلوکز خون ، فشار و الکل را اندازه گیری کند

  Apple Watch آینده می تواند میزان گلوکز خون ، فشار و الکل را اندازه گیری کند
  9 روز و 15 ساعت قبل

  شایعات مبنی بر اینکه اپل واچ آینده شامل ویژگی های جدید متمرکز بر سلامتی ، از جمله نظارت بر قند خون است ، سالهاست که منتشر می شود. در حال حاضر ، یک پرونده جدید نشان می دهد که پوشیدنی می تواند روشی غیر تهاجمی برای اندازه گیری قند خون ، فشار خون و حتی سطح الکل را ارائه دهد.

  بر اساس گزارش دیلی تلگراف ، پرونده SEC توسط استارت آپ فناوری بهداشت انگلستان Rockley Photonics نشان می دهد که اپل بزرگترین مشتری آن در طی دو سال گذشته بوده است ، و "توافق نامه تهیه و توسعه ”با کوپرتینو. راکلی حسگرهایی را قادر می سازد که با شلیک نور مادون قرمز از طریق پوست ، سطح مختلف خون از جمله گلوکز را تشخیص دهند.

  این پرونده به گزارش های ژانویه که ادعا می کند اپل و سامسونگ در حال کار بر روی کنترل غیر تهاجمی قند خون هستند ، اعتبار را تأیید می کند. برای پوشیدنی های مربوطه شرایطی مانند دیابت نوع 1 ، که این نویسنده را تحت تأثیر قرار می دهد ، نیاز به بررسی سطح گلوکز خون در هر روز دارد. این معمولاً شامل استفاده از انگشت با استفاده از لانست و قرار دادن یک قطره خون در یک گلوکز ، روشی است که باعث ایجاد علائم ، سفت شدن پوست می شود و می تواند ناراحت کننده باشد.

  روال عادی بسیاری از دیابتی ها باید حدوداً ده بار در روز تحمل کنند

  در حالی که دستگاه های اندازه گیری ثابت قند (CGM) در دسترس هستند ، اینها تهاجمی ، گران قیمت هستند و به راحتی از بدن خارج می شوند. ساعت هوشمندی که همان کار را انجام می دهد انقلابی خواهد بود ، به شرطی که قرائت دقیق باشد - حتی CGM هایی که گلوکز را در مایعات بینابینی اندازه گیری می کنند همیشه 100٪ درست نیستند.

  فن آوری ردیابی فشار خون Rockley این ویژگی برای کسانی که دچار فشار خون و فشار خون بالا هستند خوش آمدید و در عین حال به افراد مجاز اجازه می دهد BP خود را هنگام ورزش بررسی کنند. در عین حال ، یک مانیتور الکل می تواند به کاربران در مصرف بیش از حد نوشیدنی کمک کند.

  قبل از اینکه این سنسورها به اندازه کافی قابل اعتماد باشند تا در ساعت هوشمند گنجانده شوند ، هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد ، بنابراین انتظار ندارید که آنها را تا بعدی ببینید در اولین سال هنوز هم ، چشم انداز کنترل قند بدون درد و راحت برای بسیاری از افراد دیابتی هیجان انگیز است.

  اعتبار تصویر Masthead: VI Studio

خبرهای دیگر از اپل