techbord.com Apple One امروز راه اندازی می شود ، بسته های Apple Arcade ، Music ، TV + و موارد دیگر را در یک پرداخت ماهانه قرار می دهد

چرا مهم است: این روزها اپل خدمات کمی دارد و مدیریت همه آنها دشوار است. به خصوص در دوره ای که تقریباً هر شرکت فناوری دیگری نیز می خواهد کمی از بودجه ماهانه شما بیرون بکشد. خوشبختانه ، اپل راه حلی برای این مشکل (یا حداقل بخش اصلی آن) در قالب Apple One دارد که امروز برای همه راه اندازی شده است.

اگر از آن آگاهی ندارید ، Apple One در واقع یک سرویس اشتراک خدمات اشتراک است: ماهیانه یک هزینه از شما می گیرد و به شما امکان دسترسی به کل کتابخانه خدمات پولی Apple را می دهد. ماه ها پیش اعلام شده بود ، اما سرانجام درست در فصل تعطیلات ، در دسترس است.

Apple One در سه رنگ مشخص وجود دارد: برنامه فردی ، طرح خانواده و طرح برتر. همانطور که انتظار دارید ، برنامه فردی فقط برای یک نفر است. با این حال ، به شما امکان دسترسی به Apple Music ، Apple TV + ، Apple Arcade و 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud را می دهد که همگی با قیمت نسبتاً پایین 14.95 دلار در ماه.

طبق گفته اپل ، این مبلغ حدود 6 دلار برای شما در نظر می گیرد. پس انداز ماه ، که برای اشتراک قابل توجه است.

https://techbord.com Apple One امروز بسته های نرم افزاری را راه اندازی می کند Apple Arcade ، Music ، TV + و موارد دیگر در یک پرداخت ماهانه

در مرحله بعدی ، ما طرح خانواده را ارائه می دهیم که کمی با قیمت 19.95 دلار در ماه گران است. این سرویس شامل همان گزینه های ارزان تر آن است ، اما فضای ذخیره سازی iCloud را تا 200 گیگابایت از بین می برد و به شما امکان می دهد اشتراک را با حداکثر پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارید.

آخرین ، گران ترین طرح - Apple One Premier - 29.95 دلار در ماه است ، بنابراین تقریباً دو برابر هزینه اولیه اشتراک اصلی است. شما هنوز به اشتراک مزایای Apple One با حداکثر پنج نفر محدود هستید ، اما برای جبران آن ، هر زمان که بخواهید به Apple News + ، ذخیره سازی عظیم iCloud 2 ترابایتی و اشتراک رایگان Apple Fitness + دسترسی خواهید داشت. راه اندازی می شود.

به همین دلیل ، اپل هنوز ثبت نام برای Apple One را باز نکرده است ، اما این سرویس امروز فعال است ، بنابراین حتماً طی چند ساعت آینده دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی تغییر کرده است.

Apple One امروز راه اندازی می شود ، بسته های Apple Arcade ، Music ، TV + و موارد دیگر را در یک پرداخت ماهانه قرار می دهد
apple/apple-one-امروز-راه-اندازی-می-شود-بسته-های-apple-arcade.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.