خبر

 • تک بورد - یک شرکت استرالیایی به FBI کمک کرد تا آیفون سن برناردینو را بشکند. در اینجا نحوه

  یک شرکت استرالیایی به FBI کمک کرد تا آیفون سن برناردینو را بشکند. در اینجا نحوه
  13 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ این سوال که چه کسی آیفون سن برناردینو را شکسته و چگونه آن را انجام داده اند سالهاست که در هاله ای از ابهام قرار دارد ، اما یک گزارش جدید حقیقت را آشکار کرده است: این یک شرکت امنیتی استرالیایی به نام Azimuth Security با استفاده از بهره برداری از بندر لایتنینگ بود.

  برای یادآوری ، آیفون 5c مورد نظر متعلق به سید رضوان فاروک ، یکی از دو تیرانداز حمله به مرکز منطقه ای Inland در سن برناردینو ، کالیفرنیا ، در 2 دسامبر 2015 بود که در آن 14 نفر کشته شدند. هر دو عامل این اقدام توسط نیروی انتظامی کشته شدند ، اما امید بود که گوشی فاروک اطلاعات جدیدی از جمله همدست سوم احتمالی را فاش کند. متأسفانه قفل شد و یک ویژگی iOS 9 اطمینان داد که اگر ده بار رمز عبور اشتباه وارد شود ، تمام داده های آن پاک می شوند.

  FBI خواستار کمک اپل در باز کردن قفل دستگاه بود. این شرکت امتناع کرد ، تیم کوک خطرات ایجاد درب پشت را برجسته کرد. این وضعیت منجر به حفظ حریم خصوصی در سراسر کشور در مقابل بحث امنیتی و دستورات دادگاه شد. سرانجام ، فیدهایی که از خارج استفاده می شدند به نفوذ به تلفن کمک می کردند که مشخص شد هیچ اطلاعات مفیدی ندارند.

  https://techbord.com یك شركت استرالیایی به FBI كمك كرد تا آیفون سن برناردینو را بشكافد ؛ در اینجا چگونگی

  مدت ها است كه مشکوک بوده ایم که شرکت اسرائیلی Cellebrite یاور ناشناس است ، اما واشنگتن پست می نویسد که در واقع امنیت Azimuth بوده است. بنیانگذار شرکت مارک داود یک نقص را در یک ماژول منبع باز بالادستی نرم افزار نوشته شده توسط موزیلا ، که توسط اپل تصویب شده است برای استفاده از لوازم جانبی با پورت رعد و برق آیفون ، کشف کرد. دسترسی اولیه قبل از اتصال دو سوining استفاده دیگر برای اطمینان از کنترل کامل پردازنده. پس از آن مسئله استفاده از نرم افزار برای حدس زدن چندین کد رمز عبور بدون خطر پاک کردن داده ها بود.

  Mozilla یک به روزرسانی را ارائه داد که یک یا دو ماه بعد بهره برداری را برطرف کرد ، اپل کد را برای آن اعمال کرد دستگاه ها.

  در سال 2017 ، سه نشریه خبری - USA Today ، آسوشیتدپرس و Vice Media - همه تحت FBI تحت قانون آزادی اطلاعات شکایت کردند تا او را مجبور به افشای جزئیات مربوط به این شرکت ناشناس و هزینه آن برای شکستن ویژگی های امنیتی قدیمی اپل چقدر بود. اما قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده ، تانیا چوتکان ، حکم داد که این اطلاعات به طور مناسب اسرار امنیت ملی طبقه بندی شده است و بنابراین از افشای اطلاعات تحت FOIA معاف است. اعتقاد بر این است که FBI 900،000 دلار برای دسترسی به iPhone پرداخت کرده است.

  اعتبار تصویر مرکز: Ivica Drusany

خبرهای دیگر از اپل