خبر

 • تک بورد - گفته می شود که اپل چشم به 3.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کیا برای ساخت خودروهای برقی دارد

  گفته می شود که اپل چشم به 3.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کیا برای ساخت خودروهای برقی دارد
  12 روز و 12 ساعت قبل

  چرا مهم است: یک روزنامه کره ای پس از گزارش همکاری احتمالی با اپل ، ارزش سهام شرکت کیا را به اوج جدیدی رسانده است. در حال حاضر کمی بیشتر از مطالب شایعه است اما این اولین باری نیست که می شنویم اپل در حال گفتگو با خودروسازان مختلف در مورد مشارکت است. وقتی دود می شود ، معمولاً آتش سوزی می شود.

  بر اساس این گزارش (از طریق بلومبرگ) ، اپل به عنوان بخشی از همکاری با کیا برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی ، ممکن است 4 تریلیون وون (3.6 میلیارد دلار) به میز بفرستد. در این مقاله که از هیچ منبعی نام برده نشده است ، می توان گفت که معامله ای می تواند در 17 فوریه امضا شود و افزود که اپل می خواهد ساخت خودروها را در گرجستان با نرخ 100000 در سال آغاز کند.

  وقتی بلومبرگ به آن رسید ، از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

  ماه گذشته ، سخنگوی هیوندای تأیید کرد که با اپل در تماس بوده است. اتفاقاً هیوندای شرکت مادر کیا است ، شاید معتبری برای آخرین شایعات وام دهد.

  https://techbord.com گزارش شده است كه اپل چشم به 3.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری در كیا برای ساخت وسایل نقلیه الكتریكی دارد

  همین دیروز ، مینگ-چی كو ، تحلیلگر محترم اپل در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران گفت كه اپل می تواند با جنرال موتورز كار كند. و PSA ، یکی از بزرگترین خودروسازان در اروپا ، برای عرضه مدلهای بعدی یا آوردن یک طرح استاندارد به بازارهای دیگر. کو حتی گفت که وی معتقد است که اولین وسیله نقلیه اپل بر اساس پلت فرم وسیله نقلیه الکتریکی باتری E-GMP (BEV) از هیوندای ساخته خواهد شد. تقریباً سه درصد سهام اپل امروز تقریباً نیم درصد افت کرده است.

  حسن نیت ارائه می دهد احترام مستند با God

خبرهای دیگر از اپل