خبر

 • تک بورد - گفته می شود که اپل قرار است با LG و Magna در Apple Car شریک شود

  گفته می شود که اپل قرار است با LG و Magna در Apple Car شریک شود
  23 روز و 18 ساعت قبل

  شایعه: علی رغم سالها شایعات ، اپل هنوز برنامه های خود را برای Apple Car فاش نکرده است. اما گزارش جدید حاکی از آن است که پروژه خودروهای الکتریکی همچنان در حال پیشروی است ، زیرا شرکت "بسیار نزدیک" به امضای توافق نامه ای مبنی بر تبدیل شدن ال جی و کانادایی به تولید قطعات خودرو مگنا به شرکای تولید خود ادامه می دهد.

  به گفته یک منبع کره ای تایمز ، اپل می خواهد با سرمایه گذاری مشترک دو شرکت با نام آزمایشی "LG Magna e-Powertrain" ثبت نام کند که در ماه دسامبر اعلام شد. اگر اپل معامله را معامله کند ، شرکتها می توانند دسته اولیه اتومبیلهای اپل را تولید کنند.

  همچنین گزارش شده است که حجم تولید اولیه خودرو زیاد نخواهد بود ، به عنوان اپل می خواهد ابتدا قابلیت فروش EV / EV خود را ارزیابی کند.

  https://techbord.com اپل قرار است شریک شود با LG و Magna در Apple Car

  همکاری با LG مزایای خود را دارد. اپل یکی از چندین شرکت فناوری است که از شرکت های تابعه ال جی برای اجزای خود استفاده می کند. "از آنجا که شرکت های وابسته گروه ال جی از جمله LG Display ، LG Chem ، LG Energy Solution و LG Innotek از قبل در زنجیره تأمین قطعات اپل گنجانده شده اند ، اپل نگران هرگونه مشکل زنجیره تأمین نیست. این شرکت وابسته LG واجد شرایط هستند. این منبع گفت: "برای تضمین بازده تولید و تحویل سریعتر قطعات مورد نیاز Apple EV".

  تمرکز منابع خود بر روی اجزای وسایل نقلیه الکتریکی بود.

  با فرض انجام معامله ، اولین نمونه از ماشین اپل انتظار می رود که در سال 2024 مورد آزمایشی قرار گیرد.

  گزارش ها در ابتدای سال ادعا كرد كه اپل در آستانه مشاركت با هيونداي و شركت خواهرش كيا براي ساخت اتومبيل خود بود ، اما خودروسازان در فوريه عقب نشيني كردند. اعتقاد بر این است که اپل می خواهد این اتومبیل فقط با نام خود مارك شود ، چیزی كه هیوندای و كیا از آن خوشحال نبودند.

  "از آنجا كه مارك LG در صنعت EV جهانی آنقدرها قوی نیست ، این منبع مرجع کاملاً رقابتی برای نشان دادن تلاش های خود برای تبدیل شدن به آن نیاز دارد. از این منظر ، شرط بندی LG در مورد Apple EV چندان بد نیست و بالعکس برای اپل ". منبع دیگری از Koran Times گفت.

  < جاه طلبی های وسایل نقلیه برقی اپل به سال 2015 برمی گردد زمانی که EV به عنوان پروژه تایتان شناخته می شد. این برنامه ها در سال 2017 متوقف شدند ، اما به نظر می رسد که اپل اتومبیل دوباره در مسیر خود قرار گرفته است.

خبرهای دیگر از اپل