techbord.com گفته می شود که اپل روی پردازنده های گرافیکی 5 نانومتری ، ARM MacBook 12 جدیدی که قرار است در اواخر سال جاری تولید شود ، کار می کند

شایعه سازی: اپل در حال دور شدن از پردازنده های اینتل است و راه حل های مبتنی بر ARM را جایگزین آنها می کند و اگر اعتقاد به گزارش جدیدی باشد ، اپل ممکن است در سالهای آینده در جستجوی خود از پردازنده های گرافیکی Radeon دور شود. -کافی بودن و کارایی کل.

اپل برای انتقال Mac از پردازنده های x86 اینتل به سیلیکون سفارشی مبتنی بر ARM در داخل کار سخت بوده است و این شرکت قول داده است که نتایج بعدی این تلاش ها را در اواخر سال جاری در بازار عرضه کند. چیزی که آنها نگفتند این است که آنها ممکن است در نظر داشته باشند که همین کار را برای پردازنده های گرافیکی نیز انجام دهند ، که می تواند AMD و Imagination را در آینده نزدیک بدون یکی از بزرگترین مشتریان خود ترک کند.

مهندس اینتل ، دلیل اینکه غول کوپرتینو کار خود را روی پردازنده های سفارشی آغاز کرد ، اجتناب از مشکلات کیفیتی بود که با پردازنده های Skylake پیدا کرد. این شرکت همچنین تلاش کرد برنامه انتشار خود را از اینتل جدا کند ، که به دلیل عدم مقیاس بندی تمام ویژگی های پردازنده های خود از 14 نانومتر نامنظم بوده است.

 https://techbord.com اپل گزارش شده است که روی پردازنده های گرافیکی 5 نانومتری کار می کند ، ARM MacBook 12 جدید برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است

در مورد GPU ها ، اپل استفاده کرد به Nvidia و AMD برای راه حل های گرافیکی اختصاصی خود اعتماد کنند ، اما در نهایت به دلیل هزینه کمتر و همکاری بازتر برای توسعه درایور ، به مورد دوم رضایت داد. در حالی که جزئیات انتقال به سیلیکون اپل ، این شرکت هیچ کلمه ای در مورد ساخت GPU اختصاصی از خود نگفت.

با این حال ، طبق گزارشی از China Times ، اپل می تواند آماده راه اندازی یک Mac با پردازنده گرافیکی خود ساخته شده در نیمه دوم سال 2021 ساخته شده است.

گزارش شده است که GPU جدید - Lifuka لقب گرفته است - با استفاده از گره پردازش 5 نانومتری TSMC و ویژگی های ارائه شده به تعویق افتاده مبتنی بر کاشی (TBDR) tech ، که برای بازی ها و برنامه های حرفه ای مفید است. همچنین گفته شده که عملکرد بهتری در هر وات در مقایسه با راه حلهای AMD فعلی مورد استفاده در محصولات Mac Pro ، iMac و MacBook Pro بهتر ارائه می دهد. این دستگاه ها برای افراد حرفه ای طراحی شده اند ، این بدان معنی است که اپل فقط به دنبال روش هایی برای بهبود گرافیک یکپارچه در SoC های سری A نیست ، اما در واقع GPU هایی را توسعه می دهد که می توانند با Nvidia و AMD رقابت کنند.

< img alt = "" src = "https://techbord.com/picsbody/2009/217-2.jpg " alt = "https://techbord.com اپل گزارش شده است که روی پردازنده های گرافیکی 5 نانومتری کار می کند ، جدید ARM MacBook 12 که برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است " = "b-lazy" " با اعمال کنترل های جدید صادرات ایالات متحده ، اپل این فرصت را دارد که از این ظرفیت اضافی برای تولید پردازنده های گرافیکی خود استفاده کند.

همان نشریه چینی ادعا می کند که اپل همچنین ممکن است MacBook 12 را با نام دستگاهی با نام رمز احیا کند. " تونگا "، که قرار است اواخر امسال با پردازنده مرکزی مبتنی بر ARM مبتنی بر تراشه A14 که آیفون 12 را تأمین می کند راه اندازی شود.

همه اینها را باید با نمک مرسوم مصرف کرد ، اما به نظر می رسد که برنامه خودکفایی اپل فراتر از ساخت پردازنده ها و مودم های خود است. غول کوپرتینو گفته است که در سالهای آینده به ساخت مکینتاش مبتنی بر اینتل ادامه خواهد داد ، بنابراین می توان فرض کرد که پردازنده های گرافیکی AMD همچنان جایگاهی در این محصولات دارند. با این حال ، به نظر می رسد که اپل کم کم در حال تبدیل شدن به رقیب دو بزرگترین شریک خود است.

گفته می شود که اپل روی پردازنده های گرافیکی 5 نانومتری ، ARM MacBook 12 جدیدی که قرار است در اواخر سال جاری تولید شود ، کار می کند
apple/گفته-می-شود-که-اپل-روی-پردازنده-های-گرافیکی-5-نانومتری-arm.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.