خبر

 • تک بورد - گفته می شود اپل در حال بررسی روش هایی برای آیفون برای نظارت بر شرایط رایج سلامت روان از جمله افسردگی است

  گفته می شود اپل در حال بررسی روش هایی برای آیفون برای نظارت بر شرایط رایج سلامت روان از جمله افسردگی است
  13 روز و 13 ساعت قبل

  اپل سرمایه گذاری زیادی در زمینه استفاده از فناوری خود برای اهداف پزشکی انجام داده است. این دستگاه در حال حاضر یک ردیاب خواب بومی برای iOS دارد که در کنار سنسورهای Apple Watch کار می کند. همچنین با AliveCor برای ساخت یک بند ساعت همکاری کرد که به ساعت اجازه می دهد EKG های پزشکی را ضبط کند ، که FDA چند سال پیش تأیید کرد.

  اپل اکنون معتقد است که iPhone می تواند به تشخیص شرایط روانی از جمله افسردگی ، اضطراب و افت شناختی کمک کند. محققان اپل در حال مطالعه این موضوع هستند که چگونه تجزیه و تحلیل داده ها مانند الگوهای خواب ، تحرک و ریتم تایپ می تواند علائم اولیه اختلال عملکرد ذهنی را قبل از بدتر شدن شرایط تشخیص دهد.

  منابع وال استریت ژورنال نزدیک به تحقیق می گویند که آیفون به طور بالقوه با استفاده از ترکیبی از داده های حسگر و الگوریتم های یادگیری ماشین ، شرایط مورد نظر را با دقت مشخص کنید. اپل واچ در حال حاضر شهرت خوبی در تشخیص ریتم نامنظم قلب دارد و بی دلیل نیست که تصور کنیم شرایطی که دارای نشانه های گویا هستند ، توسط دستگاه دیگری که مردم همیشه همراه خود دارند ، برطرف شود.

  https://techbord.com گزارش شده است که اپل در حال بررسی روش هایی برای iPhone برای نظارت بر شرایط عمومی روان از جمله افسردگی

  سایر معیارهای احتمالی که محققان در نظر گرفته اند عبارتند از حالات صورت ، ضربان قلب و میزان تنفس. همه داده ها بدون ارسال به سرورهای اپل در دستگاه جمع آوری و تجزیه و تحلیل می شوند.

  اپل با دانشگاه کالیفرنیا ، لوس انگلس ، در پروژه ای با نام رمز "Seabreeze " همکاری کرده است تا شرایطی را مطالعه کند که شامل افسردگی ، استرس و اضطراب. یک مطالعه آزمایشی در سال 2020 با 150 داوطلب شروع شد و امسال به 3000 شرکت کننده گسترش می یابد.

  برای بررسی اختلالات شناختی ، محققان با شرکت دارویی Biogen همکاری کرده اند. این مطالعه دو ساله با رمز "Pi" نامگذاری شده است. طبق گزارشات ، تحقیقات Biogen روز دوشنبه پس از تأیید FDA در تابستان آغاز شد. امید است علائم هشداردهنده اولیه سندرم آلزایمر را بشناسد. هدف آن 20000 شرکت کننده است که نیمی از آنها افراد پرخطر هستند.

  این تحقیقات هنوز در مراحل اولیه است ، بنابراین احتمالاً مدتی طول می کشد تا هر چیزی رسمی اعلام شود. اپل ، UCLA و Biogen همه از اظهارنظر در این مورد خودداری کردند.

خبرهای دیگر از اپل