techbord.com گزارش شده است که '' Apple Car '' سالها قبل از موعد مقرر اولین حضور خود را در Q3 2021 انجام خواهد داد

شایعه سازی: اپل حداقل از اواسط سال 2010 در حال کار بر روی چیزی در رابطه با خودرو است. اول اینکه یک ماشین خودمختار بود. سپس به طور کلی هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه خودمختار بود. سپس پس از چندین اصلاح با سر پروژه ، همه چیز فقط برای مدتی از رادار خارج شد. اکنون ناگهان شرکت آماده راه اندازی "Apple Car " از اوایل سال آینده است؟

طبق اخبار اقتصادی تایوانی مستقر در تایوان ، اپل آماده است تا در سه ماهه سوم سال 2021 اپل اتومبیل خود را به بازار عرضه کند. منابع ناشناس که با این مقاله صحبت می کنند گفتند که تامین کنندگان قطعات در تایوان قصد دارند میزان تولید خود را در سه ماهه دوم سال افزایش دهند سال آینده.

EDN همچنین ادعا می کند که اپل به طور مخفیانه چندین نمونه اولیه را در خیابان های منطقه خلیج آزمایش کرده است. این نباید باعث شگفتی شود. اداره وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا در سال 2017 به اپل مجوز اعطا کرد و این شرکت بلافاصله آزمایش چندین SUV لکسوس مجهز به LIDAR را آغاز کرد.

منابع می گویند که مدیر یکی از تأسیسات تولیدی بدون نام ، خاطرنشان کرده است که اپل قصد دارد خودروی خود را در سپتامبر 2021 به بازار عرضه کند. این بازه زمانی 2-4 سال جلوتر از پیش بینی تحلیلگر اپل مینگ-چی کو است. برنامه ریزی کمی س Theال برانگیز به نظر می رسد ، با توجه به اینکه اپل در اوایل ماه جاری فقط مذاکرات خود را با تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی خودرو آغاز کرده است. طبق DigiTimes ، این شرکت همچنین تازه کار خود را با TSMC در زمینه تولید "تراشه های خودران" آغاز کرده است.

به احتمال زیاد اپل در سال 2021 رسماً از یک اتومبیل رونمایی خواهد کرد ، اما عرضه واقعی هنوز انجام نشده است چند سال پایین جاده به هر حال ممکن است گزارش EDN را با یک دانه نمک تهیه کنید. همانطور که بارها و بارها با منابع "ناشناس " دیده ایم ، اگر در وهله اول وجود داشته باشند ، شرایط ممکن است از بین برود.

گزارش شده است که '' Apple Car '' سالها قبل از موعد مقرر اولین حضور خود را در Q3 2021 انجام خواهد داد
apple/گزارش-شده-است-که-apple-car-سالها-قبل-از-موعد-مقرر-اولین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
techbord.com مایکروسافت به مشکل عدم پاسخگویی در کنترل کننده های جدید Xbox اذعان کرده و در حال رفع مشکل است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.