خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که '' Apple Car '' سالها قبل از موعد مقرر اولین حضور خود را در Q3 2021 انجام خواهد داد

  گزارش شده است که '' Apple Car '' سالها قبل از موعد مقرر اولین حضور خود را در Q3 2021 انجام خواهد داد
  1 روز و 2 ساعت قبل

  شایعه سازی: اپل حداقل از اواسط سال 2010 در حال کار بر روی چیزی در رابطه با خودرو است. اول اینکه یک ماشین خودمختار بود. سپس به طور کلی هوش مصنوعی برای وسایل نقلیه خودمختار بود. سپس پس از چندین اصلاح با سر پروژه ، همه چیز فقط برای مدتی از رادار خارج شد. اکنون ناگهان شرکت آماده راه اندازی "Apple Car " از اوایل سال آینده است؟

  طبق اخبار اقتصادی تایوانی مستقر در تایوان ، اپل آماده است تا در سه ماهه سوم سال 2021 اپل اتومبیل خود را به بازار عرضه کند. منابع ناشناس که با این مقاله صحبت می کنند گفتند که تامین کنندگان قطعات در تایوان قصد دارند میزان تولید خود را در سه ماهه دوم سال افزایش دهند سال آینده.

  EDN همچنین ادعا می کند که اپل به طور مخفیانه چندین نمونه اولیه را در خیابان های منطقه خلیج آزمایش کرده است. این نباید باعث شگفتی شود. اداره وسایل نقلیه موتوری کالیفرنیا در سال 2017 به اپل مجوز اعطا کرد و این شرکت بلافاصله آزمایش چندین SUV لکسوس مجهز به LIDAR را آغاز کرد.

  منابع می گویند که مدیر یکی از تأسیسات تولیدی بدون نام ، خاطرنشان کرده است که اپل قصد دارد خودروی خود را در سپتامبر 2021 به بازار عرضه کند. این بازه زمانی 2-4 سال جلوتر از پیش بینی تحلیلگر اپل مینگ-چی کو است. برنامه ریزی کمی س Theال برانگیز به نظر می رسد ، با توجه به اینکه اپل در اوایل ماه جاری فقط مذاکرات خود را با تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی خودرو آغاز کرده است. طبق DigiTimes ، این شرکت همچنین تازه کار خود را با TSMC در زمینه تولید "تراشه های خودران" آغاز کرده است.

  به احتمال زیاد اپل در سال 2021 رسماً از یک اتومبیل رونمایی خواهد کرد ، اما عرضه واقعی هنوز انجام نشده است چند سال پایین جاده به هر حال ممکن است گزارش EDN را با یک دانه نمک تهیه کنید. همانطور که بارها و بارها با منابع "ناشناس " دیده ایم ، اگر در وهله اول وجود داشته باشند ، شرایط ممکن است از بین برود.

خبرهای دیگر از اپل