خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است

  گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
  22 روز و 17 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: واقعیت مجازی همانطور که می دانیم مدتی است وجود دارد ، اما اخیراً مورد توجه مخاطبان اصلی قرار گرفته است. بر اساس گزارش جدید ، اپل سال آینده با یک هدست VR با یک فن یکپارچه و پشتیبانی از استفاده کنندگان لنزهای نسخه به مهمانی می پیوندد.

  با تشکر از بازی هایی مانند Half-Life: Alyx و هدست های سطح بالا ، از جمله Valve Index عالی ، اکنون شاهدیم VR مطابق با پتانسیل آن عمل می کند. هنوز راهی باقی مانده است ، اما محبوبیت آن می تواند با افزایش سالانه اپل در سال 2023 دستگاه متمرکز بر VR و به دنبال آن دستگاه AR در سال 2023 ، افزایش یابد.

  به گفته بلومبرگ ، اپل دارای دو هدست است. اولین آنها مجموعه VR با قابلیت AR خواهد بود. این طرح شامل نمایشگرهایی است که وضوح بالاتری نسبت به رقبای فعلی دارند. Valve Index ، برای مرجع ، دارای یک صفحه LCD 1440 × 1600 LCD برای هر چشم برای رزولوشن کلی ترکیبی 2880 x 1600 است. ستایش شده پردازنده های M1 ، که اغوا کننده به نظر می رسد. این یک دستگاه مستقل است بنابراین شما به هیچ سخت افزار اضافی برای برق نیازی نخواهید داشت.

  آیا اپل مستقل است هدست با شاخص سوپاپ مجهز به کامپیوتر مطابقت دارد؟

  کسانی که هدست های VR پیدا می کنند مانند اینکه در حال تمرین هستند ، عرق می کنند ، خوشحال خواهند شد که یاد بگیرند که پیشنهادات اپل می تواند راه حل مناسب باشد: یک فن یکپارچه برای نگهداری استفاده کنندگان جالب هستند.

  یکی از ابتکاری ترین ویژگی های طراحی این هدست ، توانایی پذیرش لنزهای تجویز شده روی صفحه است. بیشتر پوشیدنی های واقعیت مجازی فاصله ای بین صورت کاربر و نمایشگر عینک دارند ، اما اگر لنزها همانطور که در نظر گرفته شده کار می کنند ، می توان این شکاف را برطرف کرد. اپل هنوز در حال بررسی دقیق نحوه اجرای این امر و اینکه آیا با قوانین نظارتی روبرو است یا خیر.

  برای سبکتر کردن هدست ، اپل قصد دارد از نمای بیرونی پارچه استفاده کند. همچنین گفته می شود که این دستگاه گرانتر از رقبا است - احتمالاً بیش از 1000 دلار - به گفته آگاهان این شرکت ممکن است فقط یک هدست در روز در هر فروشگاه بفروشد.

  گزارش شده است که هدست VR بیشتر از یک محصول خوب برخوردار است تولید کنندگان و مصرف کنندگان را برای عینک AR اپل با نام رمز N421 آماده می کند ، که ممکن است در سال 2023 رونمایی شود.

  گزارش های توسعه هدست VR توسط اپل به سال 2016 برمی گردد. در سال 2019 ، ما شنیدیم که کوپرتینو کار می کند گزارش بلومبرگ در این تاریخ قرار دارد ، بنابراین در سال آینده سرانجام می توان اپل را وارد بازار واقعیت مجازی کرد.

  اعتبار تصویر Masthead: Halfpoint

خبرهای دیگر از اپل