techbord.com گزارش شده است که اپل برای ورود به بازار موتورهای جستجو باید با گوگل ترش شود

شایعه سازی: همانطور که تنظیم کننده های ضد انحصار معامله چند میلیارد دلاری گوگل و اپل برای موتور جستجوی پیش فرض در آیفون ها را بررسی می کنند ، به نظر می رسد کوپرتینو برای ورود به بازار پرس و جو در اینترنت آماده است. این شایعه از درج نتایج جستجو در اینترنت توسط اپل در جستجوی iOS 14 Spotlight به جای موتور جستجوی دیگر ناشی می شود.

فایننشال تایمز گزارش می دهد که با استفاده از iOS 14 ، هنگام ورود کاربران به صفحه نمایش (Spotlight) ، آیفون ها اکنون لینک مستقیم به وب سایت ها را نشان می دهند.

"این قابلیت جستجوی وب پیشرفت مهمی در توسعه داخلی اپل و بنا به گفته چندین نفر از اعضای صنعت ، "می تواند زیر بنای حمله کاملتری به Google باشد ،" "یادداشت های FT.

 https://techbord.com گزارش شده است که اپل برای ورود به بازار موتور جستجو باید با گوگل ترش شود با Google کنار بیاید

تغییر جزئی است و بیشتر مورد توجه قرار نگرفته است. جستجوی Spotlight آیفون معمولاً وقتی مورد استفاده قرار می گیرد که بخواهید موضوعی مانند برنامه دفن شده ، یادداشت یا مکالمه نوشتاری را پیدا کنید. بنابراین اکثر کاربران فکر نمی کنند برای جستجوی اینترنت از آن استفاده کنند. به عنوان یک موتور جستجو ، در تست های ما عملکرد ضعیفی داشت ، اما برای برخی از اصطلاحات جستجو کار می کند (در بالا).

درج درخواست های اینترنتی در Spotlight تاثیری در معامله Google با اپل نداشته است. غول جستجو همچنان بین 8 تا 12 میلیارد دلار در سال به کوپرتینو پرداخت می کند تا آن را به عنوان جستجوی پیش فرض نگه دارد. این "هزینه اجاره " در سال 2017 از 3 میلیارد دلار افزایش یافته است. با این حال ، کارشناسان صنعت می گویند اگر تنظیم کننده ها بین این توافق نامه وارد شوند ، اپل می تواند موقعیت خود را برای الگوریتم های جستجوی اصلی خود فراهم کند.

این چیزی نیست جز حدس توسط متخصصان صنعت ، بنابراین آن را با یک یا دو دانه نمک مصرف کنید. اپل قصد ورود به تجارت موتورهای جستجو را نشان نداده است ، اما معمولاً کارت های خود را نزدیک جلیقه نگه می دارد ، از این رو دور از ذهن نیست.

گزارش شده است که اپل برای ورود به بازار موتورهای جستجو باید با گوگل ترش شود
apple/گزارش-شده-است-که-اپل-برای-ورود-به-بازار-موتورهای-جستجو.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت ابزار امتیاز بهره وری خود را تغییر می دهد ، و باعث می شود کمتر تهاجمی باشد
techbord.com مرد کالیفرنیایی که اطلاعات قبل از انتشار را فاش کرد ، به دلیل هک نینتندو ، داشتن پورنو کودک ، به 3 سال محکوم شد
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.