خبر

 • تک بورد - کو: آیفون 14 پرو دارای آیفون تاشو و تاشو تا سال 2024 نخواهد بود

  کو: آیفون 14 پرو دارای آیفون تاشو و تاشو تا سال 2024 نخواهد بود
  28 روز و 6 ساعت قبل

  شایعه: امسال ترکیب آیفون 13 هیچ تغییر عمده ای در طراحی نداشته است ، به همین دلیل است که بسیاری از کارشناسان فناوری از آن با عنوان "iPhone 12S" یاد می کنند. داستان ، با پیوستن اپل به رقابت دوربین مگاپیکسلی و حذف درجه یک از مدل های Pro.

  تنها یک هفته است که اپل مجموعه آیفون 13 را معرفی کرده است و ناظران صنعت بار دیگر نکاتی را در مورد بلندپروازی های آینده این شرکت ارائه می دهند.

  در نامه جدیدی که توسط MacRumors مشاهده شد ، تحلیلگر مشهور مینگ چی کو انتظارات خود را در مورد مدل های آیفون 14 پرو سال آینده اصلاح کرد. کو معتقد است که اپل این صفحه نمایش را با یک صفحه نمایش سوراخ پانچ مشابه آنچه در بسیاری از پرچمداران اندروید دریافت می کنید ، معامله می کند. در همین حال ، انتظار می رود مدل های استاندارد iPhone 14 طراحی ناچ را حفظ کنند. سوراخ سوراخ در انواع Pro باعث می شود که سنسورهای Face ID به زیر صفحه منتقل شوند.

  https://techbord.com Kuo: آیفون 14 پرو دارای آیفون تاشو و تاشو تا سال 2024 نخواهد بود

  با ترکیب آیفون 14 ، اپل سرانجام ممکن است با 48- به مسابقه مگاپیکسلی بپیوندد دوربین زاویه دید مگاپیکسل. و درست مانند بسیاری از گوشی های اندرویدی مجهز به سنسورهای تصویر با وضوح بالا ، عکس های به دست آمده همچنان به طور پیش فرض 12 مگاپیکسل هستند. به عبارت دیگر ، اپل می تواند از فناوری موسوم به "حالت خروجی چهار سلولی " برای تولید تصاویری بیش از حد نمونه با جزئیات بیشتر و نویز کمتر استفاده کند.

  جالب است بدانید که کو می گوید قیمت iPhone 14 Pro Max از 899 دلار شروع می شود که تغییر قابل توجهی نسبت به قیمت اولیه 1099 دلار iPhone 13 Pro Max خواهد داشت. در مورد iPhone SE ، می توان یک بازخوانی دیگر را مشاهده کرد که اتصال 5G را اضافه می کند. برای افرادی که عاشق Touch ID هستند و آن را با املاک صفحه نمایش دیگر در مدل های آیفون دیگر معامله نمی کنند ، این شرکت روی نسخه زیر صفحه ای کار می کند که می تواند با آیفون 2023 شروع به کار کند.

  در نهایت ، کو می گوید آیفون تاشو دورتر از حد انتظار است. این بدان معناست که اپل با استفاده از فاکتور فرم جدید ممکن است تا سال 2024 در اولین روز روشنایی روز را مشاهده نکند.

خبرهای دیگر از اپل