خبر

 • تک بورد - کمبود قطعات سرانجام به اپل رسید زیرا زمان تحویل بیشتر می شود

  کمبود قطعات سرانجام به اپل رسید زیرا زمان تحویل بیشتر می شود
  18 روز و 19 ساعت قبل

  تا کنون اپل تا حد زیادی از کمبود تراشه و قطعات جهانی که دیگر سازندگان سخت افزار را درگیر کرده است مصون بوده است ، اما به نظر می رسد که زمان این شرکت پیش از اوضاع به پایان رسیده باشد. بررسی سریع وب سایت اپل نشان می دهد که تقریباً تمام محصولات اخیراً اعلام شده این شرکت دارای زمان انتظار طولانی هستند.

  به عنوان مثال سفارشی که امروز برای iPhone 13 Pro ثبت شده است ، 4-5 هفته دیگر ارسال نمی شود. آیفون 13 استاندارد - اگر امروز سفارش داده شود - برای تحویل تا اوایل نوامبر برنامه ریزی نشده است. آیپد مینی جدید دارای یک پنجره تخمینی از 19 نوامبر تا 29 نوامبر است. یک مک بوک پرو جدید 14 اینچی با تراشه M1 Pro اپل ، که به طور رسمی در 26 اکتبر عرضه می شود ، تا 12 نوامبر-19 نوامبر عرضه نمی شود. حتی اپل \ پارچه پولیش 10-12 هفته تاخیر دارد.

  فقط دستگاههای جدیدتر با تأخیر حمل و نقل مواجه نمی شوند. پیکربندی بالاتری از MacBook Air که امروز سفارش داده شده است تا 5 نوامبر-9 نوامبر نمی رسد.

  https://techbord.com کمبود قطعات سرانجام با اپل جبران می شود زیرا زمان تحویل بیشتر می شود

  اپل در حال حاضر در سه ماهه پایانی سال 2021 در وضعیت نسبتاً غیرمعمول قرار دارد. بدترین مشکل وجود دارد ، اما دقیقاً ایده آل هم نیست و می تواند تضعیف کننده رکورد تعطیلات باشد.

  بر اساس برآورد حمل و نقل امروز ، به نظر می رسد که سفارشات هنوز باید به موقع برای هدیه دادن به تعطیلات برسید. با این اوصاف ، من احتمالاً خیلی تعلل نمی کنم ، زیرا پنجره های حمل و نقل به راحتی در هفته های آینده به ماه ژانویه و بعد از آن می رسند.

  اعتبار تصویر Julian O \ 'hayon

خبرهای دیگر از اپل