techbord.com کامیون باند هواپیماربایی حامل 6،6 میلیون دلار محصولات اپل است

چه اتفاقی افتاده؟ محصولات اپل به لطف قیمت های بالا مدتهاست که هدف اغوا کننده سارقان بوده است. اما باند به جای اینکه یکی از فروشگاه های آن مورد سرقت قرار گیرد ، مانند معمول ، یک باند در انگلیس یک کامیون را ربوده و 5 میلیون پوند (حدود 6.6 میلیون دلار) کالای این شرکت را به سرقت برد.

پلیس گفت این حادثه در 10 نوامبر در شهرستان نورتهمپتونشایر انگلیس رخ داده است. باند قبل از رانندگی با وسیله نقلیه در مسافت کوتاه و انتقال 48 48 پالت از محصولات به کامیون خود ، راننده و نگهبان امنیتی را بسته و گروگانها را ترک کرده است. پشت. این وسایل بعداً به وسیله نقلیه سوم در حدود 10 مایلی منتقل شدند.

اکنون مأموران درخواست شاهدان و هرکسی را می کنند که "ممکن است در شرایط غیرمعمول کالاهای اپل برای فروش به آنها پیشنهاد شده باشد یا کسی کسی را بشناسد در حال فروش چنین اقلامی با قیمت ارزان است. "

 https://techbord.com کامیون هواپیماربای باند حامل 6.6 میلیون دلار ارزش محصولات اپل

" آیا می خواهید یک آیفون ارزان قیمت خریداری کنید؟ اگرچه احتمالاً کارایی نخواهد داشت. "

طیف گسترده ای از محصولات اپل ربوده شدند. از جمله موارد به سرقت رفته می توان به گوشی های آیفون 11 ، ساعتهای اپل ، آیپدها ، ایرپاد ها و دستگاه های شارژ اشاره کرد.

در ماه ژوئن ، آیفون های سرقت شده در غارت های فروشگاه های اپل در آمریکا در میان اعتراضات به مرگ جورج فلوید ، پیام هایی را نشان می داد: "این دستگاه غیرفعال شده است و در حال ردیابی است. مقامات محلی هشدار داده می شوند. " مشخص نیست که آیا کالاهای اخیراً ربوده شده ردیابی می شوند یا محصولات قابل استفاده خواهند بود.

گزارش های مورد حمله فروشگاه های اپل توسط سارقان بسیار طولانی است. در سال 2013 ، سارقان مسلح 1.3 میلیون دلار کالا را از مکانی در پاریس ، فرانسه به سرقت بردند و مواردی از افراد در سال 2016 با لباس شبیه کارمندان به فروشگاه ها راه می رفتند و با تلفن های همراه آیفون می رفتند. در سال 2018 ، یک سر و صدا دیگر در یک فروشگاه کالیفرنیا مورد فیلم قرار گرفت. این ایالت بعداً در ارتباط با سرقت های مختلف 17 نفر را متهم کرد.

اعتبار تصویر: Jevanto Productions and rangizzz

کامیون باند هواپیماربایی حامل 6،6 میلیون دلار محصولات اپل است
apple/کامیون-باند-هواپیماربایی-حامل-6-6-میلیون-دلار-محصولات-اپل.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.