خبر

 • تک بورد - کاربران اکنون می توانند برنامه های شخص اول اپل را در App Store رتبه بندی و بررسی کنند

  کاربران اکنون می توانند برنامه های شخص اول اپل را در App Store رتبه بندی و بررسی کنند
  8 روز و 3 ساعت قبل

  سالهاست که کاربران آیفون مجبورند با برنامه های غیرقابل جابجایی آیفون زندگی کنند. در سال 2015 ، تیم کوک دلیل آن را این بود که برخی از نرم افزارهای از پیش نصب شده روی iPhone و iPad به هم متصل هستند و حذف آنها می تواند مشکلاتی را در جاهای دیگر iOS ایجاد کند. او اشاره کرد که این می تواند در آینده تغییر کند ، و این در iOS 14 در سال گذشته تغییر کرد.

  از سپتامبر گذشته 2020 ، می توانید برنامه های داخلی را حذف کرده و بعداً آنها را از App Store دوباره نصب کنید. با این حال ، فهرست نرم افزارهای بومی اپل با سایر توسعه دهندگان متفاوت بود ، زیرا کوپرتینو رتبه بندی و بررسی فروشگاه را در برنامه های شخص اول خود غیرفعال کرد. و قانون گذاران به دلیل رفتارهای ضد رقابتی در App Store ، اپل بی سر و صدا بررسی و رتبه بندی برنامه های داخلی خود را فعال کرده است. 9to5Mac اولین بار در روز چهارشنبه متوجه تغییر شد و گفت که نظرات در حال انباشته شدن هستند-بسیاری منفی.

  https://techbord .com کاربران اکنون می توانند برنامه های شخص ثالث اپل را در App Store رتبه بندی و بررسی کنند یکی از بهترین برنامه های اپل Find My.

  در واقع ، برنامه پادکست اپل دارای عمدتا رتبه منفی با یک بررسی متوسط ​​دو ستاره. بسیاری از نظرات منفی از رابط کاربری که برای iOS 15 بازسازی شده است شکایت دارند. برنامه ترجمه بومی فقط میانگین کمی بهتر دارد (2.2) و اکثر آنها از عملکرد ضعیف کپی/چسباندن خود شکایت دارند.

  همه نرم افزارهای اپل رتبه منفی ندارند. برنامه Find My فقط از میانگین چهار ستاره (3.9) و برنامه ردیابی خواب (3.8) خجالت می کشد. البته برخی از برنامه ها مورد بازبینی کم قرار می گیرند ، بنابراین نمرات هنوز در مرحله سطح بندی هستند. مثبت یا منفی ، اجازه دادن به کاربران برای امتیاز دهی به برنامه های اپل ، باید آن را در زمینه بازی با توسعه دهندگان دیگر با نرم افزارهای رقیب همتراز قرار دهد.

  شایان ذکر است که سیستم رتبه بندی و بازبینی برای زبان بومی برنامه ها فقط در iOS 15 موجود است. TechSpot تأیید کرده است که به روزرسانی 14 تا 15 این ویژگی را در صورت مشاهده نکردن در App Store فعال می کند.

  اعتبار تصویر: جیمز یارما

خبرهای دیگر از اپل