خبر

 • تک بورد - چه مسئله ای؟ اپل می گوید اثر ژله ای آیپد مینی 6 یک رفتار طبیعی است

  چه مسئله ای؟ اپل می گوید اثر ژله ای آیپد مینی 6 یک رفتار طبیعی است
  23 روز و 8 ساعت قبل

  اپل به گزارش هایی اشاره کرده است که برخی از کاربران آیپد مینی 6 جدید متوجه اثر ناخوشایند "حرکت ژله ای" شده اند. گمانه زنی هایی در مورد این که این ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری است وجود داشت ، اما به گفته کوپرتینو ، هیچ یک از این دو مورد نیست: اپل می گوید این یک رفتار عادی است.

  در اوایل این هفته گزارش هایی درباره مشکلی در iPad Mini 6 که خوب بازبینی شده بود ، رسید. هنگام پیمایش در حالت عمودی با تعداد زیادی متن روی صفحه-به عنوان مثال ، خواندن صفحات وب-یک طرف صفحه نمایش سریعتر از صفحه دیگر حرکت می کند و باعث پارگی جزئی می شود. توجه به آن در استفاده روزمره چندان آسان نیست ، اما در ویدئوی کند شده در زیر به وضوح قابل مشاهده است.

  در اینجا ویدیوی پیمایش آهسته از پیمایش روی iPad Min مشاهده می کنید که حتی در یک فریم حتی بیشتر کند شده است- مرحله به مرحله توجه کنید که چگونه راست سریعتر از چپ بالا می رود. در استفاده معمولی ، شما به سختی آن را می بینید ، اما هر از چند گاهی قابل توجه می شود. در چشم انداز به طور کامل از بین می رود pic.twitter.com/iq9LGJzsDI

  - دیتر بون (backlon) 22 سپتامبر 2021

  در پاسخ به گزارشات ، اپل به Ars Technica گفت که هیچ مشکلی برای اصلاح وجود ندارد و این این یک رفتار عادی برای صفحه های LCD است زیرا خط به خط تازه می شوند و باعث تاخیر می شوند. با این حال ، نشریه خاطرنشان می کند که این تأثیر روی سایر آیپدهای LCD 60 هرتزی ، مانند جدیدترین آیپد 329 دلاری که در همان زمان عرضه شد و iPad Air 4 ، قابل توجه نیست. مینی 6 که در دستگاه های دیگر وجود ندارد.

  در طرف دیگر بحث Jon Prosser ، ناسازگار فناوری ، است که موافق است که این رفتار معمولی برای این نمایشگرها است. او می افزاید که در iPad Air وجود دارد.

  در مورد "اثر ژله ای" هنگام حرکت در iPad mini: بله. رفتار معمولی LCD/60Hz در iPad Air نیز اتفاق می افتد ، اما این خبر را جلب نکرد

خبرهای دیگر از اپل