خبر

 • تک بورد - پیش فروش اپل واچ سری 7 از 8 اکتبر شروع می شود و یک هفته بعد در دسترس قرار می گیرد

  پیش فروش اپل واچ سری 7 از 8 اکتبر شروع می شود و یک هفته بعد در دسترس قرار می گیرد
  16 روز و 19 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: اپل اعلام کرده است که جدیدترین پوشیدنی خود ، Apple Watch Series 7 ، اواخر این هفته برای پیش خرید عرضه می شود و تا اواسط ماه در فروشگاه ها در دسترس خواهد بود. این رنگ به انتخاب شما از پنج گزینه مختلف رنگ و دو اندازه 41 میلی متر و 45 میلی متر ارائه می شود.

  غول فناوری کوپرتینو از ساعت هوشمند سری 7 خود در کنار خانواده آیفون 13 و مدلهای جدید آیپد در 14 سپتامبر رونمایی کرد. به طرز عجیبی ، اپل اعلام نکرد که چه زمانی ساعت های جدید در خارج از کشور عرضه می شوند. یک پنجره عمومی "بعداً در پاییز امسال". تأخیر کاملاً شگفت انگیز نبود ، زیرا شایعات نشان داده بودند که طراحی مجدد پیچیده می تواند آن را کمی عقب بکشد.

  https://techbord.com پیش خرید اپل واچ سری 7 از 8 اکتبر شروع می شود و یک هفته بعد در دسترس قرار می گیرد

  سری 7 دارای بزرگترین صفحه نمایش در ساعت اپل است که با 1.7 میلی متر شکستن کوچکتر کامل شده است. حاشیه ، که فضای بیشتری برای استفاده از صفحه کلید جدید QWERTY فراهم می کند. صفحه نمایش نیز 70 درصد روشن تر از قبل است و توسط یک پوشش کریستالی جلو مقاوم تر و مقاوم تر محافظت می شود. علاوه بر این ، این اولین اپل واچ است که دارای گواهینامه IP6X در برابر گرد و غبار است.

  عمر باتری هنوز 18 ساعت است ، اما پوشیدنی ها می توانند 33 درصد سریعتر شارژ شوند. اپل هنوز تجزیه و تحلیل کامل فنی ساعت جدید را منتشر نکرده است ، بنابراین ممکن است برای تجزیه و تحلیل کامل منتظر بمانیم تا اشک شخص ثالث

   https://techbord.com پیش خرید اپل واچ سری 7 از 8 اکتبر شروع می شود و در دسترس بودن یک هفته بعد شروع می شود

  اپل پذیرش پیش سفارشات را برای Apple Watch Series 7 در 8 اکتبر ساعت 5 صبح اقیانوس آرام با قیمت 399 دلار شروع می شود. انتظار می رود که دسترسی به فروشگاه ها یک هفته بعد در روز جمعه 15 اکتبر آغاز شود.

خبرهای دیگر از اپل